2. Recenzije hotela u državi CYP
  3. Recenzije hotela na destinaciji Aja Napa
Kipar Aja Napa Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Napa Court 2 Ocena gostiju: 9,4

„Smestaj je veoma dobro sredjen i prostran. Dve spavace sobe, kuhinja sa dnevnom sobom i terasom, idealno za grupe prijatelja ili porodicu. Stan poseduje ves masinu i veliki frizider.”

• Abacus Suites Ocena gostiju: 9,2

„Prezadovoljni smo svime. Ovo je drugi put da smo bili u istom smestaju bas zbog toga koliko je sve super, koliko su cisti, azurni, izlaze u susret za sve,hrana je odlicna. Ove godine su otvorili i bazen koji je odlican. Jako prijatni ljudi i sve preporuke za njih.”

• Napa Plaza Hotel (Adults Only) Ocena gostiju: 8,6

„Odlična lokacija u centru grada,sve je bilo čisto i uredno. Postoji parking u okviru hotela koji je besplatan. Internet je odličan, Osoblje je ljubazno i predusetljivo.”

• Corfu Hotel Ocena gostiju: 8,5

„Odličan hotel, sve je bilo super!”

• Carina Hotel Apartments Ocena gostiju: 8

„Odličan hotel! Ljubazno osoblje, dobra lokacija!”

• „Dome slatki dome”

• Anmaria Beach Hotel & Spa Ocena gostiju: 7,8

„Hotel je na odlicnoj lokaciji u gradu.Autobus za plaze I Larnaku je na 3-4minuta hoda od hotela. U hotelu je svakodnevno ciscenje soba,menjanje peskira,dopuna sredstava za higijenu,kao I ostavljanje kafa i caja. Na dan dolaska smo imali ranije I brzo prijavljivanje,a za dobrodoslicu smo dobili flasu vina,code I voce.Svo osoblje je bilo izuzetno ljubazno I prijatno.Dorucak je bio raznovrstan I kvalitetan.”

• Christofinia Hotel Ocena gostiju: 8,1

„Hrana veima dobra, posebno vecera. Ukusno, raznovrsno. Osoblje ljubazno. Zahvaljujemo se veoma ljubaznoj gospodji na recepciji, koja nam je obezbedila adekvatnu sobu. Sobe su veoma lepe, krevet udoban, dobro odrzavana higijena. Da, i blizina najlepsih plaza je ono sto ovom hotelu daje dodatno na kvalitetu.”

• Stratovarius Nissi Rooms Ocena gostiju: 9

„Lokacija je odlična. Smeštaj je čist i uredan, sve je bilo odlično.”

• Florence Hotel Apartments Ocena gostiju: 8

„Lokacija je top, bazen takođe, čisto je, svi su veoma ljubazni, sve preporuke 👍🏻”