2. Cypr – opinie o hotelach

8,7

9,6

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

• Apartament typu Penthouse z 2 sypialniami

Zapach pleśni w całym mieszkaniu. zagrzybione szafki kuchenne.

Parking pod domem

• Ocena dodana: 13 listopada 2023

Bardzo fajne miejsce na pobyt z rodziną, super baza wypadowa na zwiedzanie i plażowanie

Wszystko mi się podobało

Bardzo fajny apartament z 2 niezależnymi sypialniami, 2 łazienkami, fajnym aneksem kuchennym oraz bardzo ładnym tarasem na dachu budynku.

• Ocena dodana: 19 września 2023

Basen zaniedbany

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

• Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Na zewnątrz widać lekkie niedociągnięcia. Nie podlewany trawnik. Brak stolików przy basenie.

Miejscowość z dala od miasta, bez wypożyczenia samochodu nie da rady. Było bardzo pusto, mało turystów. Dzięki czemu można było odpocząć. Dość blisko autostrady, dobre miejsce wypadowe. Byłem 11 dni, jadąc drugi raz podzieliłbym pobyt na przynajmniej dwie miejscowości. W ziołbym coś w okolicach Pafos.

• Ocena dodana: 21 marca 2023

Nice apartment in Cyprus
    • Apartament typu Penthouse z 2 sypialniami

Podczas pobytu w lutym źródłem ogrzewania jest klimatyzacja, niestety w apartamencie brak jest wentylacji więc przy zamkniętych oknach było wilgotno wewnątrz. Część przejściówek na gniazdka elektryczne nie działała. During the stay in February, the source of heating was air conditioning, unfortunately there is no ventilation in the apartment, so with the windows closed there was high humidity inside. Some plug adapters did not work.

Przestronny, dobrze wyposażony apartament z tarasem na dachu (widok na morze z oddalenia). Okolica spokojna i cicha (w lutym). Dobry dojazd z lotniska w Larnace. Manager Christos jest bardzo miły i sprawnie rozwiązuje zaistniałe problemy. Samochód jest raczej niezbędny, choć w miasteczku są przystanki autobusowe (nie korzystałem). Dobry dojazd do autostrady, a dalej do każdego zakątka Cypru. Świetny stosunek ceny do jakości do ceny, polecam ta apartamenty. A spacious, well-equipped apartment with a roof terrace (view of the sea from a distance). Calm and quiet neighborhood (in February). Good access from Larnaca airport. Manager Christos is very nice and solves problems quickly. A car is essential, although there are bus stops in the town (I didn't use it). Good access to the highway, and to any area of Cyprus. Great value for money, I recommend these apartments.

• Ocena dodana: 16 listopada 2022

• Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Budynek powoli się starzeje. Wnętrza wymagają remontu, ale rekompensuje to stosunek jakości do ceny

Byłem tu któryś raz z rzędu. Uważam to miejsce za bardzo klimatyczne. Szczególnie podoba mi się przestrzeń i swoboda, którą zapewnią metraż apartments oraz jego usytuowanie - z dala od hałasu i zgiełku

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 5 października 2022

• Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Obiekt wymaga odrobiny renowacji.

Spokój.

• Ocena dodana: 9 września 2022

Jako baza tak ale dluzszy pobyt bez widoku to nie
    • Apartament z 1 sypialnią i balkonem

Brak widoku

Dobra baza wypadowa

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2022

Opinia tytul

BRUDNY BALKON

LOKALIZACJA

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2022

Jako sypialnia Ok, brak atrakcji w okolicy
    • Apartament typu Penthouse z 2 sypialniami

Taras na dachu tylko podnosi cenę a jest nie użyteczny. Po pierwsze nie ma tam żadnego daszku/ parasola chroniącego od słońca a po drugie (nawet ważniejsze) mieszkają tam duże ilości gołębi a co za tym idzie duży syf, niesprzątany od co najmniej kilku dni. Szkoda pieniędzy i lepiej wybrać opcje bez tarasu…

Jest cicho i okolica, chociaż same apartamenty, nie jest zatłoczona. Dobry kontakt z opiekunem obiektu, dostępny jest aneks kuchenny i pralka. Był problem z woda ale w ciągu kilku godzin był naprawiony, przedstawiam to jako plus gdyż czasami brak reakcji nabranie problemy mogą popsuć urlop

• Ocena dodana: 11 lipca 2022

bez rewelacji
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem

brudno na terenie całego obiektu, brudne baseny jednak po kilku dniach zostały wyczyszczone, problemy z wodą ciepłą i ciśnieniem w kranach ( ostatni tydzień prysznic w zimnej wodzie)

spokój, cisza, pustki w obiekcie

• Ocena dodana: 22 czerwca 2022

Wygodny apartament z basenem w przystępnej cenie
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Wszystko zgodne z opisem i oczekiwaniami

Bardzo duży apartament z balkonem. Bardzo przyjemny basen. Dostępny parking. Dobrze wyposażona kuchnia (brak tylko korkociągu do wina :)). Cicha i bezpieczna okolica. Manager bardzo pomocny i dostępny. Zameldowanie i wymeldowanie bez problemu pomimo późnych godzin przyjazdu. Dość daleko od atrakcji czy ładnych, ale samochodem można wybrać się w wiele ciekawych miejsc. Polecamy tawernę w Mazotos.

• Ocena dodana: 4 grudnia 2021

Polecamy dla osób mających wynajęte auto.
    • Apartament typu Penthouse z 2 Sypialniami

Choć było posprzątane, to odnieśliśmy wrażenie, że było to kilka miesięcy wcześniej ( sporo kurzu na meblach, pył na tarasach). Umywalka w jednej z łazienek była zapchana - na szczęście była druga. Sofa w salonie bardzo nie wygodna do spania.

Duży apartament, z tarasem na dachu. Dwie łazienki, Dobre wyposażenie kuchni. Dobry kontakt telefoniczny z zarządcą. W listopadzie chyba tylko my byliśmy w całym budynku, a na całym osiedlu dosłownie kilku lokatorów- spokój, cisza, można wypocząć. Niedaleko dobrze wyposażony sklep.

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

• Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Dobra lokalizacja do zwiedzania. Dobry dojazd do lotniska.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

Przyjemny
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Obiekt podupada, wymaga remontu, a przynajmniej sprzątania. Podczas całego naszego pobytu (10 dni) nie były opróżniane kosze zewnętrzne, na klatce schodowej było brudno. Mieszkanie wymaga odświeżenia, w niektórych miejscach odpada farba/tynk. Czystość pozostawia wiele do życzenia. Gdyby przyjechaliśmy podłoga była umyta, ale tylko pobieżnie, okna brudne, w rogach mieszkania brudno i kurz, szafki szuflady zakurzone. Wszystko samodzielnie myłam kilkakrotnie podczas pobytu i wyjeżdżając było czyściej, niż jak przyjechaliśmy. W mieszkaniu były mrówki. Wyposażenie kuchni ubogie, szczególnie garnki nadają się do wyrzucenia, zniszczony teflon. Niektóre szafy i szafki miały urwane uchwyty lub wyrwane zawiasy. W kuchni był zapchany zlew, który sami przepchaliśmy. Co do kontaktu, to mieliśmy kontakt z 4 osobami, było to dziwne. Na początku był kontakt przez Booking z biurem w UK. Jeszcze przed wyjazdem korespondowałam, żeby się dowiedzieć, który zostanie nam przydzielony apartament (na bookingu jest dużo zdjęć różnych apartamentów tego biura), ale do samego przyjazdu nie dostaliśmy takiej informacji. Następnie przez Whatsup kontaktowaliśmy się z osobą, która miała być na miejscu - Christos. Ale na miejscu był jeszcze ktoś inny, kogo Christos do nas wysłał, przekazał nam klucze i wymienił na naszą interwencję ręczniki, które po przyjeździe były całkiem mokre i leżały na łóżku. Natomiast na koniec wyjazdu kontakt z Christosem się urwał i odezwała się nagle do nas zupełnie nowa osoba, przedstawiając jako menager. Mieliśmy wątpliwości, bo dostałam sms z nieznanego numeru. Osoba ta przyszła odebrać klucze w dniu wyjazdu i sprawdziła dokładnie stan mieszkania, co też było dziwne, bo nikt na początku mieszkania nie sprawdzał, więc byłoby trudno ocenić, jaki był stan przed a jaki po. Przez przypadek znaleźliśmy książkę z opisem przydatnych informacji w mieszkaniu i okolicy, szkoda, że nikt jej nam nie przekazał, nie musielibyśmy pytać jak podgrzać wodę w łazience.

Obiekt ma dużo potencjał, duże osiedle, basen. Sam apartament przestronny, 2 sypialnie, duży salon z kuchnią, 2 łazienki. Cicha, spokojna okolica. Sklep w wiosce otwarty nawet w święta. Dobra lokalizacja jeśli chodzi o zwiedzanie. Mogliśmy wszędzie dojechać samochodem. Zjeździliśmy cały Cypr zarówno Południowy, jak i Północny. Poniżej opisałam wszystkie niedogodności, które jeśli doby manager usunie i zadba o odświeżenie obiektu i apartamentu wpłynie to korzystnie na jego jakość.

• Ocena dodana: 13 stycznia 2022

3,0
    Słaby
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Szafka pod zlewem była okrutnie cuchnąca, lodówka też śmierdziała. Naczynia były poobtłukiwane tak, że trudno było znaleźć kubek bez uszczerbku. Deska klozetowa wyłamana w jednej ubikacji. Kontakt z właścicielem zły. Zareagował dopiero po kontakcie z bookingu, następnego dnia. Z kosmetyków było tylko mydło. Ostatecznie smród zwyciężył. Właściciel utrzymywał, że moje niezadowolenie związane jest z lokalizacją, a nie stanem lokalu. Inny lokal w tym samym kompleksie zaproponował dopiero po trzech dniach. Ja nie chciałam mieć z nim już nic do czynienia. Łaskawie zgodził się na wyprowadzkę przed umówionym czasem i zwrócił pieniądze za niewykorzystany okres.

Pan z obsługi, który zjawił się 2 dni od zameldowania/zgłoszenia problemu był przemiły i starał się zrobić co w jego mocy. Ze środków czystości był płyn do naczyń, do prania, do płukania. Bez problemu zwrócone zostały pieniądze za niewykorzystany czas (przeprowadzka).

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

• Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Zdecydowanie polecam ten apartament. Duże pokoje, klimatyzacja w każdym pokoju. Dostęp do basenu. Parking. Blisko sklep i świetna restauracja. Wszystko na tak!

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 1 lipca 2021

Super pobyt!!!
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem

Lokalizacja bardzo dobra dla osób z autem. Dobry punkt wypadowy do zwiedzania Cypru. Blisko fajna restauracja, market.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 7 grudnia 2022