2. Чешка република отзиви за хотели
  3. Височински край отзиви за хотели
  4. Велке Мезиричи отзиви за хотели
Чешка република Велке Мезиричи Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Ubytování Osové Оценка от отзивите: 9.6

„Резервирах мястото за втори път, защото всичко много ми хареса. Поддържам това, което съм написала и първия път - мястото е супер спокойно, климатизирано, домакините са много внимателни. Веднага ни посрещнаха и настаниха. Леглата са много удобни, в стаята имаше всички удобства. Бих отседнала отново там, защото е много чисто, тихо и спокойно. Препоръчвам!“

• Ubytování Osové Оценка от отзивите: 9.6

„Резервирах в последния момент и домакинът веднага се отзова. Беше изключително любезен. Веднага ни настани и ни показа всички удобства в апартамента. Апартаментът беше изключително чист, климатизиран, банята голяма и в кухнята имаше всичко необходимо. Леглата бяха много удобни. Бяхме толкова изморени от дългото пътуване, че сме спали като бебета в тишина и спокойствие. Горещо препоръчвам на всички, а на любителите на чешка бира - в общия коридор имаше голям хладилник, пълен с бира!“

• Hotel Jelínkova vila Оценка от отзивите: 8.5

„Това бе вторият ни престой там всичко беше перфектно! Храната уникално вкусна, както и бирата им, която е собствено производство! Дамата на рецепцията, както и сервитьорите в ресторанта бяха изключително мили.“

• Ubytování Osové Оценка от отзивите: 9.6

„Хотелът е доста приятен чист и удобен за една нощувка на път към Прага или обратно. Стаята е голяма и комфортна има и кухненски бокс.“

• Ubytování Osové Оценка от отзивите: 9.6

„Не се колебайте да отседнете тук. Чистота, удобства, уют - Всичко е на ниво. Съобразете се с факта, че в хотела няма ресторант, но обстановката е прекрасна!“

5-те най-добри хотела в Велке Мезиричи

на базата на 1 939 отзива за хотели на Booking.com