2. Cypr – opinie o hotelach

9,2

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Fajne miejsce .
    • Apartament typu Superior

Apartament przestronny , znajdował się na parterze i posiadał fajny taras z leżakami stołem i krzesłami . Obok basenu . Wyposażony w potrzebne rzeczy . Cicha okolica . Miły i pomocny właściciel .

• Ocena dodana: 10 maja 2024

• Studio typu Standard

Bardzo fajna lokalizacja - blisko centrum, Venus Beach i Lidla. Bardzo mili właściciele i ich piesek, bez problemu mogliśmy zostawić bagaże po wymeldowaniu na przechowanie. Basen i leżaczki :) Jeśli możecie, dajcie trochę jedzonka kotom z pobliskiej opuszczonej willi.

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Wszystko było idealne! 😊

Apartamenty zrobiły na nas ogromne wrażenie. Dla mnie osobiście, to było luksusowo, ładny widok za oknem (my miałyśmy na ładne apartamenty i basen). Czyściutko, łóżka bardzo wygodne, ogólnie było wszystko czego człowiek potrzebuje (łącznie z zapalniczką, a dla palaczy po odprawie na lotnisku, to naprawdę zbawienie😄). Super basen i obejście wokół budynku! Ja się poczułam jak w luksusowym hotelu. Lokalizacja idealna - blisko grobowców królewskich, przystanku, Lidla, plaży (stare Miasto też blisko - spacerkiem niecałe 0,5h). No i przemili i wspaniali właściciele! Codziennie proponowali kawę, pytali czy wszystko w porządku, zawsze uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni i pomocni. Ogólnie nie spodziewałyśmy się tak dobrych warunków w tej cenie - byłyśmy zachwycone naszym pobytem w Kings Holiday Apartments i każdemu polecamy! ❤❤❤😊

• Ocena dodana: 1 maja 2024

• Studio typu Standard

Wspaniałe miejsce, bardzo wygodne studio ze wszystkimi udogodnieniami, bardzo czysto, świetna lokalizacja, cicho, a jednocześnie blisko do plaży, restauracji etc.

• Ocena dodana: 1 maja 2024

Świetny wybór, wygodnie, blisko morza i centrum ❤️
    • Studio typu Standard

Czysty, dobrze wyposażony pokój z przytulnym balkonem. Właściciel dopytywał czy wszystko w porządku, widać, że dba o komfort klientów. Po wymeldowaniu można było zostawić rzeczy w przechowali bagażu bez żadnej dopłaty. Piękny basen i taras na podwórku

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

Polecam
    • Studio typu Standard

Przez 2 noce mieliśmy sąsiadów, którzy palili na balkonie. Ale to zdecydowanie nie była wina hotelu, tylko słabej jakości rosyjskiego tytonu.

Studio w pełni wyposażone. Idealne na pobyt dwutygodniowy lub na miesiąc. Pralka z przygotowanym proszkiem do prania, duża suszarka na balkonie oraz żelazko. Świeże gąbki do zmywania i duża butelka płynu nd naczyń. Wszystkie przybory niezbedne w kuchi a nawet kawiarka do kawy po wlosku, po grecku i press coffee, wyciskarka do soku, piekarnik z foremką do zapiekanek. Łóżko 2x2 wygodne + dostawka również wygodna. Czysta pościel i ręczniki. Duże mydło w płynie i 2 saszetki płynu pod prysznic. Ciepła woda - bez zastrzeżeń, podobnie jak klimatyzacja. Nie ma znaku mrówek, pluskiew czy karaluchów. Suszarka do włosów, damska toaletka idealna do makijażu. Pobyt bardzo udany. Na ostatni wieczór dostaliśmy greckie wino. Bardzo miły i profesjonalny menadżer Nikos. Polecamy!

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

• Studio typu Standard

Bardzo czyste pokoje i dobrze wyposażone. Dodatkowym atutem był piękny widok z balkonu oraz kameralny basen. Właściciel obiektu był bardzo miły i pomocny. Zdecydowanie polecam 🙂

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Studio typu Budget

Lokazacja była dobra ja osobiście wolę jak jest dużo osób w okół tutaj było w miarę blisko wszędzie ale od głównego deptaka był kawałek . Ale według mnie to są już kwestie inwidualne

Drzwi na balkon były super można było je otworzyć tak naprawdę na oścież przez co super widok był a w dodatku personel był przekochany naprawdę polecam

• Ocena dodana: 6 kwietnia 2024

Lokalizacja

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

Było super, polecam

Spokojnie, czysto, przyjemnie

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2024

• Studio typu Standard

Przesympatyczna, bezproblemowa obsługa, czyste, duże apartamenty, dobrze wyposażona kuchnia, świetna lokalizacja 🙂

• Ocena dodana: 28 marca 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Brak zastrzeżeń

Wygoda, intymność, czystość, miła i szybka i sprawna obsługa w przypadku nagłych zdarzeń.

• Studio typu Standard

Nieprzyjemny zapach firan w pokoju

Bardzo dobra lokalizacja, blisko części starego miasta i grobowców królewskich, bardzo pomocna i uprzejma obsługa, duży aneks kuchenny, przestronny pokój

Nie e mam zastrzeżeń

Dobra lokalizacja,sympatyczni i pomocni właściciele,cicho,czysto,obiekt zadbany,kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne,blisko przystanek,plaża i Lidl

Polecam apartament
    • Studio typu Standard

Pobyt był w lutym, więc wieczorem i w nocy było zimno. W mieszkaniu nie ma ogrzewania i kołdra była cienka. Brak koca. Jest wprawdzie klimatyzacja, ale ona ogrzewa tylko pokój. W łazience było bardzo zimno. Ale przecież należało się z tym liczyć.

Mieszkanie duże, wygodne, z balkonem, łazienką i aneksem kuchennym. Lokalizacja bardzo dobra. Blisko przystanek autobusowy, plaża, Lidl i kilka restauracji, w których serwowane są lokalne potrawy.

• Ocena dodana: 17 marca 2024

• Studio typu Standard

Apartament oddalony od dworca autobusowego. Trzeba sie kawałek przejść. Podobnie dostęp do morza jest oddalony. Jeśli nie macie samochodu weźcie koniecznie rower-a mozna go wypożyczyć za niską cenę na miejscu. Sklepy oddalone.

Apartament z wygodnymi łóżkami, balkon na ktorym mozna zjeść sniadanie. Pralka, suszarka na ubrania, wanna. Dobra cena! Rowery dostępne. Drukarka na miejscu. Porady wlascicieli. Ogolnie super.

• Ocena dodana: 17 marca 2024

• Studio typu Standard

Wszystko było tak jak w opisie. Lokalizacja super.

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Bardzo udany pobyt
    • Studio typu Standard

Na miejscu przywitał nas bardzo miły właściciel obiektu. Osobiście zaprowadził nas do apartamentu zapewniając, że jest do naszej dyspozycji w trakcie całego naszego pobytu. Otrzymany apartament zgadzał się z rezerwacją i był bardzo czysty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu u Pana Nikosa. Obiekt jest zlokalizowany w bardzo przystępnym miejscu, blisko plaża, grobowce królewskie, nowy dworzec autobusowy oraz duży sklep. Jeżeli wrócimy do Pafos to chętnie ponownie dokonamy tutaj rezerwacji.

• Ocena dodana: 11 marca 2024

• Studio typu Standard

Jestem zachwycona pobytem. Świetne wyposażenie pokoju (m.in. suszarka, żelazko, toster, lodówka, a nawet pralka), duży balkon, klimatyzacja/ogrzewanie. Miałyśmy pokój od strony bardzo spokojnej okolicy, można było naprawdę odpocząć. Bardzo miła obsługa, fajna lokalizacja - kilka minut do Grobowców Królów, do parku archeologicznego można podjechać autobusem z dworca zlokalizowanego ok. 10-15 min pieszo albo wybrać się na długi spacer. W okolicy kilka restauracji i mniejszych sklepów. Bardzo polecam :)

• Ocena dodana: 10 marca 2024

pobyt udany, świetna lokalizacja

nie ma takich rzeczy

Pralka w apartamencie jest dużym udogodnieniem i widok na basen, mili gospodarze

• Ocena dodana: 9 marca 2024

Nie ma nic.

Idealna lokalizacja. Czysto w pokoju. Bardzo miły i pomocny personel. Pan Nikos jest wyjątkowo miły. Na pewno wrócimy.

• Ocena dodana: 9 marca 2024

• Studio typu Standard

Bardzo polecam obiekt. Pokój był czysty i przestronny, niczego w nim nie brakowało. Parking na terenie obiektu, pod samymi apartamentami. Świetna lokalizacja. Jedynie trochę cienkie ściany i w nocy było słychać rozmowy sąsiadów. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.

• Ocena dodana: 3 marca 2024

• Studio typu Standard

Świetna lokalizacja, w pobliżu najważniejsze atrakcje ( groby królewskie). Bardzo dobrze wyposażony apartament!

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

Polecam miły odpoczynek