2. Česko hodnocení hotelů

8,2

8,8

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Klasicky prdlá žárovka v lampě, kterou nejvíc potřebujete ke čtení, obě rána 10 minut marného čekání na teplou vodu (bojler na Želivce?), postel jak rohožka pod psa, bolí už dosednutí, noční smích se na dvorku poněkud rozléhá. Ceny příplatkových služeb mám dojem tak o dvě hvězdičky výš. Ale když nechutné holé latté na nádraží s vlastní obsluhou může stát 110, asi v relaci. Těžký život Pražanův...

Šikovné místo, romantické prostředí žižkovského dvorku, krátký pobyt pro ty, kdo se smíří i s karimatkou: OK.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

• Postel ve 4lůžkovém společném pokoji.

Využila jsem pouze pro několikahodinové přespání. Omylem jsem objednala smíšený pokoj, dorazila jsem v noci a spát se třemi cizími muži v jednom pokoji nebylo úplně příjemné, příště zkusím pokoj pouze pro ženy :) Pokoj i koupelna byly čisté, hostel v dobré dostupnosti autobusového nádraží.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 10. dubna 2024

Dobrá lokalita blízko centra za slušné peníze.
    • Jednolůžkový pokoj Deluxe

Netekla teplá voda a i v pokoji bylo trochu chladněji.

Dobrá lokalita blízko centra za slušné peníze. Není to superkomfort, ale na pár dní dobré.

• Hodnocení napsáno: 27. března 2024

• Postel v 6lůžkovém společném pokoji

bohužel když jsem byla ubytovaná, tak tam zrovna probíhaly nějaké stavební práce a bylo tam dost rušno

Super lokalita (hlavně blízko nádraží), pohodlné postele a čistá koupelna

• Hodnocení napsáno: 8. března 2024

• Třílůžkový pokoj Deluxe

Útulnost, pavlačový dům s jedinečným kouzlem, bez televize

• Hodnocení napsáno: 2. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

slabší tlak ve sprše, absence televize, absence kávy na pokoji

rychlý check in, čisto, kidná ulice blízko centra

• Hodnocení napsáno: 25. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

krásné ubytování, milý personál, bohužel nám v noci netekla teplá voda ve sprše

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 11. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Při příchodu nebylo v pokoji zatopeno. Pokoj se po puštění topení vytopil do hodiny. Asi by bylo lepší pokoj aspoň trochu vytopit

Velmi vkusně zařízený hotel, wellcome drink, garáž.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 25. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Venku mrzlo a když jsem přišla na pokoj, tak byl radiátor zapnutý pouze na stupeň 1, takže bylo na pokoji dost zima. Radiátor jsem zapla na maximum, ale teplo bylo na pokoji až ráno. Bylo by vhodné radiátory v mrazech nevypínat.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 4. prosince 2023

Malá parkovací místa

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 23. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi

příjemné prostředí, pokojík čistý,sice malý,ale na přespání úplně dostačující.Koupelna,toaleta,vše čisté.Na recepci slušní,milí,ochotní.Pokud bude opět cesta do Prahy,nebudu přemýšlet nad jiným ubytováním.

• Hodnocení napsáno: 18. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Nevýhoda může být pouze anglicky mluvící personál.

Pohodový hotel s docela hezkými pokoji a historickým nádechem.

• Hodnocení napsáno: 12. listopadu 2023

• Třílůžkový pokoj Deluxe

Na pokojích zapáchaly odpady v koupelnách. Ledničku jsme na noc vypínaly, byla opravdu dost hlučná.

Pobyt byl bez snídaně. Personál byl ochotný, snažili se vyjít vstříc. Prostředí příjemné, poloha hotelu super, k důležitým místům je to kousek pěšky nebo chvilka MHD. V noci byl klid a na pokoji teplo.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 11. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Čistota, zejména v koupelně...

při check inu a check outu ochotný a příjemný personál vybavení pokoje ,je tam konvice a čaj, pokoj útulný

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 31. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Chybí alespoň jedna židle. Hotel není z venku označen, trochu hůř se může hledat.

Tady mají opravdu manželskou postel, co se uprostřed nerozjíždí. Pohodlná koupelna a klid pod okny, protože jsou situovány do vnitrobloku.

• Hodnocení napsáno: 29. října 2023

Dobrý broski

Nešla voda na záchodě

• Hodnocení napsáno: 24. října 2023

Je to za ty peníze celku fajn hotel, snídaně ale ani za tu nízkou cenu nestojí.
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Snídaně nebyla v ceně. Nicméně za 115 Kč je výběr z asi 5 jídel. Vybral jsem si "pancakes with maple sirup and fresh fruit" a dostal na výběr mezi karamelovým nebo čokoládovým topingem a ovoce žádné.

Jednoduše a pěkně zařízené, všude celkem čisto. Komunikace přes booking - celkem rychlé odpovědi a vše v pohodě. Celkem fajn lidé na recepci.

• Hodnocení napsáno: 11. října 2023

• Třílůžkový pokoj Deluxe

Klidná lokalita. Blízko MHD a pár minut do centra. Výborná kavárna Vin Caffé blízko hotelu na dorbou snídaní a večer na posezení..

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

Skvělá lokalita za rozumnou cenu
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Příprava snídaně trvala strašně dlouho (30 minut připravovat míchaná vajíčka, když jste jediní hosté nám přišlo prostě moc). Do garáže se bez odemknutí obsluhou nedostanete. Většina personálu neuměla česky (pro někoho může být problém).

Krásné, čisté ubytování v centru Prahy, skvělá lokalita, zajímavý interiér, možnost rezervace parkování. Za tu cenu super.

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

hezký hotel v horší lokalitě
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi

Hotel není nijak označený. Přijeli jsme v noci z letiště a nemohli jsme ubytování najít. Moc tomu nepomáhá, že google mapy nás vedly o ulici z druhé strany. Kdyby nebyla na zvonku "recepce" asi bysme ani nenašli. Bohužel se s personálem domluvíte pouze anglicky, což pro mě problém nebyl, ale pro někoho by mohlo.

Pokoj byl velmi čistý, na přespání akorát. Pro nás dostačující, recepce 24 hodin výhodou. Dostali jsme taky voucher na kávu zdarma, což bylo fajn :)

• Hodnocení napsáno: 4. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

klidná lokalita, čisté pokoje, milý personál

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2023

Nefungoval výtah.

Lokalita

• Hodnocení napsáno: 23. srpna 2023

• Třílůžkový pokoj Deluxe

Parkoviště v podzemní garáži super, jen s větším autem mate smůlu. My měli kombi a tak tak jsme se vešli a nájezd do garáže špatný, chytli jsme spodkem.

Ubytování bylo čisté, voňavé, každý den uklizeno, postele velmi pohodlné, vetrak na pokoji byl super jelikož jsme byli v podkroví a bylo tam silene horko. Žádný okolní ruch.

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2023

• Jednolůžkový pokoj Deluxe

Pouze anglicky mluvící personál, takže pro moji lámanou angličtinu, kdy sice rozumím, ale neumím mluvit trošku problém. Což dobře (moje blbost) domluvily jsme se nakonec. Zamrzelo, že při příjezdu jsem skoro 10 minut čekala než došla paní recepční v hodině checkingu. Když už se ukázala, v tu ránu na mě hned vychrlila "speak english only" aniž by pozdravila. Jednolůžkový pokoj, který mi byl přidělen byl velice maličký, ale útulný... no dokud nedošlo na večer. Do pokoje je hodně vidět, z ochozu mezi úseky hotelu a částečně z dvora. Takže pocit soukromí moc nepřidá, nebýt pořád zadělaná v pokoji záclonou. Pokud vychytáte slušné spolubydlící na hotelu, možná vám kuřáci nebudou dělat problém pod okny. Ráno pokud plánujete sprchu jako já, v těchto praných letních horcích, doufám, že jste otužilí. Ne vždy teče teplejší voda.

Dostupnost všude po okolí, autobusové, vlakové nádraží, kousek od vás kolejka i metro. V okolí mnoho dobrých podniků kde zaženete hlad, kulturně se zvelebíte. Poblíž večerka v případě nouze. Neuvěřitelně skvělé matrace! Pevnější, takže nejste z postele víc zlámaný jak z cestování. Oceňuji větrák v těchto vedrech, ledničku, servis na přípravu horkého nápoje.