2. Cypr – opinie o hotelach

9,9

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Super!
    • Dom wakacyjny

Wszystkie drobnostki są niczym z tak wielkimi plusami

Na wstępie zaznaczę, że była to jedna z tańszych opcji. Na żywo lepiej niż na zdjęciach Cicho i komfortowo Klimatyzacja i wszystkie sprzęty sprawne, bez zarzutu. Niespotykanie mili właściciele, oprowadzili, wyjaśnili działanie sprzętów, a takie zakupy na dzień dobry to jeszcze się nie spotkałem. Do dużego sklepu metro ok 400 metrów. Najlepsza plaża w larnace, Finikoudes ok 1 km, tam 7,5e za 2 Leżaki i parasol

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

Wszystko było doskonale.

To nasz drugi pobyt w Haven House i ponownie jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Trudno wyobrazić sobie lepszą opcję na pobyt.w Larnace. Czuliśmy się tam jak u siebie w domu. Gospodarze pozostawali z nami w stałym kontakcie pytając, czy czegoś nie potrzebujemy, ale wcześniej zapewnili wszystko co trzeba, a nawet więcej, bo także mnóstwo świeżych owoców i podstawowe produkty spożywcze. Do najbliższego przystanku autobusowego i dużego sklepu spożywczego 8min spacerem, na plażę 15min. Do tego naprawdę przystępna cena. Pełna rekomendacja.

• Ocena dodana: 30 stycznia 2024

Jestem pod wrażeniem tego miejsca i z pewnością wrócę
    • Dom wakacyjny

Po dotarciu na miejsce czekała na nas właścicielka domu. Wszystko nam pokazała gdzie się znajduje. W lodówce zapewniono mleko, jajka, zgrzewkę wody niegazowanej, Coca-colę, Sprite, masło i dżemy. Pani przyniosła świeże pomelo, banany i pomarańcze w własnego ogrodu. W szafkach czekały kawa, herbata, cukier, oleje a nawet dwie paczki płatków dla dzieci. Oprócz artykułów spożywczych były środki do prania. Wszystko pachnące, czyste i po prostu świeże. Duzo podróżuję z rodziną ale tak wspaniały obiekt nie zdarza się często. Dookoła cisza i spokój. Polecam z całego serca

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Po prostu kosmos, świetnie

Wszystko mi się podobało

Jeżeli innym dawałem 10, to na ich tle ten powinien dostać 15. Wszystkie poprzednie opinie są w pełni zasłużone. Właściciele są niesamowici, a obiekt ma absolutnie wszystko. I jest w dobrej lokalizacji, gdzie wszędzie można spacerkiem dojść.

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Świetny apartament!!!

Nic😉

Było wszystko co potrzebne, dodatkowo gospodarze przygotowali kosz owoców oraz wiele innych produktów: mleko, woda, masło, dżem, kawa, płatki i inne. Cicha lokalizacja, całkiem blisko centrum. Super gospodarze.

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

• Dom wakacyjny

Bardzo ładny domek w centrum Larnaki, parking bezpośrednio pod domem. Niedaleko piekarnia i duzy supermarket Metro, kilkanaście minut spacerkiem na nadmorską promenadę. W mieszkaniu niczego nie brakowało. Spokojna okolica. Bardzo ładny taras, na którym nawet w grudniu można się wygrzewać w słońcu. Mieszkanie idealne dla 4 osob. Bardzo dziękujemy za gościnę.

• Ocena dodana: 22 grudnia 2023

Idealne miejsce na rodzinne wakacje!

Brak

Cudowne miejsce na rodzinne wakacje! Gospodarze przecudowni. Przyjęli nas o później godzinie w nocy. W domu było wszytko, czego potrzeba, poza podstawowymi rzeczami także kawa, herbata, jedzenie w lodówce, płyn do prania, suszarka, ręczniki zwykle i plażowe, lodówkę turystyczna na plażę, parasole. Dom czysty, zadbany. Jeśli miałabym wrócić do Larnaki, to tylko tam!

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Brak

Wyposażenie obiektu oraz bardzo pomocny gospodarz

• Ocena dodana: 9 lipca 2023

• Dom wakacyjny

Nie mam żadnych zastrzeżeń Następnym razem jak będzie taka możliwość to też będę chciała skorzystać z oferty

Jak na pobyt z małym dzieckiem to super okolica ze względu na ciszę. Blisko do morza. Przemili właściciele.

• Ocena dodana: 23 maja 2023

• Dom wakacyjny

Doskonała lokalizacja w cichej dzielnicy z bezpłatnym parkingiem. Blisko sklepy, piekarnia. Spacerkiem 15 minut do centrum i na plażę. Doskonale wyposażony dom we wszystko co niezbędne( ręczniki, ręczniki plażowe , lodówka turystyczna, mata na szybę do samochodu, parasole,wszystkie środki czystości, pralka Znakomicie wyposażony aneks kuchenny.Absolutnie niczego nie brakowało. Bardzo czysto. Znakomicie działające wi fi Bardzo dobra komunikacja z właścicielami przez WhatsApp .Odebrano nas z lotniska i pokazano okolicę.Miłym akcentem były czekające na nas owoce i zaopatrzona lodówka w podstawowe produkty ( woda, napoje, mleko, jajka, chleb, masło, dżemy itp) Podczas pobytu kontakt z właścicielem który dopytywał czy niczego nam nie brakuje. Dziękujemy za możliwość późnego wymeldowania. Zapewniono nam również podwózkę na lotnisko. Pakując się na wakacje do Haven House potrzebne są tylko ubrania, wszystko inne zastaniecie na miejscu

• Ocena dodana: 3 maja 2023

Wszystko było OK.

Bardzo fajny dom wakacyjny, położony w spokojnej okolicy. W pełni wyposażony. Klima w każdym pokoju. Dwie łazienki. Taras że słońcem o poranku, idealny na śniadanie czy kawkę. Przy domu parking. Dostępne ręczniki + ręczniki plażowe, pełne wyposażenie kuchni i łazienkek. Wspaniali gospodarze, przywitali nas osobiście. Na start dostaliśmy kosz owoców i podstawowe produkty spożywcze (chleb tostowy, jajka, masło, dżem, mleko, napoje, kawa, herbata). Świetne miejsce na pobyt w Larnace.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2023

Najlepszego miejsce!
    • Dom wakacyjny

Jestem zachwycona. Spędziliśmy miło czas z dwójką dzieci. Mieszkanko w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie wyposażone. Właściciele najlepsi! Bardzo Wam dziękujemy z opiekę!

• Ocena dodana: 31 marca 2023

Rewelacyjna miejscówka w Larnaka.
    • Dom wakacyjny

Kompletnie wszystko było OK.

Dawno nie byłem w tak komfortowym i dobrze wyposażonym apartamencie. Cicha, spokojna okolica. Piekarnia 200m od apartamentu. Dostępny darmowy parking przy samym domku. Dwie komfortowe sypialnie+ dwie łazienki, duża przestrzeń dzienna, taras ze słynnym drzewkiem cytrynowym 😊. Przywitali nas gospodarze z pomelo, z własnego ogrodu. W lodówce kilka niespodzianek 🙂. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Ręczniki + ręczniki plażowe. Bardzo czysto, komfortowo, po prostu 10/10. Dziękujemy Midas!

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 11 marca 2023

HAVEN HOUSE - prawdziwa przystań, wspaniałe miejsce na wakacje w Larnace

brak uwag

To niesamowite miejsce. Cały dom do dyspozycji . Dwie sypialnie , pokój dzienny z dwoma kanapami, stołem jadalnym , aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem. Gospodarze to niezwykle uprzejmi ludzie, przygotowali dom na przyjazd ,jakby odwiedzała ich rodzina. Lodówka zaopatrzona w napoje, jajka, masło, dżemy. Owoce na stole. Do tego kawa, herbata. Wszystko pachnie czystością. W każdym pokoju klimatyzacja, dwie łazienki, prysznice, małe patio , na którym można wypić kawę. Cudownie. Lokalizacja domu znakomita. Dziesięć minut powolnym spacerkiem od morza i promenady. Spokój, cisza. To miejsce warte polecenia z czystym sumieniem. It's an amazing place. The whole house is available. Two bedrooms, a living room with two sofas, a dining table, a fully equipped kitchenette. The hosts are extremely kind people, they prepared the house for arrival, as if visiting their family. Fridge stocked with drinks, eggs, butter, jams. Fruit on the table. Also coffee, tea. Everything smells clean. Each room has air conditioning, two bathrooms, showers, a small patio where you can drink coffee. Wonderfully. The location of the house is excellent. Ten minutes slow walk from the sea and promenade. Peace and quiet. This place is worth recommending with a clear conscience.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 11 lutego 2023

Wszystko się podobało.

Wyposażenie kwatery, polskie kanały w tv, wyposażenie kuchni we wszystko co potrzeba : kawa, herbata, chleb tostowy, napoje, jajka, itp. Wtyczki angielskie dostępne, gry planszowe, nawet parasole.

• Ocena dodana: 5 lutego 2023

• Dom wakacyjny

Wszystko idealnie. Jeden z najlepszych noclegów w ogóle.

Bardzo przestronny, wygodny dom wakacyjny. Świetne nowe wyposażenie. Dwie sypialne z osobnym węzłem sanitarnym i bardzo duża część wspólna z aneksem kuchennym. Do tego osłonięty wewnętrzny dziedziniec z drzewkiem cytrynowym (owoce do zerwania). Blisko plaży i zabytkowego centrum. Przemiły i bardzo pomocny właściciel (Minas - raz jeszcze dziękujemy!) Znakomity pobyt!

• Ocena dodana: 28 stycznia 2023

Cudowny domek i najlepsi gospodarze.
    • Dom wakacyjny

Po pobycie w Haven House aż nie chce się wracać do domu.

Domek jest bardzo przestronny. Posiada duży salon oraz dwie sypialnie i dwie łazienki. Do tego prywatny taras, gdzie można odpocząć w cieniu drzewka cytrynowego. Aneks kuchenny świetnie wyposażony. Można używać tostera, mikrofalówki lub usmażyć coś na patelni. W lodówce czekało na nas kilka produktów spożywczych i napojów, co było naprawdę miłe i przydatne. Łóżka bardzo wygodne. W sypialniach klimatyzacja, która ogrzewała nas w nieco chłodniejsze styczniowe noce (w dzień temperatura dochodziła do + 20 stopni, co jak na środek zimy jest doskonałą opcją na ucieczkę z zaśnieżonej Polski). Na wyposażeniu pralka, dzięki czemu nie trzeba brać dużej ilości ubrań na zmianę (wystarczy bagaż podręczny). Okolica cicha i spokojna. Do plaży około kwadransa spaceru, do centrum miasta, sklepów, restauracji i przystanków autobusowych jeszcze bliżej. Wspaniali gospodarze, którzy byli dla nas bardzo pomocni i przyjaźni. Pozostawali z nami w stałym kontakcie upewniając się, czy czegoś nam nie potrzeba i doradzając w przypadku jakichkolwiek pytań. Nie wyobrażam sobie lepszej opcji na nocleg w Larnace. To miejsce z duszą, o wiele bardziej autentyczne niż nastawione na przemiał turystyczny hotele. Jeśli dodać do tego bardzo przystępną cenę to czego chcieć więcej? Polecam!

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 9 stycznia 2023