2. Česko hodnocení hotelů

8,5

7,2

• Hodnocení napsáno: 5. dubna 2024

• Bungalov

Některé prostory k rekonstrukci,která ale už začíná

Pěkná lokalita,milý personál,prostorné bungalovy s kuchyňkou,velký bazén,příjemná sauna

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 4. dubna 2024

• Bungalov

Bungalov chytře vymyšlený. Lokalita výborná.

• Hodnocení napsáno: 21. března 2024

• Bungalov

Nelíbila se nám kvalita vody v bazénu hotelu.

Byli jsme zde 3 dny, ubytování bylo skvělé, v chatce čisto, útulno, teplo ,vybavení úplně dostačující.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 4. února 2024

• Bungalov

Pár věcí se našlo. Nejvíc mi asi vadilo to, že jsem vybírala ubytování s tím, že zde budou 2 ložnice. Ty v tomto ubytování nejsou. Před rekonstrukcí asi byly oddělené příčkou, ale ta je zrušená, takže je jedna ložnice, do které vedou dvoje dveře. V kuchyňce není mikrovlnka, jak booking uvádí a jen jedna el. plotýnka. Další problém byl v koupelně, nedala se pořádně vytopit. Nikde není prostor na sušení promočených věcí, na přímotop se dávat nesmí, v koupelně není žebřík. V tomto dost špatný. A pak je neštěstí v tom, že o víkendech je na Pustevnách spousta lidí, takže pokud nechcete, aby vám všichni koukali přímo pod ruce, tak jste se zataženými roletami stále jako v kopce. Chyběla většina nádobí, všeho byly max 3 kusy. No a že se můžeme stravovat v Tanečnici? Nemohli. Kuchyň nefungovala.

Tak skvělá je lokalita. Kdo by nechtěl bydlet přímo na kopci, kde nasadí běžky a může se prohánět po hřebeni. Také jsou bungalovy pěkně a čistě zařízeny a i v mrazu se pomocí dvou elektrických přímotopů dají dobře vytopit. Je zde malá předsíň, kde schováte lyže nebo boby. Bezva, že můžete autem zajet až k ubytování.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 4. ledna 2024

zima ve sprše.

• Hodnocení napsáno: 29. prosince 2023

Lokalita. Dostupnost. Nostalgie.

• Hodnocení napsáno: 29. října 2023

Krásné místo.Útulné ubytování pro nenáročné.Snídane dostatečné.Zkusili jsme i jednu večeři,to bylo opravdu velké zklamán
    • Bungalov

Posezení nebylo pohodlné.Chyběl jídelní stůl se židlemi.Je pravda,že chatička je malinká...

Krásné místo Útulné ubytování

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

• Bungalov

všude spousta pavouků, takže se neuklízelo před příjezdem, vše jsme si museli pořádně vymést. Ano jedná se o bungalov, ale jako meaga pavučina na sedačce a při vstupu apod..to prostě člověk nechce a nečeká. Booking by mohl lépe identifikovat, kde si klíče převzít - hotel Tanečnice. Mapy si s adresou vůbec neuměli poradit, takže jsme museli volat, ptát se... Matrace by potřebovali už vyměnit, jsou dost proležené a hlavně některé i dost PLESNIVÉ - bungalov č. 1. Wifi heslo uvést na bungalovu + třeby aktuální typy po okolí. Na hotelu jsou informace z roku 2016 tuším, tak určitě se i něco změnilo :) Dle bookingu jsme měli platit 5 900 kč, dle kurzu, ale na recepci chtěli 6 100 Kč ... takže kurzem to není. Nesedí to a raději si ověřit ubytování i bez Booking.

Super lokalita, soukromí, dostatečné vybavení. Příjemná recepční, která ale spíš není na recepci, tak musíte volat, naštěstí je tam telefonní číslo :)

• Hodnocení napsáno: 26. září 2022

• Bungalov

Prostorově hodně úsporné, málo prostoru pro odložení věcí. Hodně měkké matrace. Některý nábytek poničený, u kamen pod sklem houba. Chybí lepší údržba.

Místo.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 5. září 2022

• Bungalov

Chybela mikrovlnna trouba avizovana v nabidce, bazen hotelu Tanecnice byl rovnez v dobe naseho pobytu nefunkcni ... nicmene nebyl to pro nas zasadni problem.

Super lokalita. Bungalov s moznosti parkovani primo pred nim.

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2022

• Bungalov

Poloha místa ubytování je bezkonkurenční.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2022

• Bungalov

moc měkká matrace, pro mě nepohodlné, moc sem se nevyspala

čistota, dostatečné kuchyňské vybavení, krásná lokalita

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2022

Nebyl zde signál Wifi

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2022

• Bungalov

Postele moc měkké a pro nás trochu nepohodlné.

Bungalov byl velmi dobře vybavený a překvapila mě dokonalá čistota. Příjemné soukromí.

• Hodnocení napsáno: 23. července 2022

• Bungalov

Vadila mi malinká koupelna. V oknech by mohly být sítě proti hmyzu. Postele nebyly pro dospělého člověka pohodlné.

Ubytování na krásném místě. Využili jsme možnost koupání v bazénu hotelu Tanečnice.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2022

• Bungalov

Krásná lokalita.Zaplatili jsme si polopenzi.Výborná kuchyně a velké porce.

• Hodnocení napsáno: 26. května 2022

• Bungalov

Telefon uvedený na stránkách jako kontaktní +420 731 244 470 je nedostupný a telefon uvedený v potvrzovacím emailu č. +420 777 701 605 neexistuje.

Velmi pěkná lokalita a výhled. Krásné prostředí.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 24. dubna 2022

Nefunkční wifi, po zeptání prý pošlou údržbu, nikdo nepřišel
    • Bungalov

Přijeli jsme v týdnu a v okurkové sezoně, takže všechny restaurace i občerstvení byly zavřeny. Prý druhý den bude otevřena Koliba do 19hod, ale když jsme tam přišli v pět, už bylo zavřeno. Prý nebyli zákazníci

Snídaně standart typu Švédský stůl. Dostačující. Jenom se mohli zeptat, jak chceme míchaná vajíčka. Dcera je nejí s cibulkou a na manželku byla moc tekutá Po příjezdu i když byla restaurace zavřena, ochotný personál mi natočil pár pivek. Taky jsem byl šest hodin za volantem I když jme to nevyužili, je zde krb i s připraveným dřívím Perfektní polštáře, žádný plivaneček pod hlavu

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 30. prosince 2023

5,0
    Ucházející
    • Bungalov

Mladý personál zjevně bez zkušeností v oboru

Lokalita

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2023

Těšíme se pobyt v zimní sezóně

Nic.

Výhled, večerní klid, vše v dosahu, velmi mile nás překvapila klimatizace, kterou jsme v horkých dnech rádi využili…

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2023

Super ubytko v divočině v horách!
    • Bungalov

Celou noc svítí "strážní svetlo" před vchodovymi dveřmi, v bungalovu není kvůli tomu tmoucí tam. Těšila jsem se, ze si ji užijeme. Světlo na cidlo ve vstupní chodbě se nesmyslně v noci zapinalo😐. Sprchova hlavice byla zanesena sanitrem, sotva tekla. Bylo by fajn vymetat v rozích masivní pavučiny.

Ubytování v divočině. Prostorné, 2 spojené ložnice = 1 místnost se 4 postelemi a 2 dveřmi. Klima i topení k dispozici. Vybavená kuchnyka. Vařič na fotce je indukce, měli jsme k dispozici obyčejný el. vařič. V obýváku rozkládací pohovka k lenoseni u telky. Lednička ma malý mrazacek. Mikro koupelnicka s wc a sprchacem.

• Hodnocení napsáno: 13. února 2022

3,0
    Hodně peněz za málo muziky
    • Bungalov

Ubytování je za cenu cca 20t pro čtyři na 6 noci. To vše bez jídla. Když začnu bungalovem., tak v den příjezdu byl nachystaný pro tři místo pro čtyři. Pokojská potřebovala peřiny pro jiný bungalov. Stejně tak to funguje i s vybavením. Toho je oproti seznamu polovina, ale pokud něco potřebujete, tak vám to pokojská přinese z jiného. Bungalov nemá dvě ložnice ale pouze jednu - kdysi tam asi byla příčka, ale z nějakého důvodu ji odstranili. Chybí skříně. V den příjezdu nebylo zatopeno. V koupelně 8 stupňů. Podlaha byla špinavá a ve skříních něco pokapaného. V kuchyňce je jedna plotýnka, rychlovarná konvice nevypinala a lednice začala fungovat až poté, co jsem uvnitř pohybal dráty k termostatu. Internet přes WiFi nefunguje s iOS. Problém nebyli schopni za týden odstranit. Jídlo na Tanečníci - 350 za polopenzí. Snídaně problém s doplňováním. Neustále jsme chodili za personálem. Vejce a párky studené (pokud byly), káva v automatu věčně nebyla a dokonce jim došlo mléko. Příbory a talíře špinavé - asi je myjí v ruce. Stůl od večeře neuklizený až do snídaně. Hygienické peklo. Samostatnou kapitolou je vyžití. Ano. V popisu se píše, že bungalov je 50 m od lyžařského areálu. Ale už se pro nás pamětníky nepíše, že na Pustevnach vleky nejedou! Jako nebežkaři s dětmi, jsme atrakce obešli za dva dny. Celkový dojem je jedno velké drahé zklamání.

Pěkné prostředí. Bungalov nabízí soukromí a komfort pro čtyřčlennou rodinu. Kdyby...

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 10. února 2022

• Bungalov

Při otevření krbových kámen se z nich vysypal popel, pro silnější lidi malý prostor v koupelně a uvítali bychom oddělené ložnice.

Nádherné prostředí, krásný výhled, rychle vytopená chata.

Termínem pobytu byl únor 2022