2. Česko hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

Parkování

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 31. března 2024

Velmi atraktivní lokalita přímo u kolonády, příjemné prostředí a ochotný personál

Nešla televize naladit.

Lokalita a přístup personálu.

• Hodnocení napsáno: 23. března 2024

• Jednolůžkový pokoj

Na hotel navazuje opustena budova, coz kazi dojem.

Hotel situovan uplne blizko kolonady, zpivajici fontany, v centru, u parku.

• Hodnocení napsáno: 11. března 2024

Kvalitní ubytování

Slabší snídaně

• Hodnocení napsáno: 12. února 2024

• Pokoj typu Standard s výhledem do parku

Otevírací doba bazénu jen do 20hod, klidně by mohla být delší a k sauně pouze dvě lehátka. Dětem chyběla u snídaně Nutela 😉

Krásné čistý, prostorný pokoj s přímým výhledem na kolonádu. Vstřícný a ochotný personál. Snídaně a večeře výborné. Vzhledem k poloze hotelu přímo v lázeňské zóně, beru jako plus, přistavit auto přímo k hotelu při příjezdu a odjezdu.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 11. února 2024

• Pokoj Deluxe s balkonem a výhledem na kolonádu

Parkování není možné u hotelu, což vidím, jako nedostačující.

Hotel se nachází na velmi krásném místě, přímo u kolonády. Bazén v hotelu je malý, ale dostačující.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 7. ledna 2024

Vynikající přístup pana ředitele hotelu, který nám vyřídil vše rychle a precizně.

Nic.

Vše bylo v naprostém pořádku.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 29. prosince 2023

• Pokoj Superior s výhledem na park nebo na kolonádu

• pokoj neodpovídal obrázku - doporučuji upravit • zastaralé vybavení pokoje - extrémně tvrdá matrace - staré špinavé a otrhané tapety - staré špinavé závěsy - starý hlučný a málo funkční fén - málo kosmetiky - pouze 1 mýdlo a 1 sáček s vatovými tamponky pro 2 lidi - v koupelně funguje odsávání pouze 1x za hodinu? drží se tu vlhko a praskají zdi • welcome drink (nejlevnější šampaňské) "pohozené" na stole u recepce TIP při check-in by stačilo dát "poukázku na drink" a host si ho může v klidu vychutnat třeba u večeře 🙌🏻 • chybí lázeňské procedůry přímo v hotelu, nabízí pouze thajské masáže za velmi vysokou cenu Závěrem • Hotelové pokoje potřebují nutně zrenovovat. Výměna matrací a odstranění těch příšerných starých tapet by měla být na prvním místě. • V dnešní době lidé (mladí i staří) koukají na to aby vše kolem nich bylo "instafriendly" pokud by byly pokoje na "vyšší" úrovní, rozhodně si lidé připlatí a rádi. • Zapracovala bych ještě na webových stránkách a jiných sociálních sítích (instagram). Nikoho nezajímá koncern "Axxos hotels", ale opravdové jméno hotelu "Sun Palace" pod tímto názvem budou lidé hledat spíš. • 4* hotel má mít VŽDY plný minibar - vybírejte zálohu při check-in, tak jako se to dělá už téměř všude 😊 + ideálně lahev vody/os. ZDARMA • Opakování je matka moudrosti... SOCIÁLNÍ SÍTĚ zapracujte na nich ať o Vás lidi ví. Sdílejte denní nabídku kavárny. Nabízejte snídaně a večeře i široké veřejnosti. Sdílejte novinky a sledujte zpětnou vazbu. 😊 Přeji mnoho úspěchů a doufám, že si z mé upřímné recenze něco vezmete. S přátelským pozdravem Kurfiřtová Anna pokoj 405

• perfektní umístění rovnou na kolonádě • pěkná vstupní hala a lobby • milý a přátelský personál vč. pana ředitele • paní uklizečka na požádání přidala ručníky • vynikající snídaně s velkým výběrem - nabídka i pro vegetariány 🌱 • dobré večeře, solidní výběr 7/10 • DOKONALE útulná a krásně zařízená kavárna s vynikajícími zákusky a úžasnou obsluhou 🍰 • neomezené wellness - sauna, bazén - dostačující, když vezmeme v potaz, že ne každý hotel v ML má vlastní bazén 🏊‍♀️ • klid a ticho (až na výtah naproti pokoji) • župan a pantofle na pokoji zdarma - na vyžádání větší velikosti županu 👌🏻 • vcelku pěkná koupelna (problém s vlhkem, popraskané zdi)

• Hodnocení napsáno: 23. prosince 2023

Vše OK.

Nic. Byli jsme spokojeni.vse

Lokalita výborná, výhled na kolonádu jen škoda že pršelo. Snídaně formou bufetu vyhovovala . Personál ochotný jak v restauraci tak v kavárně.

• Hodnocení napsáno: 19. prosince 2023

• Jednolůžkový pokoj

První večer šel z některého pokoje v 3. patře hluk, znělo to jako přesouvání nábytku, naštěstí to po 22h skončilo, ale při sledování TV a zároveň hovoru po telefonu to nebylo moc příjemné... ale bral jsem v potaz noční klid od 22h, tak jsem to neřešil A poprosil bych o kontrolu QR kódu na pokoji 208... měl jsem sebou dva mobily a na žádném nešel přečíst

Personál v pohodě, hlavně teda paní uklízečka se smyslem která mi vysvětlila chod kolem bazénu

• Hodnocení napsáno: 8. prosince 2023

Dobré snídaně.

• Hodnocení napsáno: 4. prosince 2023

Není co vytknout...

Pokoj hezký "jako na zámku" a čistý 😊

• Hodnocení napsáno: 28. listopadu 2023

parkování

Nádherný výhled na kolonádu a zpívající fontánu, která byla sice připravena na zimu, ale v noci nádherně ozářená.

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2023

• Pokoj Superior s výhledem na park nebo na kolonádu

Jedinou výtku mám na parkování. Hotel nemá žádné parkovací místa. Umožňuje parkování v městském parkovacím domě, ale ten při návalu turistů a klientů z dalších hotelů je okamžitě plný. Takže z parkování se pak stává adrenalinová záležitost.

Velice se mi líbila lokalita hotelu. Je přímo na hlavní kolonádě a lázeňského parku. Dále bych vyzdvihla jídlo. Bylo chutné, bylo vždy dost i na konci výdejní doby a člověk si vždy vybral. Pokoje velké a pěkné.

• Hodnocení napsáno: 18. listopadu 2023

• Pokoj typu Standard s výhledem do parku

Obsluha v restauraci, pomalá a hosty prehlizejici

Bazén, recepční, pokoj

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2023

• Pokoj Deluxe s balkonem a výhledem na kolonádu

Na pokoji nebyla ani voda. Na takový hotel, smutné. Odličovací tampony v koupelně, použité... Prach v koupelně.

Velikost pokoje, snídaně, lokalita.

• Hodnocení napsáno: 8. listopadu 2023

Až na matrace jsme byli spokojeni, příjemný pobyt
    • Pokoj Superior s výhledem na park nebo na kolonádu

Příliš tuhé nekvalitní matrace.

Stravování v pořádku, vynikající. Lokalita vynikající.

• Hodnocení napsáno: 5. listopadu 2023

• Pokoj Superior s výhledem na park nebo na kolonádu

Jelikož v hotelu chybí výtah pro personál vozící prádlo a úklidové vozíky doporučujeme odvoz prádla apod. výtahem v době menší vytíženosti výtahu hotelovými hosty. V přízemí chybělo světlo u točitého schodiště.

Příjemné prostředí, personál vždy ochotný. U snídaně nám trochu chyběla pomazánka a listový salát.

• Hodnocení napsáno: 4. listopadu 2023

Na muj vzrust 186cm byla postel kratka

• Hodnocení napsáno: 2. listopadu 2023

• Pokoj typu Standard s výhledem do parku

Malinká opravdu malilinkatá chybička se vloudila..ale profesionální přístup paní recepční dal té malé těžkosti pozapomenout.děkuji

Milý hotel s dobrým jídlem.zpívající fontána opravdu co by kamenem dohodil. Výhled z vyšších pater uchvátí asi každého. Pro mě byl bonus,že jsem mezi obsluhou potkala milé děvče,které znám z dřívějších návštěv Mariánek.

• Hodnocení napsáno: 15. října 2023

velmi dobré
    • Pokoj Superior s výhledem na park nebo na kolonádu

Možná bychom uvítali malý informativní letáček pro ubytované, kde by byly základní informace - časové rozpětí snídaní a večeří od - do, info o možnosti welnessu, masáží atd... . Byla nám většina sdělena při příjezdu na recepci, ale uvítali bychom v písemné formě formou letáčku na pokojích.

Za ty peníze velmi dobré. Jídlo velmi dobré, dostačující. Snad jen maličkost - nebyla k dispozici u snídaní hořčice (rádi snídáme párky a bez hořčice nebyl takový požitek :(. Místo hotelu vynikající, přímo u kolonády. Personál milý a vstřícný, hlavně děvčata na recepci - paní Larissa s dcerou, také slečna Marila. Rádi se vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2023

• Speciální nabídka – Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a balíčkem s relaxační koupelí

Hotel se nám líbil až na jednu nepříjemnost. V pokoji byla hrozně cítit plíseň.

Lokalita se nám velice líbila.

• Hodnocení napsáno: 19. září 2023

• Pokoj Deluxe s balkonem a výhledem na kolonádu

Líbilo se mně umístění hotelu i hotelové služby.