2. Česko hodnocení hotelů

9,4

8,8

8,5

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2024

Úžasné ubytování co předčilo všecky očekávání
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Milá paní recepční, pohodlné postele, skvělá lokace, snídaně na jedničku, nemám nic co bych vytkla.

• Hodnocení napsáno: 14. března 2024

Super prespani cestou na letiste Viden

Nic

Velmi prijemny pobyt, bonus byla vybavena kuchyn na chodbe a moznost vzit si piti z lednice a zaplatit do kasicky, super! Velmi dobre vybaveny pokoj.

• Hodnocení napsáno: 21. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Příjemný a ochotný personál. Vybavení pokoje splnilo očekávání, čisté a uklizené. Nic nechybělo a vše v dostatečném množství. Doporučuji.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 12. prosince 2023

Vše OK
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Celková spokojenost, nevím co zlepšovat a rádi využijeme někdy příště.

Výborná a víc než jsme si objednali , skvělý samoobslužný bar. Vše o snídani.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 30. listopadu 2023

Skvělá volba pro služební cesty
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Všechno je skvělé. Kdybych mohl snít, byl bych spokojený s trochu větší televizí. Jinak je všechno perfektní. Klobouk dolů.

Jednu noc jsem spal na služební cestě. Recepce je otevřená do 21:00. Rychle se ubytoval. Parkování bez problémů na vyhrazeném parkovišti. Pokoj je velmi útulný. Toaleta a koupelna oddělené. Menší pracovní stůl. Pokoj je klimatizovaný. Výborné vytápění. Dvojité dveře, ale bez toho je to velmi ticho. Postel je pohodlná. Dobré ložní prádlo. Spousta příjemných drobností jako v dobrém hotelu. Penzion v jedné budově s kavárnou a badmintonovou tělocvičnou. Nabídnuta snídaně, ale musel jsem odmítnout, protože jsem odjížděl brzy ráno.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 5. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Příjemné prostředí, obsluha a přilehlá zahrádka. Líbila se mi možnost samoosbluhy z většího baru i bez přítomnosti obsluhy.

• Hodnocení napsáno: 21. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Kousek od restaurace, rano super snidane, vse ciste, prijemna obsluha, urcite se sem rad vratim.

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Trochu nás bolela záda z postele, měkké matrace možná i lehce proleželé. Ale nic co by nešlo vydržet.

Paní majitelka velmi příjemná a ochotná. V den příjezdu nás kontaktovala a vše nám vysvětlila jak bude náš příjezd probíhat. Nebyl problém s pozdním příjezdem. Pokoje krásně čisté.

• Hodnocení napsáno: 10. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Začnu u obsluhy paní úžasná,milá, vstřícná.Komunikace před příjezdem bezproblémová.Snidaně rozmanitá co hrdlo ráčí.A ubytování.Snad jsem se ještě nesetkala s ubytováním kde by na místě bylo vše co potřebuje člověk na každý den ale prostě někdy nemůže vzít sebou.Za mě není co vytknout.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Snídaně nám připadali drahé, 150 Kč na osobu.

Vše v naprostém pořádku, milá paní majitelka, pokoje čisté a dobře vybavené.

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Štěkající pes v sousedství během noci a rána

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

Výborné ubytování, chutná snídaně, rozhodně doporučuji! 👍 😉

• Hodnocení napsáno: 28. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Vše v pořádku - pokoj, vybavení, snídaně, …

• Hodnocení napsáno: 9. července 2023

Mohu jen doporučit

Nic

Kvalitní postele,čisto,prostředí,vše jak má být.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2023

Prima personal, dobry snídaně

• Hodnocení napsáno: 5. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Paní Mirka a její vstřícný přístup, možnost nákupu nealko i piva po zavírací době,dle domluvy

• Hodnocení napsáno: 9. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Doporučuji, velmi milá recepční. Čistý pokoj, oddělená sprcha od toalety, pokoj byl dostatečně velký.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 30. dubna 2023

Skvělá volba
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Snídani jsme si domluvili při příjezdu na konkrétní čas a byli jsme spokojeni. pokoj byl čistý a velice dobře vybavený. klidná lokalita blízko centra a vyhrazené parkoviště pro hosty. velmi příjemná paní hostitelka.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

pekne, velmi ciste prostredi, moc mile perzonal, tocena Plzen

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 22. ledna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Osobně mám raději tvrdší matrace. Ale to má každý jinak.

Skvěle vybavený pokoj a to včetně ručníků ramínek i papírových kapesníčků. V pokoji teplo a čisto. WiFi stabilní a rychlá.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 16. listopadu 2022

Trochu hučelo v topení.

Nečekal jsem nic extra, ale vybavenost pokoje mne mile překvapila (trezor, klimatizace, velmi příjemná postel a povlečení). Pri příjezdu milý personál. Služební cesta, na přespání nad míru dostačující.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 16. října 2022

Hluční hosté na zahradě.

Vydatná snídaně, čistota, příjemná obsluha.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 14. září 2022

fajn krátkodobé ubytovani za dobrou cenu
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

velmi mila a vstřícná hostitelka, ciste, blízko centra, možnost posezení vecer na zahrádce ci v baru

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 12. září 2022

Do detailu promyšlené vybavení pokojů.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přistýlkou

Poměr kvalita a cena naprostý luxus. Pokoje sice menší, ale do detailu vychytané vybavení, čistota, vše po rekonstrukci. Vynikající snídaně, v budově hala na badminton a hned vedle kurty, cyklostezka, stezka na inline brusle. Do Lednice pár kilometrů, nedaleko pivovar... Skvělé zázemí pro dovolenou.

Termínem pobytu byl září 2022