2. Czechy – opinie o hotelach

9,1

8,5

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Czysty, komfortowy pokój. Bardzo dobre śniadania. Przemiła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2022

Na szybki wypad zwiedzania Pragi jest ok.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Za głośno, okno na ulicę gdzie jeżdżą tramwaje,niemiła pobudka z rana.

Lodówka, czajnik w pokoju. Nawet jak by ktoś potrzebował to mikrofala. Pokój ok. Śniadania mogłyby być lepsze, bardziej urozmaicone. Jest winda także nie trzeba po schodach z bagażami.l Lokalizacja dobra , parę przystanków do centrum.

• Ocena dodana: 9 lipca 2022

1,0
    Szukaj innego miejsca
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Brak czystości, bardzo niski standard za ta cenę. Dostęp do pokoju utrudniony (brak windy). Pościel brudna.

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Brak kawy i herbaty w pokoju :(

Czystość, obsługa, śniadania :) Mój ulubiony hotel w Pradze! Polecam pizza Praha na tej samej ulicy

Pobyt: kwiecień 2022

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 27 września 2021

Ogółem super!
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Brak sztućców i talerzy w pokoju.

Uprzejmość obsługi, śniadanie w formie bufetu, wygodne łóżko, bliskość do tramwaju, możliwość zostawienia bagaży (w hotelu po drugiej stronie ulicy, gdzie znajduje się recepcja, przejście przez pasy zajmuje chwilkę, nam zupełnie to nie przeszkadzało).

• Ocena dodana: 16 września 2021

Niewygodny materac

Świetna lokalizacja, bardzo czysty pokój, na miejscu była suszarka do włosów, sejf, biurko z 2 krzesłami, lusterko stojące i lampka biurowa (pomocne przy robieniu makijażu z samego rana), w łazience można było znaleźć waciki, w przedpokoju mała lodówka i spora szafa z 4 wieszakami, czajnik, 2 szklanki i 2 kubki, mikrofalówka.

• Ocena dodana: 13 września 2021

Lokalizacja

• Ocena dodana: 13 września 2021

Znośny

Drzwi wymagają remontu

Lokalizacja

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2021

na pewno wrócę ale hotel tylko z zapewnionym miejscem parkingowym

strasznie trzaskające windy

pokój czysty ,śniadania dobre

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2021

Jestem bardzo zadowolony, było wręcz znakomicie, na pewno jeszcze tam wrócę razem z żoną, polecamy.

Nie było czegoś takiego

Niestety nie miałem okazji spróbować śniadania bo do późna zwiedzałem i zaspałem

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2021

Miejsce naprawdę godne polecenia
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Byłam naprawdę mile zaskoczona komfortem, jaki zaznaliśmy w tym hotelu. Przemiły personel. Przytulny pokoik z łazienką. Do tego udogodnienia w postaci tv, mikrofali, lodówki, sejfu, WiFi, wiatraka... Nie mogę nie wspomnieć o śniadaniach, które były w formie szwedzkiego stołu i były naprawdę smaczne - każdy na pewno znalazł coś dla siebie do jedzenia! Przystanek tramwajowy tuż pod hotelem. Polecam gorąco!

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

Obfie śniadania, Smacznie, Fantastyczne położenie 2 hoteli i wyposażenie pokoi! Chciałbym tu wrócić!
    • Pokój jednoosobowy

- Zakaz palenia nie obowiązuje jednak w całym hotelu. Nie podoba mi się, że można palić przy Sali śniadaniowej (suterena). Można wyjść na drugą salkę i tam palić. Smród papierosów wlatuje przez otwarte drzwi i przeszkadza innym podczas jedzenia śniadania. Mnie też to przeszkadza. Psy na Sali śniadaniowej mogę akceptować, ale smród papierosów już nie… - Pani w recepcji powinna jednak bardziej się znać na rodzaju biletów transportu w Pradze (PID). W hotelu można kupić bilety na tramwaj, metro i linie podmiejskie (Super!). Niestety Pani w recepcji nie wiedziała, że bilet, który jest ważny przez 30 minut na tramwaj / metro (strefa P jak Praha), jest zarazem ważny przez 60 minut na pociągi podmiejskie Linky S. Nie ma widocznie rozeznania w przebiegu taryf i stref biletowych 0,B,1,2,3,4. - Nieco za krótkie łóżko. Osoby długie i wysokie mogą mieć mały problem, gdy łóżko wciśnięte jest pomiędzy ścianą a oknem i kaloryferem. - Zaskakuje fakt małej ilości kanałów TV do dyspozycji gości. Wiadomo, że do Pragi nie jeździ się, by oglądać telewizor, jednak tylko trzy czeskie kanały, przy tym brak państwowych programów ČT1, ČT2, ČT3 jest dziwne… Nigdzie w Pradze nie ma dla Polaków polskiej telewizji, jednak jako Polak chcę oglądać czeskie programy…. - Śniadania w innym budynku nie przeszkadzają latem, ale zimą muszą jednak być uciążliwe… - Zákaz kouření však neplatí pro celý hotel. Nelíbí se mi, že můžete kouřit v jídelně (suterénu). - Paní na recepci by měla lépe znát typ přepravních lístků v Praze (PID). V hotelu si můžete zakoupit jízdenky na tramvaj, metro a příměstské linky (Super!). Paní na recepci bohužel nevěděla, že lístek, který platí 30 minut na tramvaj / metro (zóna P jako Praha), platí také 60 minut na příměstské vlaky Linky S. O zjevných znalostech tarify a zóny vstupenek. Postel trochu krátká. Dlouhé a vysoké osoby mohou mít malý problém, když je postel stlačena mezi stěnu a okno a radiátor.

- Fantastyczne i dogodne położenie hotelu!! Dosłownie tramwaj i przystanek pod bramą hotelu, świetne połączenie z Dworcem kolejowym i czerwonym metrem (tylko dwa przystanki) oraz w drugą stronę również dwa przystanki do metra zielonego, stacja Flora. Dobre połączenie z autobusami dw. Florenc, czy lotniskiem Havla. - Przy hotelu supermarket Albert, drogerie, małe spożywcze. Wręcz idealna lokalizacja. - Bardzo blisko do Wieży telewizyjno - widokowej Žižkov, Starego Miasta, Placu Wacława (lub tramwajem 9 spod hotelu, co często kursuje), blisko na cmentarz Olšanski i żydowski. - Wyposażenie pokoi jak w marzeniu: czajnik z kubkami, mikrofalówka, LODÓWKA, która jest bardzo ważna latem, suszarka, łazienka w pokoju - po prostu rewelacyjnie!!! - Szafa wysoka aż po sufit :) - SMACZNE śniadania. Ja stały bywalec w praskich hotelach tutaj jestem nimi zachwycony! Duży wybór, w dodatku sałatki, surówka, codziennie nawet CIEPŁA ZUPA, jajka, parówki, ogórki zielone i konserwowe. Nie było chyba jajecznicy, ale to nie problem. Czeskie hotele prawie nic nie dają na śniadania, ubogo i nuda. Tutaj można się pysznie najeść! Sporo pieczywa (niesmaczny jest tylko czeski chleb z kminkiem, jak ktoś nie lubi). - Hotel przyjazny psom. Z psem można też przyjść na salę śniadaniową. Fantastická a výhodná poloha hotelu !! Doslova tramvaj a zastávka u brány hotelu, skvělé spojení na vlakové nádraží a červené metro (jen dvě zastávky) a opačně také dvě zastávky na zelené metro, stanici Flora. Dobré spojení s autobusy Florenc nebo letiště Havel. Supermarket Albert, drogerie, malé obchody s potravinami vedle hotelu. Docela perfektní umístění. Velmi blízko Žižkovské televizní rozhledny, Starého Města, Václavského náměstí (nebo tramvaje 9 před hotelem, která často jezdí), poblíž Olšan a židovského hřbitova. Vybavení pokojů jako ve snu: rychlovarná konvice s hrnky, mikrovlnná trouba, chladnička, která je v létě velmi důležitá, vysoušeč vlasů, koupelna na pokoji - prostě senzační !!! Chutné snídaně.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 27 czerwca 2021

4,0
    Kiepski
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Wszystkie okna wychodzą na ulicę.Hałas ogromny,pod oknami kursują 4 linie tramwajów od 5 rano do 22 i dwie linie nocne.W czasie upału okna muszą być otwarte,bo w hotelu nie ma klimatyzacji.O odpoczynku więc trudno mówić. Co do śniadań to i owszem głodni nie byliśmy,ale straszna monotonia.

samochód mogłam zostawić w zamkniętym garażu.Tramwajami spod hotelu można wszędzie dojechać.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 25 czerwca 2021

• Pokój jednoosobowy

Obsługa bez zarzutu. Doskonała lokalizacja. 2 przystanki tramwajowe od kolejowego Dworca Głównego.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 18 czerwca 2024