2. Cypr – opinie o hotelach

9,3

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2024

Marcowy wypoczynek
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Nowoczesny, czysty i zadbany obiekt w rozsądnej cenie.

• Ocena dodana: 20 marca 2024

śniadania, lokalizacja, apartament

• Ocena dodana: 13 marca 2024

Nieczynny basen

Wszystko

• Ocena dodana: 8 marca 2024

Pobyt uważam za bardzo udany, widać jednak, że początek marca to nie sezon
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

większy wybór na śniadaniu byłby mile widziany

poza sezonem więc śniadanie skromne, mały wybór

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

Wakacyjny pobyt :)
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

W pokojach było dość zimno i konieczne było użytkowanie klimatyzacji. Myślę, że to kwestia lekko nieszczelnych drzwi wejściowych do apartamentu.

Hotel zlokalizowany w pobliżu głównych atrakcji miasta. Doskonale śniadania. Miejsce wyposażone w siłownię, basen oraz restaurację. Pokoje doskonale wyposażone, duże i czyste.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Doskonale sniadania, sprzatanie kazdego dnia, nowe reczniki kazdego dnia, mozliwosc podgrzania apartamentu w zimna noc

• Ocena dodana: 13 lutego 2024

Nic

Bardzo przestronne pokoje, dobrze wyposażony aneks kuchenny, super baseny, bardzo dobre śniadania, ładny teren.

• Ocena dodana: 11 lutego 2024

• Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Poza sezonem hotel funkcjonuje na pół gwizdka. Bardzo zimno w pokoju. Trochę zajęło nagrzanie dmuchawami. Śniadania smaczne, ale wydawane z karty.

Duże pokoje z pełnym wyposażeniem. Przyjemne zagospodarowanie wewnętrznego dziedzińca. Bardzo blisko do trzech wypożyczalni rowerów.

• Ocena dodana: 12 stycznia 2024

Brak

Z przyjemnością dzielę się moją entuzjastyczną opinią na temat tego wspaniałego hotelu, który z pewnością zasługuje na najwyższe noty. Mój pobyt tutaj był niezapomniany, a doświadczenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim, czystość w pokoju była na najwyższym poziomie. Personel dbał o każdy detal, sprawiając, że pokój był nie tylko estetyczny, ale także perfekcyjnie utrzymany. Codzienne sprzątanie sprawiło, że wracając po dniu pełnym wrażeń, zawsze czekało mnie przyjemne otoczenie. Nie mogę sobie również nie zachwalać śniadań oferowanych przez hotel. To prawdziwa uczta dla podniebienia! Świeże produkty i bogactwo smaków sprawiły, że każde śniadanie było prawdziwym festiwalem kulinarnym. Co jednak wyróżnia ten hotel spośród innych, to bez wątpienia wysoka jakość obsługi. Personel był niezwykle uprzejmy, pomocny i zawsze gotowy spełnić wszelkie życzenia gości. Ich profesjonalizm i przyjazne podejście sprawiły, że czułem się jak VIP przez cały mój pobyt. Podsumowując, ten hotel to kwintesencja luksusu, komfortu i doskonałej obsługi. Zdecydowanie polecam go każdemu, kto pragnie niezapomnianego doświadczenia podczas podróży. Dziękuję całej załodze za niezwykłą gościnność!

• Ocena dodana: 2 stycznia 2024

Fajny hotel szczerze polecam

• Ocena dodana: 22 grudnia 2023

Przyjemny hotel na dłuższy pobyt
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

- poza sezonem (grudzień) śniadanie serwowane na podstawie wyboru z listy

- bardzo dobrze wyposażone - mikrofala, toster, lodówka itp - czyste - podobno darmowa siłownia

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 3 czerwca 2023

• Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Spędziliśmy tu dwie noce w marcu. Przepiękne miejsce, świetna atmosfera. Doskonale śniadania z ogromnym wyborem. Pokoje rewelacje, przestronne, czyste, ciche. Jak dla mnie to miejsce na poziomie czterogwiazdkowego hotelu. Chętnie zostalibyśmy dłużej. Polecam

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2023

Wszystko

• Ocena dodana: 6 kwietnia 2023

- Bardzo dobre śniadania - Pokoje czyste - Lokalizacja idealna

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2023

brak

śniadanie było wow stosunek ceny do jakoiści top. Siłownia i baseny ok, cicho miło i przyjemnie

• Ocena dodana: 22 marca 2023

Świetny Hotel na urlopowy wypoczynek
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Byłam pod koniec marca.Pogoda trochę nie dopisała,ale gdyby woda w basenie była cieplejsza, na pewno bym skorzystała.

Śniadania bardzo dobre,Duxy wybór, przepyszne jedzenie.Swierze owoce, warzywa, hakumi w roz ej postaci.Duzy wybór potraw na ciepło.Deserek też można sobie skomponować samemu.Kazdy znajdzie coś dla siebie i naje się do syta.

• Ocena dodana: 21 marca 2023

Pobyt był bardzo udany.
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Lekko lepiąca podłoga w pokoju. Poza tym żadnych więcej wad.

Bardzo dobre, bogate śniadanie, duży przestronny pokój, codziennie czyste ręczniki i sprzątanie. Hotel dysponuje przejsciówkami na europejskie gniazdko elektryczne. Parking pod hotelem duży i przestronny.

• Ocena dodana: 21 lutego 2023

Bardzo udany pobyt.
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Duży, wygodny i dobrze wyposażony apartament. Miły i pomocny personel, pani sprzątająca skrupulatnie dbająca o czystość. Pyszne śniadania. Zdecydowanie polecam.

• Ocena dodana: 4 lutego 2023

Świetne miejsce!
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

śniadania był chyba najsłabszym punktem. - wybór oferty głównego śniadania był z kartek - zaznaczanie tego, co chcemy. Zdarzało się, że dostawaliśmy, coś czego nie zamawialiśmy. Jajecznica jakby z proszku, bez smaku.. ale biorąc pod uwagę całość pobytu nie miało to większego znaczenia ;)

Wygodne łóżka - na naszą prośbę złączone Obiekt duży, przestronny. Dodatkowe atrakcje - SPA, koncerty na żywo Czystość - Pani sprzątająca dbała o nas bardzo (codzienny serwis) - dodatkowo Pani jest z Litwy, rozmawiała z nami po polsku - pozdrawiamy! ;) Siłownia super wyposażona, duża Darmowy parking, bez problemu z dostępnością miejsc Recepcjoniści bardzo uprzejmi Na śniadaniu bufet z suchymi produktami (orzechy, bakalie, płatki) + pieczywo + słodkości + napoje - plus za duży wybór bakalii, pyszna kawa i smaczne, różnorodne herbaty Obsługa restauracji śniadaniowej - super miła, uprzejma Duży plus i podziękowania za niespodziankę urodzinową jaką otrzymałam od hotelu - było to szalenie miłe!!

• Ocena dodana: 10 stycznia 2023

• Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Duży pokój typu studio, pełne wyposażenie, piękny taras z widokiem na morze ❤️ bogate śniadania, bardzo miła obsługa, możliwość zameldowania się w środku nocy

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 31 grudnia 2022

• Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Zaniedbane ogólnodostępne leżaki i miejsca siedzące na terenie obiektu, są brudne.

Bardzo przyjemny, pomocny personel. Na terenie są miejsca parkingowe, sklep, restauracja, bar. Bardzo czysto i wygodnie w apartamentach, bardzo przyjemny teren, mieszkania z widokiem na palmy i basen.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 14 listopada 2022

• Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Bardzo udany pobyt. Obiekt bardzo nowoczesny i zadbany. Bardzo dobre śniadania, świetny basen i dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 11 listopada 2022

• Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Rewelacyjny hotel ze świetnym stosunkiem jakości do ceny. Komfortowy, duży pokój z balkonem, sprzątany każdego dnia, bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny, przemiła obsługa. Śniadania- rewelacja. Warty polecenia i powrotu w przyszłości.

• Ocena dodana: 6 listopada 2022

Idealny stosunek jakosci do ceny
    • Apartament typu Studio z widokiem na ogród

Duzy pokoj bardzo dobrze wyposazony, z duzym tarasem i ladnym widokiem. Jedzenie w hotelu pyszne, zarowno w formie bufetu jak i z karty. Personel przesympatyczny. Silownia dobrze wyposazona.