2. Czechy – opinie o hotelach

Nr 21 z 571 hoteli w mieście Praga

9,6

9,2

• Ocena dodana: 13 maja 2024

Bardzo przyjemny weekend w Pradze i pobyt w hotelu
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Maszyny do kawy/gorącej wody dość wolno pracują/mała wydajność - porze śniadaniowego tworzą się w kolejki. W porze śniadaniowego szczytu jest tłoczno i nie jest łatwo znaleźć wolny stolik. Choć obsługa jest bardzo pomocna i robi co może, aby pomóc

Śniadania bardzo smaczne ale restauracja je serwująca nie jest zbyt duża. W porze śniadaniowego szczytu jest tłoczno i nie jest łatwo znaleźć wolny stolik. Choć obsługa jest bardzo pomocna i robi co może, aby pomóc Ładnie wyposażone pokoje; mieliśmy pokój bez tzw. ładnego widoku ale za to było bardzo cicho. Rolety dobrze chronią od słońca. Ładne lobby, otoczenie baru zachęcające do spędzenia czasu. Sprawnie działające wi-fi. Bardzo pomocny i uczynny personel. Dobra lokalizacja hotelu: blisko głównych atrakcji i z dobrą komunikacją publicznymi środkami transportu. Mucha na ścianie sąsiedniego budynku i wiszące postacie robią wrażenie.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Świetny hotel w dobrej lokalizacji.
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Wystrój hotelu, kawiarnia, świetne śniadanie z dużym wyborem. Położony w świetnej, cichej mimo bliskości centrum lokalizacji. Z pewnością wrócimy do tego hotelu przy kolejnej wycieczce do Pragi.

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Niestety oczekiwań nie spełniła obsługa pokoju. Pojawiała się każdego dnia po godzinie 15 00, akurat kiedy wracałam po wielu godzinach zwiedzania miasta żeby trochę odpocząć przed rundą popołudniowo- wieczorną. W efekcie raz zrezygnowałam z serwisu, a dwa razy musiałam czekać na korytarzu na schodach aż pokój zostanie uporządkowany. Pomimo to sprzątanie odbyło się bardzo pobieżnie, brudne szklanki nie zostały wymienione, a jedynie odstawione na miejsce. Jeżeli to zostanie poprawione, hotel będzie bez zarzutu.

Fenomenalna obsługa na recepcji. Świetny bar połączony z lobby hotelu. Stale pełen gości, tak przyjemne miejsce.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

zbyt wydumany sposób obsługi baterii wannowej

Smaczne, obfite, nieszablonowe

• Ocena dodana: 6 marca 2024

Z chęcią wrócimy tu jeszcze, bo Praga jest przepiękna.
    • Pokój Dwuosobowy typu Comfort z 1 lub 2 łóżkami

Pobyt w MOSAIC HOUSE Design Hotel oceniam jako bardzo udany. Warto było wybrać większy pokój - bardzo komfortowy. Śniadanie w formie bufetu było bardzo smaczne. Kawa nie była zła, ale mogłaby być lepsza. Jako kawosze znaleźliśmy fajną kawiarnię niedaleko hotelu. Lokalizacja bardzo przyjemna, wszędzie blisko. Z chęcią wrócimy tu jeszcze, bo sama Praga jest przepiękna i wciąż wiele zostało nam do zwiedzania.

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

Polecam każdemu! 10/10

Nic.

Wygląd, nasz pokój i łazienka wyglądały pięknie. Było czysto i ładnie pachniało. Wszystko było jak na zdjęciach, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecę każdemu znajomemu :)

• Ocena dodana: 5 listopada 2023

Wspaniały, bedę tam wracał.

Nie było takiej rzeczy.

Wspaniała lokalizacja, pyszne śniadanie.

• Ocena dodana: 19 października 2023

Polecam

Polecam !!!

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2023

Udany ,wrócę .
    • Pokój Dwuosobowy typu Comfort z 1 lub 2 łóżkami

Świetny hotel , wybrałam podwyższenie kat pokoju i byłam bardzo zadowolona , widok na ulicę i rzeźbę kobiety i mężczyzny wiszących z parasolką .Genialna restauracja w hotelu , przed zresztą też- pyszne michy w poke house.Wszędzie blisko , spokojna dzielnica , personel bez zarzutu.Stanowczo polecam .

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Jeśli ktoś lubi widzieć coś ładnego za oknem proponuję wziąć lepszy pokój. My widzieliśmy ścianę sąsiedniego budynku. I chociaż nam to nie przeszkadzało, to wpisuję w tej rubryce, żeby było rzetelnie. Wjazd na parking jest wąziutki - 2m - jak masz Chevroleta, to nie wjedziesz ;)

Fantastyczny hotel. Piękny z zewnątrz i wewnątrz. Mnóstwo książek ... wszędzie ... Słowo "design" w nazwie jest całkowicie poparte każdym drobiazgiem wewnątrz. Np. pionowe lampy w lobby - zdjęcia tego nie oddają, ale te lampy poruszają się i fizycznie pompują światło. To trzeba zobaczyć ... Bardzo wnikliwie przestudiowaliśmy ofertę hotelową Pragi pod kątem stosunku jakości miejsca i usług do ceny i jesteśmy przekonani, że trafiliśmy idealnie z naszym czterodniowym pobytem. Atuty: lobby (z zaciszną biblioteką na pięterku), całodobowa obsługa, karty magnetyczne otwierające wejście przez całą dobę (moglibyśmy wrócić o 3.00 z tour-de-prague), fantastyczny ogród z leżakami, mnóstwem zieleni, otwieranym w słoneczne dni zadaszeniem i oczkiem wodnym z kojami i fontanną, oraz parking i garaże. Są 2 kawiarnie, 3 restauracje i salon masażu w odległości 50 m od wejścia. Nie korzystaliśmy ze śniadań i spa, ale jestem przekonany, że są na podobnym poziomie. Cena pokoju "standard" za 3 noce 1480pln to naprawdę niewiele w takim miejscu. Do mostu karola i muzeum narodowego jest kilometr. To minus i plus zarazem, bo cała ta koszmarna ciżba ścisłego centrum zupełnie nas nie dotyczyła. To spokojne miejsce. No i obsługa ... rzetelna, rzeczowa, zawsze miła i pomocna. Dziękuję :D

• Ocena dodana: 23 lipca 2023

Rewelacja!
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Świetna lokalizacja! Przepiękne wnetrze, miła obsługa, bardzo czysto. Hotel na wysokim poziomie!

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

Czyste pokoje

• Ocena dodana: 29 maja 2023

Komfort i styl
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Gdyby chcieć się przyczepić, to przydałyby się chusteczki higieniczne w pokoju.

Piękny hotel o ciekawym wystroju, szczególnie w częściach wspólnych (kawiarnia, lobby, klatka schodowa, ogród). Pokoje niezbyt duże, ale komfortowe, z bardzo wygodnym łóżkiem. W pokoju dostępna kawa i herbata. Komfortowa, dość duża łazienka. Wspaniałe śniadania - duży wybór dań ciepłych i zimnych, deserów, sałatek i napojów, także można wypić kieliszek prosecco. Miłym gestem jest drink powitalny i mała słodkość na pożegnanie.

• Ocena dodana: 26 maja 2023

dobry
    • Pokój Dwuosobowy typu Comfort z 1 lub 2 łóżkami

obsługa w recepcji. Przy wymeldowaniu Panie byly dużo milsze dla innych gości, niż dla nas w chwili zameldowania. wynikało to zapewne z tego, ze byl z nimi jakiś mężczyzna, domniemam, ze menadzer.

dobry hotel z fajnym wystrojem

• Ocena dodana: 10 maja 2023

to już mój drugi pobyt w tym hotelu i na pewno będę go polecał znajomym.

wszystko Ok

design, jedzenie

• Ocena dodana: 5 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Comfort z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo mało miejsc parkingowych w okolicy, choć nam hotel bardzo pomógł i znalazł miejsca na parkingu hotelowym - wjazd bardzo, bardzo wąski

Design, obsługa i lokalizacja

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2023

polecam

wszystko bylo okej

stylowy hotel, miła obsługa, cichutki pokój z wygodnym łóżkiem, ekspresem Nespresso. obsługa bardzo miła, pomocna. mozliwosc wcześniejszego zameldowania oraz późniejszego check outu za niewielką opłatą

• Ocena dodana: 14 marca 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Lokalizacja, śniadania, personel, czystość pokoi.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 7 lutego 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Wspaniały hotel, cichy, przyjemny, a personel bardzo życzliwy i uśmiechniety

• Ocena dodana: 29 grudnia 2022

wystrój pokoju

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 30 września 2022

Chętnie jeszcze wrócimy!
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Podczas składania zamówienia zaznaczyłam, iż będzie to nasza podróż poślubna - byliśmy tydzień po ślubie - zamówiłam Prosecco i kartnet do pokoju, ale niestety nie zostały dostarczone - a chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Ale też pokój otrzymaliśmy przed czasem, więc może to było przyczyną.

Bardzo wygodne łóżka ze wspaniałą pościelą i idealnymi poduszkami. Doceniam wodę w dużych, szklanych butelkach wielokrotnego użytku. Pięknie urządzony hotel, wszystko nowe, bardzo czyste. Miła obsługa. Nie mieliśmy problemów z zaparkowaniem na zewnątrz - w hotelu opłaciliśmy postój w niebieskiej strefie. Super, że w hotelu jest restauracja z gwiazdką Michelin. Przyjechaliśmy trochę wcześniej i nasz pokój został nam udostępniony szybciej - dziękujemy! Świetna lokalizacja hotelu, bardzo ładnie położony. Nie słyszeliśmy hałasu w pokoju.

• Ocena dodana: 6 września 2022

Czystość i obsługa

• Ocena dodana: 5 września 2022

Bardzo dobra lokalizacja do zwiedzania miasta.
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Widok z naszego pokoju był na ścianę wewnętrzną budynku. Pewno zależy od pokoju, nam trafił się taki.

Bardzo smaczne śniadania, duży wybór. Pokoje czyste, łazienki także. Łóżko bardzo wygodne. Klimatyzacja w pokoju. Codziennie wymieniana woda (gazowana i niegazowana). Pokoje dobrze wygłuszone, nie słuchać sąsiadów. Poczęstunek lampką proseco podczas meldowania. Blisko do komunikacji miejskiej. Internet hotelowy bardzo szybki! Obsługa bardzo pomocna oraz bardzo szybko donosiła jedzenie czy zbierała brudne naczynia podczas śniadania.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2022

bardzo przyjemnie