2. Κύπρος κριτικές ξενοδοχείων
  3. Πωμός κριτικές ξενοδοχείων
Κύπρος Πωμός Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Sun Camero Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Όλα ήταν απίθανα. Η τοποθεσία μαγική, το διαμέρισμα πολύ καλό και ευρύχωρο, καθαρά όλα και ο οικοδεσπότης πάρα πολύ φιλόξενος, ευγενικός και βοηθητικός. Αργά το βράδυ τον ρώτησα εάν έχει μηχανή για τα κουνούπια, και όχι μόνο ήρθε να μας φέρει ενώ του είπα δε χρειάζεται αλλά μας έφερε και δύο ολόφρεσκες ζεστές φλαουνες που μόλις είχε ψήσει!»

• Sun Camero Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«υπεροχος χωρος με τελεια θεα στη θαλασσα!!!»

• Διαμερίσματα Κανάλι Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Η τοποθεσία πολύ καλή, το διαμέρισμα είναι άνετο και καθαρό αλλά σίγουρα χρειάζεται ανακαίνιση. Η πισίνα δεν ήταν καθαρή, ούτε λειτουργούσε το μπαρ για ποτό. Για την τιμή του ήταν αρκετά καλό! Η θάλασσες στην περίοχη δεν προσφέρονται για κολύμπι, ειδικά για παιδιά.»

• Maritsa's Roses Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το σπίτι ήταν ευρύχωρο, με άνετα κρεβατια και κυρίως πεντακάθαρο με όλες τις δυνατές παροχές για μια εξαμελή οικογένεια με μικρά παιδιά. Η ιδιοκτήτρια απόλυτα διακριτική, ευγενέστατη και φιλόξενη, μας έφερε φρούτα και σπιτικό έδεσμα. Η τοποθεσία είναι ήσυχη και άριστη με άμεση πρόσβαση στην παραλία. Δεν θέλαμε να φύγουμε και οπωσδήποτε θα το επισκεφτούμε ξανά και ξανά.»

• Διαμερίσματα Κανάλι Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Τα διαμερίσματα βρίσκονται σε μιά υπέροχη περιοχή του Πωμού,δίνουν πρόσβαση σε τέλειους περιπάτους δίπλα στη θάλασσα. Απίθανη η δύση του ήλιου μέσα στη θάλασσα με φαντασμαγορικα χρώματα.οι ιδιοκτήτες έχουν πολύ κοντά εστιατόριο με πολύ καλό φαγητό, κυρίως ψαρικά.Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!!»

• Maritsa's Roses Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Η ατμόσφαιρα γυρω και το οτι είναι άνετο»

«Τοποθεσία»

• Sun Camero Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Μου άρεσε πολύ η τοποθεσία, η θέα, η πισίνα και το εξαιρετικό φαγητό.»

• Sun Camero Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Πολύ φιλόξενοι οικοδεσπότες. Σας ευχαριστούμε πολύ!!»

• Maritsa's Roses Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το σπίτι ήταν καθαρό, άνετο με όλες τις απαραίτητες παροχές ώστε να είναι η διαμονή μας ευχάριστη. Η κυρία Σαββούλα είναι πολύ φιλόξενη και πρόθυμη να κάνει τις διακοπές μας αξέχαστες.»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Πωμός

βάσει 1.468 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com