2. Česko hodnocení hotelů

9,3

9,2

8,8

• Hodnocení napsáno: 12. května 2024

pěkné ubytování na dobrém místě
    • Apartmán Deluxe s jednou ložnicí

vše super, krásný prostorný pokoj, doporučuji 🥇

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 12. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Vlídný, vstřícný personál, krásný pokoj, snídaně dostačující. Vřele doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 5. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na město

Perfektně čistý pokoj, Výhled na hlavní náměstí Parkování bez problémů

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Cely prostor hotelu krásně voněl,všude bylo čisto,moderní a utulne vybavení. Skvělá slečna v restauraci co nás ubytovavala i obsluhovala při snidanich ještě umocnila cely dojem. Rádi se sem vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2024

Vybavení pokoje.

Lokalita je super, hotel je přímo na náměstí:) moc příjemný výhled z restaurace ☺️

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2024

• Apartmán Deluxe s jednou ložnicí

ochotny personal, cistota, vybavenost pokoje

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

Velmi moderně a příjemně zařízený pokoj, pohodlná postel. Velmi dobrá snídaně. Vynikající poloha na náměstí.

• Hodnocení napsáno: 19. února 2024

Hotel vřele doporučuji

nic

Krásné pokoje, ticho a klid. Velmi ochotný personál, nebyl problém posunout Check-out, dobré jídlo v restauraci

• Hodnocení napsáno: 19. února 2024

Skvělé a příjemné ubytování, které je v okolí Čáslavi jedinečné.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Spíše jsou to drobné náměty na zlepšení. Společná postel je složena ze dvou matrací, mezi které člověk snadno zapadne. Tlak vody v kohoutcích u umyvadla je někde hodně silný i když jen drobně pohneme kohoutkem.

Prostředí pokoje je velmi přívětivé a příjemné. Hotel má dobrou polohu a pro návštěvníky plesů je výhodné, že mohou zůstat přímo v místě konání akce. Snídaně je velmi pestrá. Personál je velmi přívětivý a ochotný.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 12. února 2024

Ubytování příjemné a doporučuji návštěvu

Využili jsme možnost zajít si i do restaurace na večeři, což nebyl zrovna dobrý zážitek - děti ječely po celé restauraci a rodiče si jich nevšímali, vepřovou panenku, co jsme si objednali byla z poloviny nedodělaná, pepřová omáčka nebyla pepřová, ale UHO s pepřem. Večeřet bych tu rozhodně nedoporučoval. Při vstupu do pokoje, kde by člověk očekával maximálně pípnutí karty, tak přístupový systém nesmyslně nahlas a dlouho píská. V době našeho pobytu se však v hotelu konal maturitní ples, a tak byl od vchodu do hotelu až k dveřím do vrchního patra cítit kouř. Bohužel kuřáci neukázněně kouřili hned u vchodu.

Hotel byl situován na náměstí, avšak hluk z náměstí do pokoje nepronikal. Byli jsme ubytováni v podkrovním pokoji (výtahem do posledního patra + poslední patro pěšky a nebo celé pěšky - nic hrozného). Není zde žádná recepce (byla zrušena za covidu) a check-in se dá provést buďto online nebo v prostorách restaurace (do 21:00). Pokoj jako takový byl čistý, vše nachystáno, velmi vkusně řešen prostor na pověření oblečení (za postelí), výhled na náměstí, hezké podsvícení i moc hezké lustry. Na pokoji je lednička, kde po příjezdu jsou pro Vás zdarma 2ks minerální vody. Co se týče pokoje, vše bylo v pořádku. Snídaně dostačující.

• Hodnocení napsáno: 11. února 2024

Doporučuji

Čistota, komfort, klid.

• Hodnocení napsáno: 20. prosince 2023

Super číšník, vysoký, vypadal jak zpěvák z Jelenů, večer přišla mladá hezká a ta byla krajně nepříjemná, nějak jí to nebavilo

• Hodnocení napsáno: 10. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Krásné, luxusní ubytování, ráda se zase vrátím

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 4. prosince 2023

Super určitě doporučuji

Matrace

Obsluha,vybavenost

• Hodnocení napsáno: 3. prosince 2023

Výhled na náměstí sice ano (za příplatek), ale ze střešního okénka Řešení štelování vody ve sprše

Lokalita Personál Krásný pokoj s vybavením Snídaně

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 30. listopadu 2023

• Služební cesta

Snídaně klasická, dobrá. Výhled z mého pokoje na náměstí úžasný.

• Hodnocení napsáno: 27. listopadu 2023

Matrace nebyly zajisteny proti pohybu, takže jsem pořád padal na zem.

Pohodlí v blízkosti centra se vším co je potřeba.Snidaně skvělá a možnost nákupu regionálních potravin.Restaurace s výhledem na náměstí.

• Hodnocení napsáno: 22. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Snídaně nebyla nic moc ale hladový jsme neodcházeli. Jedine co mi vadilo byla vrzajici postel 😁

Pokoje hezké, čisté. Jsem velmi spokojená

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2023

Postele by mohly mit nejake zarazky aby clovek i s matraci v noci neodjel mimo luzko. Restaurace pod pokoji s hudbou do tri ctvrte na jednu nebyla idealni. Jedna noc v poradku, pri te druhe velmi neprijemny zatitek.

Mily personal, checkin i checkout bez potizi, velmi prostorne pokoje, moderni zarizeni a vybaveni, cistota i komfort opravdu na urovni. Snidane bohate, moznost vyuzit primo restauraci v objektu, skvela lokalita!

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2023

neni co vytknout

hotel je primo na namesti a ve stejne budove se konaji koncerty/festivaly, coz byl i cil nasi cesty, takze ideal. Prekvapive ale nesla hudba v pokoji temer slyset. Prostredi hotelu je pekne, nove, ciste, snidane naprosto dostacujici, moc dobre vc. kavy a dzusu. Personal mily a ochotny. Byli jsme zde uz podruhe a urcite ne naposledy

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2023

Příjemný hotel, milý personál a za 14 dní si zde pobyt zopakujeme.

Nic mě nenapadá.

Krásný výhled na náměstí, v pozadí s kostelem sv. Petra a Pavla, ráno u snídaně.

• Hodnocení napsáno: 12. listopadu 2023

Kvalita, příjemné prostředí, ochota, milá obsluha, výborné jídlo :)

Žádný negativní zážitek nemáme.

Lokalita je velmi pěkná. Moc se mi líbí, jak tematicky hotel reaguje na různé události a přizpůsobuje k nim své služby a aktivity. Snídaně jsou vždy chutné. Pan Slanina byl jako vždy velmi galantní, všímavý a ochotný se na chvilku zastavit, prohodit s hosty pár slov. Cítíme se tu velmi příjemně. Navíc nás ráno překvapily i farmářské trhy, kde jsme pár potravin nakoupili, už i ochutnali a žasli jsme nad tou kvalitou a dobrotou ... a bonus, ceny skoro za lidovku :)

• Hodnocení napsáno: 8. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Co je trochu nepříjemné, je hluk dveří, nebo dveřních zámků a to mne ráno vzbudilo dřív než jsem měl v plánu vstávat.

Hotel je přímo na náměstí, pokoj pěkný, postel s příjemnou matrací. V hotelu je i restaurace, kde jsem si dal večer něco k jídlu a byl jsem s jídlem velmi spokojen.

• Hodnocení napsáno: 5. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Príjemný personál a skvelé raňajky.