2. Česko hodnocení hotelů

6,8

7,5

• Hodnocení napsáno: 19. srpna 2021

5,0
    Už se nevrátíme do tohoto penzionu, ale do této lokality ano.
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Při příjezdu, jsme se museli vracet do jiné budovy na recepci abychom si vyzvedli klíče, na otázku zda se v hlavní budově můžeme stavit na drink, zněla odpověď, že ano, do 21hod. Přišli jsme tedy ve čtvrt na devět a nevrle na nás vyštěkl číšník, že už je zavřeno. Od té doby jsme veškeré stravování přesunuli do hotelu na konci obce. Trochu neprofesionální byl hlasitý a opravdu dost sprostý projev ženy, zřejmě pokojské a pana údržbáře. Neřeším v kolik ráno, ale nadávali pod naším otevřeným oknem, kde vzbudili děti a ty si okamžitě vyslechly tu hrůzu. Věřte, že publikovat se ta slova nedají.

Lokalita je perfektní. Vybavení odpovídající, pension byl vedlejší samostatná budova a byl tu klid.

Celkove hodnoceni 3
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Pokoj nebxl tak jak byl nafocen,terasa bez posezení.nepekne okolo penzionu (neposekana trava..)

Lokalita,priroda

• Třílůžkový pokoj

Nejvíce mi vadila slabá wifi, museli jsme být na datech a na pokoji nebyla lednice. Jeli jsme se 7 měsíční holčičkou, takže varnou konvicí jsme brali automaticky, taky tam nebyla. Televize tam taky nebyla, ale mě teda nechyběla.

Lokalita

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2021

• Čtyřlůžkový pokoj s koupelnou

Větší pokoj. Častější úklid pokoje.

Krásná příroda. Možnost výletů.

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2021

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Parky mohy být teplejší.

Snídaně byla formou švédských stolů plně dostačující.

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2021

Vybavení apartmánu!

• Hodnocení napsáno: 21. července 2021

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoj

Nemožnost připravit na pokoji cokoli jiného než čaj v rychlovarné konvici. Čistota pokojů i toalet by byla potřeba trochu vylepšit. Naším hlavním problémem byl hluk, způsobený hnízdícím, resp. tokajícím Chřástalem polním, hnízdícím na přilehlé louce, který se ozýval celou noc, nakonec jsme se museli přestěhovat do dražšího apartmá na druhé straně budovy, pochopitelně za doplatek. Postele ve dvoulůžkových pokojích velmi měkké, penzion je obecně vybaven spíš na zimní než letní provoz.

Výborná lokalita, teoreticky klidná (realita viz nespokojenost). Pokoje odpovídaly popisu, nicméně penzion je spíš low-cost pro hotel Franz. Snídaně v hotelu průměrný švédský bufet. Pesonál vstřícný a bezproblémový.

• Hodnocení napsáno: 9. července 2021

6,0
    Dostačující
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Proležené matrace a neustálý rachot odvětrání koupelny, moc jsem se nevyspala

• Hodnocení napsáno: 6. července 2021

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoj

snídaně (které jsou vedle v Hotelu Franz) opravdu bída. Minimální výběr, pomalé doplňování. Ze 3 snídaní jsme přišli vždy okolo 9 (snídaně byly od 8 do 10) a třeba chyběla 3/4 věcí, takže jsme čekali než slečna alespoň něco doplní. Na place bohužel byla sama na vše a tak to trvalo. Za 120 korun to je obhajitelné jenom proto, že se ráno nikde jinde v okolí nenajíte. v podmínkách je ztráta klíče za 30000 Kč, WTF? poměrně chudé vybavení pokoje, ale nejsme nároční

dobré a klidné místo mimo hlavní cestu za ty peníze v pohodě (hlavně v porovnání s ostatní nabídkou v tomto termínu na rejvíze), klasický horský penzion celkově spokojenost, ale mohlo to být o dost lepší dostatek parkovacích míst před i za penzionem penzion nemá otevřenou restauraci/jídelnu, což hodnotím kladně, jelikož by byla zajisté zdrojem velkého hluku. na snídaně se chodí cca 100m vedle do hotelu

• Hodnocení napsáno: 1. července 2021

6,0
    Dostačující
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoj

Zklamalo mě okolí penzionu. Na fotkách je terasa a dětské hřiště, ale hřiště bylo po pas zarostlé a terasa také nebyla v provozu. Pokud někdo "potřebuje" funkční wifi připojení, tak to k dispozici úplně nebylo.

Místo (jak Rejvíz, tak poloha penzionu) je úžasné. Ubytování na Orlíku je pro nenáročné klienty vynikající. Pokoj čistý, voňavý, vybavení tak akorát pro pobyt, kdy potřebujete "jen" přespat. Výhodou pro relax je pokoj bez televize a slabého připojení k wifi :-D Snídaně či polopenze se dají dokoupit v hotelu pár metrů přes cestu od penzionu Orlík.

Termínem pobytu byl červen 2021

• Hodnocení napsáno: 25. září 2021

Byli jsme spokojeni
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoj

Chyběla mi nízká skříňka,police umístěné nad skříní jsou i pro vysokého vysoko. Silný signál WiFi ,ale připojit se nezdařilo

Lokalita super, krásné prostředí, počasí nám přálo,houby rostly. Ubytování hezké, čisto prostě fajn . Vhodné spíš pro krátkodobé ubytování

• Hodnocení napsáno: 6. září 2021

• Služební cesta
    • Třílůžkový pokoj

Malý pokoj pro 3 osoby, byl by skoro dostatečný pro 2 osoby.

Pěké prostředí krajiny

Zmatek ohledně snídani

Příroda, prostory, personál

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2021

• Apartmán se 2 ložnicemi

Chyběla mi možnost sednout si ke stolu. Krátké postele: pro nás malé OK, ale dvoumetrový chlap by měl problém. Náhodné spouštění odvětrávání koupelny.

Vše bylo čisté a funkční. Na pokoji varná konvice + hrnky. Wi-fi a parkování zdarma.

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2021

• Čtyřlůžkový pokoj s koupelnou

Fotky ubytování neodpovídají realitě, okolí penzionu - neposečená metrová tráva, celkově velmi neudržovaný dojem, neochota personálu.

Kuchyň výborná, lokalita krásná

Ne

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2021

• Apartmán se 2 ložnicemi

Velmi vstřícná obsluha. Přestože jsme první den přišli po době kdy se vaří, ochotně nám ještě uvařili. Kuchyně poměru cena a kvalita výborná.

• Hodnocení napsáno: 29. července 2021

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoj

Nic mě nenapadá,nejsem náročná. Nebylo nic co by se mi vysloveně nelíbilo.

Snídaně supr

• Hodnocení napsáno: 25. července 2021

3,0
    Špatné
    • Třílůžkový pokoj

Malý pokoj bez skřínek pro uložení věcí. Navíc nám byl dán pokoj č. 1 místo zabookovaného pokoje č. 3. Pokoj č. 1 byl ale neuklizen a nepřevlečeny postele. Museli jsme znovu zpět na recepci vzdáleného hotelu a teprve po delším telefonování personálu nám byl přidělen uklizený a převlečený pokoj č.3. Pokoj za tuto cenu jako 2 lůžkový s přistýlkou (byla s námi 7 letá vnučka) absolutně malý, bez stolíku, židlí, tím méně křesla... Skřínky na oblečení žádné. Jen vysoká skříň s ramínky na kabáty. Neumím si představit ubytování v zimě, kdy se vrátím z lyží s mokrými věcmi. Penzion Orlík nikdy více.

Polopenzi jsme si raději zajistili v jiném hotelu v dané destinaci. Check in nebyl v 15.00, jak avizováno, ale z 20 minutovým zpožděním po opakovaném zvonění a bušení na dveře... Hotel byl totiž v 15.00 stále zamčený.

• Hodnocení napsáno: 8. července 2021

2,0
    Velmi špatné
    • Rodinný pokoj s vlastní koupelnou

Ubytování bylo přes booking com několikanásobně předražené. Majiteli se nad tím také podivoval. Rozhodně nedoporučuji.

• Hodnocení napsáno: 6. července 2021

• Třílůžkový pokoj

Doporučila bych rozšířit nabídku jídel, popřípadě obměňovat jídelníček. Během snídaní by bylo dobré rychleji doplňovat švédský stůl. Na WC v restauraci také chyběl toaletní papír. Trochu mě zarazila nemožnost v restauraci platit kartou. V dnešní době už toto bývá samozřejmostí.

Oceňuji milý a vstřícný přístup personálu. Krásná lokalita s úžasnou přírodou kolem, ideální pro relaxaci v klidném prostředí. Je super, že je možné ubytování se psem.

• Třílůžkový pokoj

Nemožnost stravování - především snídaní v místě. Vzhledem však k ceně ubytování chápu, že pokoje nemohly být vybaveny ledničkou.

Prostředí, v němž se ubytování vyskytuje, se nám velmi libilo. Recepce hotelu Franz, resp. zaměstnanec recepce, byl příjemný, ale obsluha restaurace, nota Bene, když vevnitř nebyl žádný host a pár zákazníků sedělo venku, bylo naprosto neprofesionální a ne vstřícné.

• Rodinný pokoj s vlastní koupelnou

Zima a vlhko, nedalo se kde připtopit a usušit oblečení. Varná konvice, ale nebyly hrnky, chyběla lednice, neupravené zpustle okolí, rozbité dětské hřiště.

Dvoupatrové postele, super pro děti, pohodlné matrace a opravdu teplé přikrývky...