2. Кіпр: відгуки про готелі
  3. Нікосія: відгуки про помешкання для відпустки
Кіпр Нікосія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Cozy Flat City Center Оцінка за відгуками: 8,5

“Помешкання.“

• Central Square Apartment Оцінка за відгуками: 8,4

“Неймовірно зручна локація, апартаменти знаходяться на площі в самому центрі міста, всі визначні місця в пішій доступності. Квартира мила і затишна, на кухні є все необхідне, щоб зробити чай, каву, розігріти їжу, трохи перекусити. Ідеальна квартира для двох невисоких людей (стеля в помешканні низька, але це було весело для мого високого сина). Все працює добре: кондиціонер, холодна та гаряча вода, плита. Господар зустрів нас в призначений час і дав декілька гарних порад щодо міста. З задоволенням рекомендуємо це помешкання.“

• City center 3 bedroom apartment Оцінка за відгуками: 8

“Великий простір!“

• Top floor apartment in Nicosia with view! Оцінка за відгуками: 7,3

“Добре працював вайфай“

• StayCity Flat!!! Оцінка за відгуками: 9,6

“Все дуже сподобалося. Власник житла дуже приємна людина, все розповів і показав де що знаходиться, одразу видно що тут до вас відносяться як до гостей на яких чекали) Коли ми тільки прийшли, на нас у холодильнику чекало більше ніж 10 літрів холодної води, приготованої для нас власником, це була дуже доречна і приємна несподіванка, особливо в таку погоду у вересні на Кіпрі..було чисто, гарне розташування, на фотографіях не дуже зрозуміло, але ці апартаменти дуже великі! Особливо хочеться відмітити кухню, де було ВСЕ до комфортного готування! Якщо ще раз будемо на Кіпрі в Нікосії, то обов'язково повернемося саме у ці апартаменти!“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Нікосія

на основі 11 085 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com