2. Cypr – opinie o hotelach

8,3

9,1

6,2

• Ocena dodana: 28 grudnia 2023

Na krótki pobyt ok, wyposażenie kuchenne nadaje się do poprawy.
    • Studio typu Classic

Kiepskie wyposażenie kuchenne- przypadkowe naczynia, brak ostrego noża, brudna, używana gąbka do naczyń, minimalna ilość płynu do mycia naczyń. Ścierki wyprane, ale mocno już zużyte. Niski prysznic- osoby wyższe niż 180 cm mogą mieć problem z braniem kąpieli. Woda rozlewa się po całej łazience. Łazienka mała, trochę niekomfortowa.

Miejsce z dużym potencjałem, ale poza sezonem trochę niedopieszczone. Wygodne łóżko, ciepła pościel (pobyt w grudniu), ładny basen (nie korzystaliśmy) i zagospodarowanie terenu na dziedzińcu. Blisko sklep spożywczy. Warto wziąć pod uwagę, że tylko jeden apartament ma taki piękny taras na wyłączność przy basenie, nasz miał mały stoliczek i dwa fotele do własnej dyspozycji, ale w miejscu przejściowym do dwóch innych apartamentów.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

Było świetnie , polecam.
    • Apartament z 2 sypialniami

Basen przy ogrodzie i lokalizacja.

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2023

• Studio typu Classic

Bardzo dobra lokalizacja, świetny punkt wypadowy. Przede wszystkimi urzekła mnie cisza i spokój. Małe miasteczko gdzie można obserwować życie mieszkańców cudownych z resztą. Bardzo sympatycznych i pomocnych. Mieszkanie było wygodne, czyste z własnym tarasem co dawało nam dużo prywatności.

• Ocena dodana: 18 listopada 2022

• Studio typu Classic

Śniadania przygotowywaliśmy samodzielnie. Stolik w ogrodzie bezpośrednio przy apartamencie. Bardzo blisko sklep z artykułami spożywczymi i trattoria.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2022

Wspaniałe cypryjskie wakacje w pięknym miejscu
    • Apartament z 2 sypialniami

Nie ma takiej rzeczy. Zaskoczeniem była dodatkowa opłata na miejscu za klimatyzację. Jednak nie jest to minus dla obiektu a dla opisu oferty na booking.com.

Lokalizacja idealna do zwiedzania wyspy, z dala od zgiełku miasta, do plaży dojazd autem ok 10 minut. wioska urocza, obok Cottage Houses jest dobrze wyposożony sklep, i dwie tawerny z lokalnymi daniami. Apartamenty w tradycyjnym, cypryjskim stylu, wyposażone we wszystko, czego potrzeba. Piękna roślinność na terenie obiektu, duży taras w widokiem na basen (apartament 1A,B), na którym komfortowo można zjeść posiłki i wygodnie odpocząć. Gospodarze bardzo mili, komunikatywni i pomocni we wszystkim, dostępni podczas całego pobytu. Śniadania przygotowywane przez Eleni przepyszne. Bardzo polecam.

• Ocena dodana: 3 czerwca 2022

Pobyt przyjemny, chociaż po opiniach liczyliśmy na coś więcej. Ogólnie na zdjęciach wszystko wygląda lepiej :)
    • Studio typu Classic

Na początku dostaliśmy pokój 1B na parterze - opis pokoju w ogóle niezgodny ze stanem faktycznym. Brak pralki, telewizora, kosmetyków, pokój nie był dźwiękoszczelny, ręczniki lekko zabrudzone. Nie dało się zamknąć okna od pokoju, ponieważ na stałe zamontowana jest moskitiera. Przez całą noc było słychać odgłosy zwierząt, w tym kotów - nie dało się usnąć, cała noc nieprzespana. Na szczęście po porannym telefonie do właścicielki, został nam zmieniony pokój na 2A na piętrze. Tutaj nie mam nic do zarzucenia, pokój super, duży balkon, czysto, wygodne łóżko i cisza. Także pomimo trudności i niedogodności na początku, obiekt finalnie wart polecenia. Radzę tylko omijać pokój 1B

cisza i spokój, w zasadzie poza nami nikogo nie było. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzano wyspy

• Ocena dodana: 10 września 2021

Miła atmosfera
    • Apartament z 2 sypialniami

Wnętrza domu były ciemniejsze i mniejsze niż na zdjęciach ale nie przeszkadza to w miłym pobycie.

Bardzo spokojne miejsce w małym miasteczku . Blisko sklep i parking. Ładny basen. Właściciele są bardzo serdeczni i pomocni.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 18 maja 2023

Udany wypoczynek
    • Studio typu Classic

Dość spora odległość do największych miast. Przez tydzień pokonałem mniej więcej 1,5 tys km. Niestety gospodarze wynajmują apartamenty ruskim najeźdźcą. Bardzo dużo ruskich kacapów na całej wyspie.

Urokliwa miejscowość, cisza i spokój. Apartament dobrze wyposażony w najpotrzebniejsze rzeczy. Bardzo życzliwi gospodarze. Blisko do sklepu, parkingu i tawerny. Klimatyzacja działa i szybko mocno wychładza pomieszczenie.

• Ocena dodana: 5 maja 2023

Trochę niekomfortowo, oceniam na 6.
    • Apartament z 2 sypialniami

Zdjęcia dla mnie mocno podkolorowane. Po przyjeździe do obiektu myślałam ze pomyliłam obiekty i adresy. Wszystko stare i skrzypiące. Słychać kroki osób mieszkających na gorze, bo podłoga skrzypi. Łóżka skrzypią. Brak kontaktów w łazience, przy łóżku. Lustro w łazience powieszone na wysokości 130 cm. No ogólnie widać brak pomyślunku w ergonomicznym aranżowaniu pokoi.

Ciężko powiedzieć co mi się najbardziej podobało. Było przeciętnie.

• Ocena dodana: 5 września 2021

Świetny pobyt - rewelacyjny obiekt !

Nie ma takich rzeczy.

Wszystko. Obiekt zgodny z opisem, bardzo przestronny apartament ze wszystkimi udogodnieniami, wygodne łóżka, sprawna i wystarczająca klimatyzacja, wi-fi bez zastrzeżeń. W pełni wyposażona kuchnia. Na miejscu niewielki, ale bardzo fajny basen, w którym można się świetnie zrelaksować. Gospodarze bardzo mili, codziennie dostarczane do pokoju świeżo przygotowywane śniadanie, które można było zjeść na przyjemnym tarasie. Tuż obok tawerna i sklep ze wszystkim. W pobliżu jeszcze dwie tawerny z czasem dojścia ok. 2 minut.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 14 września 2023

• Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

• Ocena dodana: 21 września 2021

Pobyt: wrzesień 2021