2. Kypr hodnocení hotelů

8,2

6,9

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2024

• Studio

V koupelně nebylo ani mýdlo, natož sprchový gel nebo šampon. Dost cestuji, ale tohle jsem už dlouho nezažila ani v mnohem levnějších hotelech. Teplá voda také nefungovala, což v dubnových chladných večerech dost chybí. Starší recepční, který také obsluhoval v kavárně nám dával dost nepříjemně najevo, že ho čeští turisté vůbec nezajímají.

Dobrá lokalita, v okolí dostatek možností na stravování, dostačující bazén s lehátky.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 6. června 2023

• Studio

Poměrně hlučná lokalita,nutný příplatek za pozdní příjezd, za klimatizaci , za trezor...

Poloha v centru, bazén, restaurace,obchod ověřený 24h 100 metrů,půjčovna kol 5 minut, parkování ve stínu, každý den živé vystoupení přímo v hotelové restauraci, ochotný personál.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. října 2023

4,0
    Naše první špatná zkušenost
    • Studio

Ubytování studia viz. popis studia na fotce jsme si objednali 9.5.2023. Alecos Hotel Apartments nám 10.5.2023 potvrdil naši objednávku. 12.10.2023 jsme psal na hotel, že úhrada ubytování proběhla v pořádku a informaci v kolik hodin přijedeme. Check in byl od 14 hod, my jsme přišli 14:15, ale už nebyl nikdo na recepci a paní servírka nás zavedla do pokoje, který jsme si neobjednali viz. foto. Šel jsem za paní servírkou aby nám dala pokoj, který jsme si objednali a zaplatili, ale ona mi řekla, že tam už není nikdo, kdo by to s námi řešil. Psal jsem ihned přes booking.com paní recepční aby nám dala pokoj, který jsme si objednali a zaplatili. Odpověď přišla druhý den viz. foto, a to, že hotel byl v době našeho příjezdu plný a nebylo nás kam dát, což nechápu, když nám ubytování potvrdili 10.5.2023 a ještě i v rámci komunikace 12.5.2023. Pokoj, který nám první den dali neměl ani číslo na dveřích (všechny ostatní pokoje číslo na dveřích měli), výhled byl na asfaltovou střechu kde byli palety viz. foto. Kuchyňka vybavena pouze jedním polévkovým talířem, na což jsme druhý den dostali odpověď, že jsme měli jít do hotelové kuchyně požádat o druhý talíř a doplnit tak nádobí na pokoji. Povlečení na postelích .... viz. foto. Psal jsem na zákaznickou podporu Booking.com, která začala ihned situaci řešit, dokonce volali do hotelu. Díky zákaznické podpoře Booking.com nám paní recepční druhý den napsala, že nám pokoj po 12 hodině vymění. Takže naše dovolená začala až druhý den po obědě, kdy jsme získali studio, které jsme si objednali a zaplatili. Popis vybavení ubytování neodpovídá skutečnosti.

Hodnotím dobře komunikaci s hotelem v době před ubytování s paní recepční Janni a od druhého dne pobytu i další komunikace s paní recepční Janni ohledně řešení naší reklamace pokoje, kde nás ubytovali a který neodpovídal studiu, které jsme si objednali a zaplatili.

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2023

1,0
    Tento hotel opravdu nebrat
    • Studio

Místo pokoje do zahrady jsem dostala pokoj do ulice, přímo nad hotelovou restaurací, kde každý večer paní majitelka pořádá nějakou párty, karaoke apod. Kvalitní spánek tady nečekejte. Trezor je sice na pokoji k dispozici, ale že je za extra fee to už nenapíší. Fén v koupelně budete hledat marně stejně jako zásuvku u TV nebo avizovanou žehličku. Vrcholem všeho byla postel bez přikrývky. Sehnat večer paní recepční, aby zařídila nápravu se mi nepodařilo. Frape za 3,90 eur?! Po celém ostrově za 2,50. Místo tří zaplacených nocí, jsem zůstala jen jednu.

Jediné pozitivum je blízkost letiště.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 3. června 2022

• Studio

Velký hluk z centra. Nemohla jsem spát.

Nápomocný personál.

Termínem pobytu byl květen 2022