2. Česko hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 28. února 2024

Velká spokojenost
    • Služební cesta

nic jsme nenašli

Snídaně výborná, personál vstřícný, jídlo v restauraci vynikající, pivo jako křen. Ubytování prostorné, postele vysoké a pohodlné. Velká koupelna pouze s vanou, ale zato ohromnou. Parkoviště zdarma přímo před vchodem.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

• Apartmá

Zima na pokoji ( na velkou místnost pouze 1 malý radiátor), hluk v celém komplexu (špatně se spalo)

Skvělá dětská herna, dobré jídlo, příjemný a ochotný personál

• Hodnocení napsáno: 11. února 2024

• Apartmá

Nadstandardni velikost pokoje, velke vnitrni a venkovni detske hriste, wellness, vyborne jidlo v restauraci

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2024

• Jednolůžkový pokoj

Snídaně výborná, lokalita a dostupnost byla super, co je hodně bezva, tak dětský koutek/ herna a mě vyhovovala i vana v jednolůžáku.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 1. ledna 2024

• Služební cesta
    • Jednolůžkový pokoj

Ochotný personál. Dobrá komunikace. Blízko k vlakovému i autobusovému nádraží.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

Pobyt na dvoulůžkovém pokoji pro dva na 3 noci
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Na pokoji trošku vrzání dveří a automatické snižování teploty což je možná že ještě není 100% topná sezóna ( ale teplo bylo všude)

1) Personál = 1* , vše poradili, pomohli, úsměv na tváři byl nejvíc 2) Pohodlí a čistota = 1 , čisto a vše bylo připravené přesně podle dohody a našich požadavků. Velice jsem byla spokojena i s koupelnou. Skrze hygienu opravdu důkladně kontroluji (nikdo nechce škaredou a plesnivou koupelnu, když se jedná o vlastní hygienu). Z čeho jsem bla jako žena spokojena, bylo zrcadlo v koupelně s přepínáním mezi žlutým a bílým světlem na denní a večerní líčení - pro mě skvělý tip do nové koupelny 3) Vybavení pokoje a hotelu=1- , na pokoji bych ocenila třeba jen mini ledničku (především přes léto vychlazené pití večer by bylo skvělé). Hotel nabízí i krásné možnosti pro děti- hernička uvnitř i venku, wellness, výřivka a bazény, krásné posezení venku a možnosti dalšího trávení volného času s/bez dětí nádherné 4) Ubytování=2 , jediné co mi trošku vadilo, bylo vrzání dveří na pokoji a automatické snižování teploty na topení ( ale to možná ještě nezačala topná sezóna na 100%), ale teplo bylo po celém hotelu. A jakožto člověk co nejraději spí doma, tak matrace byly opravdu pohodlné, což mě docela překvapilo, ne každý hotel je má zrovna takové jaké si představujete že budou 5) Jídlo= 1* , snídaně formou bufetu - luxus, obědy/večeře výborné (bramborový salát byl jako náš domácí), krásně servírované, teplotně ne vroucí tudíž člověk ani extra foukat nemusel a dalo se ihned krásně jíst takže nemzitim vám nekručelo v břiše :-D 6) Cena/kvalita= 1 , na velikost města a dostupnosti hotelu od centra byly ceny přijatelné

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 19. října 2023

• Apartmá

Svatba v hotelu a tím pádem omezení restaurace Strašné vrzání postele

Personál

• Hodnocení napsáno: 9. října 2023

Pobyt předčil všechna očekávání
    • Apartmá

V tak rozlehlém apartmánu miniaturní koupelna..a bohužel tedy na pokoji chladno a ještě nešlo si přitopit, nám to ale pobyt nezkazilo.Chyběl malý ručník..

Restaurace předčila naše očekávání, apartmán krásný a personál velice ochotný. Dětská herna krásná.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Výhled z okna, ale byla jsem tam jen jednu noc tak to se dalo vydržet. 🙂

Snídaně personál, bazén.🙂

• Hodnocení napsáno: 23. září 2023

Z Benešovska asi nejlepší cena/ kvalita

Dělená matrace manželské postele

Prostorný pokoj a koupelna s velkou vanou

• Hodnocení napsáno: 22. září 2023

S malými dětmi je to příjemný pobyt.
    • Čtyřlůžkový pokoj Classic

Pod postelema byl neuklizený prach (dětem se tam cosi zatoulalo a musela jsem to lovit v prachu).

Personál byl velmi vstřícný a ochotný, zázemí pro malé děti je vynikající.

• Hodnocení napsáno: 18. září 2023

• Apartmá

- Vrzgajuca postel - prelezane matrace - Na manzelskej posteli 2 klasicke jednolozkove plachty - clovek sa otoci na posteli a plachta sa zosuchne, takze vo finale sa spi priamo na matraci, bez matracoveho chranica - chybajuci zaves na bocnom okne v spalni - vrzgajuca podlaha a zasekavajuce sa dvere od spalne - pokazena bateria vo vani - nemozne nastavit prijemnu teplotu vody, voda sla od studenej do fakt horucej a nezotrvala na nastavenej teplote - neodtekajuca voda v umyvadle - nedostatocne upratane rohy miestnosti a vela vela prachu

-Prijemny a usmievavy personal - skvela restauracia - uzasny detsky kutik a vonkajsie preliezky - Pripravene 2 detske postielky a 1 pristelka, aby sme si mohli vybrat najvhodnejsie lozka pre nase 2 male deti - priestranna spalna, predsien i kuplena

• Hodnocení napsáno: 6. září 2023

• Třílůžkový pokoj Classic

Lokalita u silnice, hluk.

Personál velmi vstřícný, úžasný pristup. Pokoj byl krasny, vybaveni dostatecne.

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2023

Okna pokoje na rušnou silnici E 55

Kvalitní restaurace za přijatelné ceny ( oběd). Dobrá snídaně v příjemném prostředí již od 7 hod. Venkovní rolety na pokoji. Posezení a pohodlné vysoké postele. Docházková vzdálenost na Konopiště, jen přejít rušnou silnici. Docházková vzdálenost od nádraží.

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

• Třílůžkový pokoj Classic

Bohužel co nás nemile překvapilo, byly postele. Na první pohled parádní, ale spát se na nich nedalo. Nikdy jsem nezažila tak brutálně vrzajici postele. Stacilo se pohnout a hned to vrtalo. Syn má 25kg a i když se pohnul on, bylo to slyšet 🙁 sám mi řekl, ze by v hotelu ještě zůstal, ale že další noc na tehle posteli už ne. Nevím, zda jsme měli jen smůlu na pokoj nebo takhle vržou všechny. Postele jsou jediný, ale bohužel zásadní důvod, proč už se do hotelu nevratíme 🙁

Snídaně dostačující, bylo z čeho vybírat i pro děti. Parádní herna, venkovní hřiště i bazén. Velice milý personal.

• Hodnocení napsáno: 18. srpna 2023

Péřové polštáře.

Vstřícný personál, velmi milý, ochotný a komunikativní číšník v restauraci- toho by si měl pan majitel hýčkat.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Hluk od silnice, chybějící lednice a klimatizace, ve sprchovém koutě plíseň

Velmi ochotný personál, zejména paní recepční, dětské hřiště, venkovní bazén

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2023

rodinná dovolená s dětmi je tu opravdu skvělá
    • Třílůžkový pokoj Classic

chyběly na pokoji sklenice, mini bar

vnitžní herna pro děti je úžasná, když je ošklivé počasí a po snídani před večeří - děti byly nadšené, venkovní hřiště, bazén byl opravdu vynikající, zahrada - venkovní posezení, chování a vstřícnost personálu,vše šlo zařídit. Je to hotel pro děti

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2023

• Čtyřlůžkový pokoj Classic

Vybavenost na pokoji by mohla být o trochu větší a přidala bych lehce na úklidu.

Obsluha a přístup celkově personálu úžasný , doporučujeme pobyt z dětmi . Venkovní hřiště,herna i u bazénu hřiště super. Děti mohly i do zavřeného bazénu . Za nás paráda . Jídlo dobrý .

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Na podlaze v pokoji by nemuselo být vidět smetí hned po otevření pokoje

Snadná dostupnost hotelu a blízkost Konopiště. Dobrá snídaně

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2023

• Čtyřlůžkový pokoj Classic

Nebyla klimatizace a při otevřeném okně strašný hluk že silnice

Pěkný bazén s možností občerstvení

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Na pokoji chyběla lednice. Dále pak klimatizace. A nakonec větší možnost výběru jídel.

Dostupnost na Konopiště.

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

krátký pobyt ok
    • Třílůžkový pokoj Classic

Horší to bylo s hlukem od hlavní silnice.

Vynikající večeře, dostatečná nabídka u snídaně. Postele tvrdší - pro páteř ok. Prostorná koupelna i pokoj.

• Hodnocení napsáno: 23. července 2023

Doporučuji pro rodiny s dětmi, naše deti byly nadšene.
    • Čtyřlůžkový pokoj Classic

Pro nas byl velkým nekomfortem hluk ze silnice, pokoje nemají klimu, tudíž otevřená okna byla nutnosti a hluk ze silnice opravdu veliký.

Pobyt zde byl skvělý, především deti si zde uziju plno zábavy. Vyžití velké, personál příjemný, restaurace a posezení, bazén, vše super. Snídaně průměrná.