2. Cypr – opinie o hotelach

9,5

10,0

• Ocena dodana: 11 maja 2024

• Studio z widokiem na morze

Chyba jedyny minus to imprezy do późnej nocy w pobliskim pubie, które dosyć słychać

Świetnie zlokalizowany, bardzo wygodny apartament, pomiędzy dwiema bardzo dobrymi plażami. Bardzo dobry zadaszony taras, ogólnie super. Dostępne miejsce parkingowe tuż pod wejściem.

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

Udany pobyt
    • Studio z widokiem na morze

Głośno w nocy mimo że jeszcze, przed sezonem gdyż niedaleko są restauracje z karaoke Nie wiem czy jest warty tej ceny

Lokalizacja blisko do plaży i do Lidla basen Taras na którym można zjeść śniadanie i napić się kawy

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2024

• Studio z widokiem na morze

Komary, ale nawet na to był zapewniony środek w apartamencie.

Dimitris jest niesamowicie ciepłym człowiekiem. Apartament był zgodny z opisem, w świetnej lokalizacji. W apatamencie znaleźliśmy wszystko, co nam było potrzebne. Przeszklony taras był wspaniałym miejscem do spożywania posiłków i wspólnej zabawy w gry planszowe dostępne w obiekcie.

• Ocena dodana: 9 lutego 2024

Bardzo udany wyjazd poza sezonem turystycznym (luty).
    • Studio z widokiem na morze

Bardzo dobra lokalizacja, blisko plaży, sklepu, przystanku. Widok z okna na morze i deptak przy plaży.

• Ocena dodana: 4 lutego 2024

Polecam!
    • Studio z widokiem na morze

Świetna lokalizacja przy plaży. Wspaniały widok z okien i oszklonego tarasu. Sklep spożywczy nieopodal. W miasteczku znajduje się również Lidl. Bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Prywatny parking pod oknem. W listopadzie byliśmy prawie jedynymi turystami w okolicy. Pusta plaża, cisza i spokój. Basen czynny :) Bardzo miły właściciel, który zapewnił nam w lodówce podstawowe produkty spożywcze na wypadek gdyby sklepy były nieczynne - przyjeżdżaliśmy w niedzielę) Dziękujemy!

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Studio z widokiem na morze

Świetna lokalizacja pomiędzy dwiema pieknymi plażami. Bardzo sympatyczny i pomocny gospodarz 😃 Chętnie skorzystam z noclegu w tym apartamencie ponownie.👍

• Ocena dodana: 14 lutego 2023

Apartament z przepięknym widokiem
    • Studio z widokiem na morze

Narożnik mógłby być wygodniejszy.

Przepiękny widok z apartamentu i rewelacyjna lokalizacja. Kuchnia dobrze wyposażona, chociaż brakowało patelni. Lozko podwójne bardzo wygodne. Bardzo uprzejmy Gospodarz. Upewniał się wielokrotnie, czy niczego nam nie brakuje, a z uwagi na brak kolejnych gości umożliwił pozostanie dluzej w apartamencie. Napoje na powitanie okazały się być bardzo pomocne z uwagi na brak otwartych sklepów w godzinach nocnych. Dziękujemy za fantastyczny pobyt!

• Ocena dodana: 26 grudnia 2022

Trochę mały prysznic

Pokój przestronny z taką przeszkloną odseparowaną z widokiem na morze częścią w której można zarówno spożyć posiłek jak i odpocząć. Czysty. W kuchni wszystko czego potrzeba do przygotowania posiłku. Łozko duże. Dodatkowo rozkładana sofa.

Pobyt: grudzień 2022