2. Czechy – opinie o hotelach

8,4

7,3

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

• Pokój rodzinny z łazienką

Jedynie ogrzewanie nie za bardzo grzało zapowietrzone grzejniki ale był grzejnik elektryczny więc dawało radę

Pokuj wygodny dużo miejsca 10 min spacerkiem do przystanku tramwajowego i kilka przystanków do centrum

• Ocena dodana: 19 września 2023

Za rok na pewno tam będziemy
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Kolejna wizyta (3) w Hostel u Arény. Jak zawsze wszystko w porządku. Kuchnia dobrze wyposażona w odpowiednie sprzęty. Zamówione śniadanie podane o wczesnej porze, było smaczne i bardzo syte.

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023

• Pokój Czteroosobowy

Wygląd budynku, wygląd klatki schodowej, klimat, poduszki

Aneks kuchenny w pokoju, Parking pod hostelem

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

• Pokój rodzinny z łazienką

W opisie I na zdjęciach podglądowych miała być klimatyzacja niestety brak .biorąc pod uwagę poddasze to przy wysokich temperaturach powinna być.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

Na jedną noc OK.
    • Pokój rodzinny z łazienką

Łazienka w trakcie remontu - dziura w podłodze, z której wystawały rury. Brak krzeseł w pokoju, a w aneksie tylko 2 krzesła (dla 5 osób) Aneks kuchenny był w innym pomieszczeniu (trzeba było przejść przez klatkę schodową); podłoga w aneksie ruszała się.

Wygodne łóżka. Aneks kuchenny dobrze wyposażony (sztućce, naczynia, itp.)

• Ocena dodana: 1 lipca 2023

Hałas z ulicy.

Czystość, przestronne wnętrze, wyposażenie.

• Ocena dodana: 6 czerwca 2023

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Hostel na uboczu, ale bardzo czysty i jak dla nas na 1 noc, idealny.

• Ocena dodana: 1 listopada 2022

Przyjemny
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Niestety dzień przed wyjazdem z lodówki znikneły nasze produkty spożywcze (cała lodówka była opróżniona, tak jakby posprzątana). Po powiadomieniu właściciela obiecał, że następnego dnia rano da nam znać co się stało, jednak nie skontaktował się już a my wyjeżdżaliśmy. Po raz pierwszy spotkałam się z taką sytuacją i nie było to miłe.

Pokój i łazienka czyste. W pokoju TV i wi-fi sprawne. Dostęp do wspólnej kuchni wyposażonej w podstawowe rzeczy.

• Ocena dodana: 24 października 2022

czystość, przyjazność personelu

• Ocena dodana: 13 października 2022

Na pewno chcę tam jeszcze gościć.
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Lokalizacja odpowiednia do moich potrzeb. Przy dość chłodnej nocy ogrzewanie działało perfekcyjnie.

• Ocena dodana: 23 maja 2022

Ostrawa na weekend
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Cicha i spokojna okolica, pokój z widokiem na bezpłatny parking wzdłuż przeciwległej ulicy. Wnętrze zadbane, podstawowe wyposażenie ogólnodostępne (sztućce, naczynia, ręczniki, mydło itp.)

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2022

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

W pokoju było bardzo zimno, bo pomimo blisko zera st na zewnątrz w pokoju nie był włączony grzejnik. Przyjechaliśmy po 22, czyli godzinie zamknięcia recepcji, ale dzięki dzwonkowi obudziliśmy właściciela (?). Niestety Pan nie znał angielskiego i ciężko było się dogadać. Nie działała też płatność kartą (raczej nie z naszej winy), więc zapłaciliśmy w euro, dostając resztę w koronach (nie mieli jak inaczej wydać)

Mimo, że sam pokój nie był duży, cały "apartament" był całkiem spory - korytarz z szafą, mała, ale wyposażona kuchnia (z naczyniami, mikrofalą, czajnikiem, kuchenką), łazienka..

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2021

• Pokój Czteroosobowy

Stan łazienki bardzo słaby (popsute drzwi od kabiny prysznicowej, połamany brodzik, nieestetycznie), a do tego do wspólnej łazienki brak klucza i możliwości zamknięcia się, więc każdy mógł wejść kiedy się kąpiesz lub załatwiasz inne sprawy na tronie. Pokoje przy wspólnej kuchni, co oznacza, że jak inni wstają wcześnie to hałas budzi pozostałych.

Miejsca parkingowe pod budynkiem, cena. Sam pokój czysty i schludny.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 4 lipca 2021

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Brak dostępności miejsc parkingowych - musiałem zaparkować kilka minut piechotą od hostelu. Brak również informacji co zrobić z kluczem - drzwi recepcji ktoś otworzył po dobrych 5 minutach i kilkukrotnym dzwonieniu/pukaniu.

Duże wygodne łóżko w pokoju, spora ładna łazienka, poza tym czysto i cicho. Jak na hostel warunki bardziej niż komfortowe.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2024

Wyśmienity i pełny odpoczynku
    • Pokój Czteroosobowy

Miła obsługa, bardzo czyste pokoje, ododnienia

• Ocena dodana: 29 września 2023

Jesteśmy zadowoleni z pobytu. Czysto i przyjemnie
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard ze wspólną łazienką

Czystość atmosfera personel

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

• Pokój Czteroosobowy

Bardzo czysto. Duży pokój, aneks kuchenny. Zameldowanie o każdej porze.

• Ocena dodana: 5 lutego 2023

Bardzo słaby
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Za takie pieniądze tylko łóżko i ciepła woda, nawet wieszaka brak

• Ocena dodana: 24 listopada 2022

3,0
    Słaby
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

- Kiedy zaznaczam opcje prywatna łazienka oczekuje tego. W ogłoszeniu jest napisane pokój z prywatną łazienką. Na miejscu zastaliśmy coś w stylu studio gdzie 3 pokoje miały jedną wspólną łazienkę. Na koniec wyjazdu zostaliśmy oskarżeni przez właścicielkę o nie zapłacenie (zapłaciliśmy 1 dnia przyjazdu) po dłuższej kłótni Pani bez jakiegokolwiek słowa przepraszam uświadomiła sobie, że to osoby z innego pokoju nie zapłaciły jeszcze a nie my. Nie polecam hotelu opis na booking + zdjęcia to kompletnie dwa inne światy.

+ Parking na przeciw hotelu. 7min autem od centrum 4min pieszo na autobus który również jedzie 7min na centrum. Ciepło w pokoju.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 13 października 2022

Super pobyt!
    • Pokój Czteroosobowy

Skrzypiące i niewypoziomowane drzwi (bez wpływu na ocenę)

Bardzo dobry kontakt z personelem. Pani w recepcji bardzo miła i pomocna. Bardzo dobre śniadanie. Pokój czysty, łazienka z prysznicem także. Super baza wypadowa do Areny Ostravar, stosunkowo niedaleko od centrum.

• Ocena dodana: 6 października 2022

1,0
    Byliśmy nie miło zaskoczenie czystością w hostelu jak i obsługa

Czystość Podejście

Nic mi się nie podobalo

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

2,0
    Bardzo słaby
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Pokój klaustrofobicznie mały, poza łóżkiem i niewielką komodą nie zmieściło się już nic, brak jakiegokolwiek wieszaka, gdzie można by było zawiesić rzeczy, pokój ciemny ponury, okno wychodzące na szyb wpuszczało bardzo mało światła. Kuchnia bardzo ubogo wyposażona, po przygotowaniu posiłku trzeba było jeść na stojąco, gdyż nie było stołu przy którym można usiąść co prawda obok recepcji widziałem stół i krzesła, ale przenoszenie posiłku na drugą stronę budynku wydaje się niezbyt wygodne. Nocowaliśmy w wielu obiektach, nie mamy zbyt wygórowanych oczekiwań, ale ten pokój nie powinien być przeznaczony pod wynajem.

• Ocena dodana: 29 lipca 2022

Super obiekt!
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Ładny wystrój pokojów, czysto. Świetny kontakt z zarządzającymi obiektem. Adekwatna jakość do ceny. Możliwość zamówienia pysznego śniadania. Bardzo wygodne łóżka!

• Ocena dodana: 5 maja 2022

1,0
    Gdybym wiedział że tam jest duży remont budynku to bym się nie zdecydował na nocleg - nie polecam.
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Na korytarzu brud, remont. Do ok.16:oo słychać było pracę sprzętów budowlanych i robotników. W łazience i ubikacji zarazem, poważny remont, czuć intensywny zapach octu zapewne z silikonu. Nazajutrz rano (1 nocleg) chciałem się odświeżyć wziąć prysznic. Niestety nie było wody ledwie dałem radę wymyć zęby, woda ledwie się sączyła i za chwilę już nie było wcale. "Wymeldowałem" się o 9:45. W recepcji nikogo nie było więc zostawiłem klucze i wyszedłem. Zapewne po zakończeniu remontu warunki będą ok ale czuję się wprowadzony w błąd ponieważ rezerwując pokój nigdzie takiej informacji nie było. Rozumiem że to jest Hostel a nie Hotel ale warunki przekroczyły moje wyobrażenie. Spędziłem tę 1 noc tylko dlatego że byłem zmęczony. W innych okolicznościach zrezygnował bym. Plus dla młodej pani która mnie wpuściła do pokoju chwilę po 12:00 w przeciwieństwie do starszego pana na recepcji średnio zainteresowanego który stanowczym głosem powiedział że mogę wejść dopiero o 14:00. Powiedziałem dobrze, zaczekam i kiedy kazał mi wypełniać formularz przyszła ta sympatyczna pani coś tam pogadali i zaprowadziła mnie do pokoju.

Pobyt: maj 2022