2. Česko hodnocení hotelů

9,7

8,8

8,6

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2024

Celkově doporučuju,majitel sympaťak,jídlo ušlo,pivo super👍🏿poloha a místo taky super👍🏿
    • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokoje bída,malý a sprcha ,jak v kempu.Závěs atd..

Jídlo i snídaně super,akorát toho masa ve svíčkové...40 gramů..😉 Ale to je módá českých hospd,šidit na mase.Přitom to stojí jak paprika..hovězí asi nee,ale i kaťák byl slabej...ale chuť dobrá👍🏿majitel super,dopručulu..

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

Příjemný personál, nejlepší večeře co jsem kdy jedla 😍

Příjemný personál, nejlepší večeře co jsem kdy jedla 😍

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

Krásné prostředí, prima obsluha, skromné zázemí.
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Apartmán byl čistý, ale vybavení a zdi už mají leccos za sebou.

velmi příjemná obsluha, majitel. snaží se vyhovět každému přání. krásné okolí.

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Čistý jednoduše zařízený pokoj s balkónem a úžasným výhledem na rybník uprostřed lesů. Klidně místo na odpočinek.Výborné pro děti. Milá a vstřícná obsluha.

• Hodnocení napsáno: 5. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Papírové stěny mezi pokoji.

Nádherné prostředí, tiché místo u rybníka, okolní zimní krajina. Donáška snídaně na pokoj (volitelně). Příjemná restaurace s krbem, celý hotel v původním stavu jako před 30 lety, tedy v retro stylu, jako by se zde zastavil čas. Velice vstřícný a ochotný personál.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 25. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Počasí..kolem hotelu jsou pak cesty hodně blátivé

Milý a ochotný majitel, který se snaží vyhovět každému přání klientů. Obsluha rychlá, jídlo výborné. Pobyt jsme si užili.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 18. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Na pokoji bylo mírně chladněji, ale nic hrozného.

Příjemná obsluha, ubytování uprostřed lesa, domácí mazlíčci vítaní, pěkné:)

• Hodnocení napsáno: 3. listopadu 2023

Přespání na Jíváku během cyklovýletu
    • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokoj nebyl příliš velký a přepážka mezi pokoji slabá (vše, co se odehrávalo ve vedlejším, jsme slyšeli) - na delší pobyt bychom do tohoto hotelu nejspíše nejeli.

Hotel stojí na pěkném místě nedaleko zámku Loučeň. Z pokoje je výhled na rybník, kolem vede turistická značená cesta. Personal je vstřícný - nebyl problém uschovat kola, domluvit se na čase, na snídani, apod.

• Hodnocení napsáno: 3. října 2023

Pohodový pobyt v krásné přírodě a klidu.
    • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Jen světla na předzahrádce svítí do pokoje, ale to se dá řešit, že je po 22 hod zhasnou.

Krásné místo, naprostý klid, les, rybník, příroda, velmi příjemný majitel, který si hosty hýčká. Možnost výběru snídaně a dokonce je možnost si nechat donést i snídani na balkon u pokoje. Výborný kuchař, porce velké. Hotýlek stylově zařízen. Vřele doporučuji všem, kdo nemusí luxus, ale dávají přednost pečujícímu personálu, klidu, pohodě a přírodě.

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

Kdo si libuje v luxusu, tak to není pro nej.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Parádní místo a výborný provozovatel. Vybavení starší, ale ok

• Hodnocení napsáno: 22. září 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

Úžasná lokalita, skvělý personál, výtečná kuchyně. Vybavení starší, ale funkční. Kdo nehledá luxus, bude velmi spokojen. Z pokojů a ze zahrádky výhled na rybník. Apartmán ve velmi netradičním pojetí.

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Zejména informace, že voda z kohoutku není pitná, to nikde v popisu není zmíněno, při delším pobytu by mi to asi vadilo. V koupelně (pokoj č.4) nefungoval větrák, závěs ve sprchovém koutě také není nic moc, na Bookingu je hned na druhé fotce sprcháč s dveřmi, špatně splachovalo WC. Niz z výše zmíněného nijak zvlášť nezkazilo celkový pozitivní dojem z krátkého pobytu, ale zlepšení by to chtělo.

Moc pěkné místo, milý personál, krásný výhled na hladinu rybníka, snídaně na pokoj.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

Příjemný pobyt v Jíváku
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Hotel a vybavení už něco pamatují. Samozřejmě, kdybych chtěla luxus či modernu v centru města, pojedu jinam (a také to bude stát o pár € více). Jen pár menších úprav na objektu hotelu by ho jistě dost pozvedlo, např. oprava dlažby na balkoně, natřít zábradlí...nic zásadního, spíš mi to přijde škoda u tak pěkného místa. Mnohem horší by bylo např. spát několik nocí na proležené staré válendě, oj. Investovat v hotelu primárně do dobrého lože je zcela v pořádku a více než rozumné. Příjemný pobyt, palec nahoru :)

Krásné místo přímo na břehu rybníka obklopené lesy, klid, opravdu příjemný personál, všichni se o nás hezky starali:) Výhled na rybník má své kouzlo. Oceňuji pěknou, bytelnou a pohodlnou postel, čisté a voňavé povlečení. Spalo se tam krásně, ráno mě probudila splouchajici voda v rybníce.. Škoda, že jsme nemohli zůstat o den déle a trochu víc se podívat po okolí.

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Fajn ubytování, dobré jídlo za rozumnou cenu. A především až neuvěřitelně příjemný personál i majitel. Palec nahoru.

• Hodnocení napsáno: 24. července 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

Chtělo by to aspoň trošku vymest sem tam nějakou pavucinku, jsme v lese s pavouky počítáme, ale bylo jich tam dost 😊 Starší nábytek vůbec nevadí, má to na tomto místě své kouzlo

Úžasný přístup majitele, příjemný, milý, prostředí je pro děti také skvěle, otevřeli dveře a vybíhali na hřiště, klid, rybník ve kterém se ale asi nedá moc koupat, nezkouseli jsme. Večeře i snídaně byly velmi dobré. Kratkou procházkou se dostanete k zámku Loučeň, nádherný zámecký park. U hotelu je i ohniště. Příjemně strávený den.

• Hodnocení napsáno: 17. července 2023

Příjemně strávený víkend
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Vybavení bylo poněkud zastaralé, ale funkční a čisté. Nebyl to ale vůbec problém, počítali jsme s tím.

Příjemný a ochotný personál, majitel, který se aktivně zajímal o spokojenost svých hostů. Snídaně nám donesli kazde ráno az na pokoj. V našem apartmánu byl příjemný chládek, I když bylo venku 35 stupňů. Bezplatné parkování přímo před hotelem, dětské hřiště poblíž.

• Hodnocení napsáno: 19. června 2023

problém s vodou

Vynikající lokalita + ochotný vedoucí a příjemný personál

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 29. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Majitel je prostě skvělý. Místo rovněž.

• Hodnocení napsáno: 24. května 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

Ohromující a dnes nevídaná ochota.

• Hodnocení napsáno: 18. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Není to, že by úplně nelíbilo, ale některé kusy nábytku a zařízení by si zasloužili trochu modernizace.

Hotel má trochu starší zařízení a nábytek. To ale vůbec nevadí, protože vše je čisté a voňavé. Výhled na rybník z balkónu byl ráno perfektní. Co se týče jídla, tak domácí vývar, boršč hustý a výborný s dokonalým pečeným kolenem a to vše po příjezdu v 9 večer bez sebemenších řečí a s úsměvem na tváři.

• Hodnocení napsáno: 10. května 2023

klidné, příjemné místo uprostřed nádherné přírody, kde vás personál i majitel hýčkají :-)

nemáme co vytknout

příjemné prostředí uprostřed nádherné přírody, velmi ochotný personál, pan majitel je vstřícný, ochotný, pobyt vám chce co nejvíce zpříjemnit. Kuchyně velmi dobrá :-)

• Hodnocení napsáno: 2. května 2023

Poklidné ubytování v přírodě
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Nemáme v podstatě co vytknout,jen spíš upozornit na trochu kolísavý tlak rozvodu vody,takže můžete ve sprše zažít jak opaření,tak ochlazeni během pár chvilek,ale to jen podtrhuje romantiku tohoto ubytování.

Pokud chcete zažít poklidné retro ubytování a nejste zbytečně nároční,tak jste na správném místě.Poklidná lokalita u místního rybníku a chatařské oblasti je jako stvořená pro procházky a projížďky na kole.Hotel už sice hodně pamatuje,ale to tomu právě dává punc vyjímečnosti.Ubytovatel je velmi přátelský a je vidět,že mu na hostech záleží.Jídlo nám v hotelové restauraci také chutnalo.Vyspali jsme se pohodlně.Wifi trochu slabší,ale použitelná.Parkování naprosto bez problémů.

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

my jsme byli spokojení, vše určitě odpovídalo cenové úrovni, ale náročnému hostu může vadit trochu starší zařízení pokoje

Naprosto unikátní - šéf nám byl ochotný nabídnout jakoukoliv úpravu jídelníčku, množství a dobu podávání, jídlo mimořádně dobré - snídaně, obědy i večeře. Klid místa, ideální pro odpočinek.

• Hodnocení napsáno: 12. dubna 2023

taky by se měli učit všichni co dělají podobný servis
    • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

každému,kdo je normálně založený,vřele doporučuji