2. Česko hodnocení hotelů

7,9

8,7

• Hodnocení napsáno: 27. května 2024

• Třílůžkový pokoj Standard

Starší vybavení na balkoně, který je v podstatě průchozí přes všechny balkony.

Hezké prostředí kolem hotelu, pokoje čisté. Restaurace ihned v hotelu s hezkou venkovní terasou. Prostorný rodinný pokoj se dvěma ložnicemi. Vše čisté. Možnost ubytování se psem.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

Nové postele ve starém pokoji
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Přestože hluk z chodby ani zvenčí v pokoji neslyšíte, může přijít zespodu - náš pokoj se totiž nacházel přímo nad salonkem restaurace, kde zrovna probíhala velká oslava. A někteří lidé by opravdu neměli zpívat... Naštěstí restaurace zavírá o půlnoci a tak krátce po ní party utichla. Výše vychvalovaná kvalita restaurace se však příliš nevztahuje na snídaně, ty jsou poměrně chudé a ceně příliš neodpovídají. Nu což, o pouhých dvou hvězdičkách hotelu Racek jsme věděli dopředu. Nicméně i dvouhvězda by si mohla dovolit lepší závěs na pokoji, aby vám pouliční lampa při usínání nesvítila přímo do obličeje :-(

Hotel je očividně "upgradován" postupně, aktuálně se tedy nachází někde uprostřed - staré koupelny a nábytek, nová okna a hlavně postele. Popravdě, takovéto matrace nemívá leckterá tří- až čtyřhvězda. Rovněž nebývá obvyklé v pokoji oddělovat předsíň od ložnice dveřmi - díky tomu z chodby neproniká téměř žádný hluk. Díky novým oknům neslyšíte ani hluk z nedaleké silnice první třídy. Ocenit lze určitě též bezplatné parkování. Hotel už je plně připraven na elektromobilitu, nabízí již minimálně šest přípojek (až přijedeme příště, bude to už, doufám, elektromobilem :-) V neposlední řadě pak musím ocenit personál - ten obsluhující i ten kuchyňský. Z jídelního lístku hotelové restaurace si vybere opravdu každý a kvalita je velmi dobrá. A to pivo (z Litoměřic), jako křen!

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 15. dubna 2024

Za mě vše v pořádku a budeme se rádi vracet.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Myslím, že bylo vše v pořádku jen v noci na pokoji byla zima.

Personál naprosto v pořádku, servis luxus plus jídlo naprostá špička.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 31. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Lokalitu znám, hezké výlety po okolí.

• Hodnocení napsáno: 14. října 2023

Čisté a útulné prostředí s přátelskou atmosférou.
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Při vstupu do wellness jsme byli nuceni přejít venkovní prostor před ubytováním. Podle značek v hotelu lze do wellness jít i přes vnitřní prostory hotelu.

Útulné čisté prostředí s velmi přátelskou atmosférou.

• Hodnocení napsáno: 4. října 2023

Studenta voda

Prostředí, personál,

• Hodnocení napsáno: 2. října 2023

Celkově jsme byli s pobytem velmi spokojeni, České středohoří je naše srdeční záležitost.
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Jenom dvě menší technické: - v objektu byla zřejmě v nedávné době instalována nová VZT jednotka. Kupodivu (patrně z nedostatku jiného prostoru) je umístěna venku na úrovni 1.PP ze zadní strany budovy. Bohužel se tak nachází pod okny pokojů, a výdech (zřejmě bez tlumiče hluku) je v noční době, kdy VZT stále běží, dosti hlučný. Hladina hluku rozhodně požadovaných 20 dBA nedosahuje :-) Ale spát se přitom po delší denní tůře dá. - i přes novou VZT je z kuchyně vyveden ještě odtah takovým domádo komínkem, bohužel přímo pod okny pokojů. Takže při otevřeném okně je již po ránu patrný budoucí jídelníček restaurace. Opět lze řešit zavřením okna. Ještě k té VZT - doporučil bych provedení izolace přívodního a zpětného potrubí oplechováním, nebo embosovanou Al folií. Izolace je nádherně provedena z minerální vlny s Al folií, ale u toho způsobu hrozí, že nebude příliš odolná vůči povětrnostním vlivům a že ji rozklovou ptáci :-)

Velmi milý a vstřícný personál, lokalita ubytování, překvapil nás i dojem z městečka Úštěk, které se z ospalého hnízda pří minulé návštěvě změnilo v příjemné místo pro výlet.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2023

• Rodinný pokoj

Úžasný personál, skvělá kuchyně,moc dobré snídaně. Pokoje nižší kvality,ale to odpovídá ceně.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

cena určovala kvalitu
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Vřele doporučuji, Okolí úžasné.

• Hodnocení napsáno: 2. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Cena za jednu noc a cena za psa

Koupací jezírko

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

Příjemné místo, ochotný personal,čisto,dobrá kuchyně.Jen ty ceny snídaně mi vadi.Mam s čim srovnávat
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Cena snídaně se mi zda dost vysoká.180,- dospělý, 100,- díté. Jezdím každy rok někam a mam s čím srovnávat.

Lokalita super.U snídaně bych rada viděla vice ovoce...Nádherná zahrada s jezírkem ke koupání.Super výřivka i solná sauna.Personál super.Všude čisto.

• Hodnocení napsáno: 17. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Bohužel náš pobyt narušila svatba, která v hotelu probíhala. Dostali jsme pokoj nad salónkem, kde svatební hostina probíhala a svatebčané pouštěli hlasitě hudbu, tak bohužel půlku noci jsme se nevyspali. Druhá část rodiny měla pokoj v jiné části hotelu a tam už hudba nebyla tolik slyšet. Možná by bylo dobré ze strany hotelu upozornit hosty, kteří jsou ubytování nad salónkem, že v čase jejich pobytu, zde bude probíhat svatba a bude zde hlasitější společnost.

Hotel byl hezký, při našem pobytu probíhala rekonstrukce, ale nijak to náš pobyt nenarušovalo. Pokoje hezké, postele pohodlné, vybavení pokojů je starší. Využili jsme i wellness, které hodnotím velice pozitivně.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 30. března 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Zamyslela bych se nad ranní kávou, nedala se pít, jinak byla snídaně úžasná.

Hotel se nachází v krásné krajině, sice u velké silnice a dál od města, ale k vodě je to kousek a na výlety úžasná pozice. Nádraží je nedaleko. Skvěle vaří, snídaně byla velmi bohatá.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2022

• Rodinný pokoj

Koupelna na pokoji by už snesla rekonstrukce. Zakázal bych kouření na balkoně. Kdokoliv si na balkoně zapálil, tak jsme nemohli mít otevřené okno, což při teplotách nad 30 stupňů bylo nepříjemné. Snídaně od 8 hodin byla pro nás pozdě a myslím si, že ne jenom pro nás, protože v 8 tam přišel celý hotel najednou. Navíc byla snídaně situována do nejmenšího prostoru v restauraci, takže to tam vypadalo jak ve výprodeji. Kdyby byly snídaně od 7, nebo byly rozprostřeny na větším prostoru, tak by bylo vše v pořádku.

Personál, parkování, restaurace

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 24. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Malá lednička v pokoji by byla fajn.

Příjemný a vstřícný personál.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 18. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pár drobností, které nestály za řeč.

Snídaně a jídla, která jsme si v hotelu Racek objednali, výborná a ve vysoké kvalitě. Rychlá a vzorná obsluha.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 26. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Skvělé místo na "turistickou" dovolenou, v okolí množství hradů a zámku

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 30. května 2022

nic

Sice skromný malý pokoj,ale pro dva dostačující. Všude bylo čisto. úžasný tým v restauraci a kuchyni. Je vidět že host je pro personál na prvním místě. Pokud je to v jejich silách vyhoví ve všem.

• Hodnocení napsáno: 18. května 2022

Vcelku príma pobyt!
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Menší technické nedokonalosti ubytování. Teplá voda přitékala pozdě na náš pokoj 5, čímž docházelo k plýtvání vodou i energií.

Velice přívětivé prostředí a personál. Krásná krajina, historické městečko Úštěk

• Hodnocení napsáno: 16. května 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Jedna ze tří postelí nebyla příliš pohodlná. Na balkonku chyběla jedna židle, ale nahradili jsme ji jinou z pokoje. Snídaně byla v neděli v devět téměř vyjezená a doplňována byla jen velmi pozvolna.

Venku je fajnové posezení a pokoj měl vlastní balkon. Hotel je také přizpůsoben pro návštěvy s pejsky, což jsme využili. Obsluha byla velmi příjemná a přátelská a za hotelem je krásné místo pro svatby.

• Hodnocení napsáno: 30. března 2022

hluk z frekventované silnice

ochota personálu, výborná kuchyně

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 20. září 2021

Příjemné ubytování
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Balkónky by mohli být lépe zařízené.

Hotel byl starší, avšak dostačující. Na první pohled, by se člověk mohl leknout, avšak dle mého názoru, vše postupně opravují a vnitřek pokojů a welness je moc pěkné.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 14. září 2021

Doporučujeme všem kdo má rád klid a nevadí mu vyjížďky autem po okoli
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Vice informaci od personálu na vyuziti v okolí - akce.

Všechno OK. Klidna lokalita.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2021

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Výborné jídlo, příjemná obsluha, jednoduchý čistý pokoj. Výjimečná lokalita - nádherná zahrada, skvělé koupání blizoučko. V okolí spousta míst, které stojí za to vidět. Ráda se vrátím.

Termínem pobytu byl srpen 2021