2. Кіпр: відгуки про готелі
  3. Айя-Напа: відгуки про готелі
Кіпр Айя-Напа Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Aktea Beach Village Оцінка за відгуками: 8,5

“Комфортні апартаменти, місце розташування, чудові сніданки“

• Nissiana Hotel & Bungalows Оцінка за відгуками: 8,8

“Все круто! Гарний готель“

• Anmaria Beach Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 7,8

“Все Чудово. Локація гарна. Кожного дня заміна рушників.чисто. басейн великий. Харчування просто супер!“

• Silver Sea Holiday Apartments Оцінка за відгуками: 9,8

“Готель нам дуже сподобався, починаючи від місця знаходження( недалеко і від центру і від найкращого пляжу Нісі біч, не шумно- поряд отелі) до якості обслуговування і зручностей в номерах.(мали кухню, посуд в дуже гарному стані, є все необхідне) чисто, щодня прибирають, місце знаходження чуть в стороні від шумної центральної вулиці,( немає шуму автомобілів та гучної музики). Власник готелю- Яніс дуже приємна людина, навіть з трансфером в аеропорт допоміг-особисто. Порекомендував найкращі місця Айа- Напи та Кіпру, включаючи місцеву кухню. Велике дякую! Мріємо знову повернутися!!! Рекомендуємо!!!“

• Napa Jay Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Все сподобалось, персонал дуже дуже приємний, сніданки смачні, розташування супер(коло лунапарку, тому голосно до 00:00 може бути), але ми це знали і нам це підходило. Все чисто і гарно“

• Dome Beach Marina Hotel & Resort Оцінка за відгуками: 7,7

“Хороше ліжко і чисті полотенця,гарний вид з номеру“

• Stamatia Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Кухня сподобалась різноманітностю. Вечірні кухари неперевершені.“

• Silver Sea Holiday Apartments Оцінка за відгуками: 9,8

“Ідеальні апартаменти для відпочинку. Чисто, все продумано до деталей. Прибудинкова територія, дитяча зона та басейн робить комфортним відпочинок з дітьми будь-якого віку. Окрема подяка власнику готелю за надання всієї необхідної інформації та допомогу.“

• Okeanos Beach Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 9,1

“Perfect“

• Chrysomare Beach Hotel & Resort Оцінка за відгуками: 8,8

“Розташування готелю, чудовий персонал у головному ресторані, дуже красивий вид номера готелю. Дуже сподобалось, що після виселення нам ще дали ваучер на безкоштовний обід.“