2. Czechy – opinie o hotelach

7,2

7,6

• Ocena dodana: 17 października 2022

4,0
    duże zamieszanie i brak kontroli nad rezerwacjami przez booking, ceny wyższe niż na stronie obiektu
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

śniadanie - niestety na koniec tuż przed 10 to co się skończyło wcześniej nie było już dokładane, więc wybór w miarę upływu czasu stawał się co raz bardziej ubogi; nieładny widok z okna na dach restauracji; obsługa pokoju nie zrobiła nic poza wyrzuceniem śmieci z 1 kosza - łóżka nie były pościelone, podłogi nie były zamiecione - wysypał mi się proszek w łazience pod umywalką przy małym koszu na śmieci i tak leżał na podłodze przez 2 dni; strefa wellness czynna tylko do godz. 20.45; rezerwacja w pensjonacie Forman chyba była zdublowana, okazało się, że nie ma dla mnie tego pokoju 2 os. z balkonem, zaproponowano w zamian pokój w sąsiednim hotelu Energetic, ale już bez balkonu, okazało się że takich gorszych pokojów w hotelu jest tylko kilka i są one z brzydkim widokiem na dach restauracji; ostatecznie ceny wyszły wyższe niż na stronie obiektu Penzion Forman, gdzie od października powinno być 1300 CZK/doba, a my zapłaciliśmy 1500 CZK/doba, jak w wysokim sezonie

śniadanie w formie bufetu, obfite, duży wybór, jeśli przyjedzie się wcześnie rano

• Ocena dodana: 9 października 2022

• Pokój dwuosobowy