2. Česko hodnocení hotelů

8,3

7,7

7,1

• Hodnocení napsáno: 24. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vlastní koupelnou

Trochu přidat na čistotě.Na pokoji několimesični prach ,u oknech pavučiny.Jinak sanita v pořádku.

Velmi příjemná paní majitelka,komunikace.

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

Natržena síťka v oknĕ.

Hezký interiér v kuchyni. Pokoje útulné. Podkrovní pokoj trosku hůř dostupný.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

• Apartmán

Venkovní posezení trochu nepohodlné, málo místa, zařízení odpovídá stylu ubytování.

Umístění v klidné části města. Restaurace asi 100 m, dobré jídlo. Komunikace s majitelkou vynikající, velmi vstřícná.

• Hodnocení napsáno: 5. dubna 2023

Pouze jedna koupelna

Vse v pořádku Ubytovani odpovídá ceně.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 16. září 2022

• Služební cesta
    • Pětilůžkový pokoj se společnou koupelnou

Nechutnalo nám víno, odpovídalo prezentaci jeho výrobce na místě.

S paní majitelkou velice příjemná domluva při zajišťování ubytování.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2022

Při tropické noci bylo nutno zavřít okno, přímo k němu si zvenku na terasu sedli další hosté a kouřili - toto je nedomyšlené.

Docela pěkná lokalita na kraji obce. K dispozici zařízená kuchyňka a lednice. Všude hezky čisto.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 1. srpna 2022

• Pětilůžkový pokoj se společnou koupelnou

Není co vytknout. Vše bylo v pořádku a není třeba to nějak rozvádět.

Snídaně jsme neměli. Lokalita byla klidná a pohodová.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 25. července 2022

Příjemné překvapení

chyběl nám tam nějaký dvorek, kam by se dalo sednout s tou láhvi :-)

ubytování v centru hned vedle kostela. Pokoje nově zrekonstruované, vše čisté a uklizené. Pan majitel byl vynikající, velmi ochotný, mohly jsme se ubytovat už i dopoledne, dostaly jsme lahvinku domácího vínka a keksíky, to jsme nečekaly :-) krásně nám bylo vše vysvětleno

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 13. června 2022

Trochu zmatky s pokoji. Bohužel všude chyběl toaletní papír.

Nádherné prostředí, čisté ubytování.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 24. května 2022

• Pětilůžkový pokoj se společnou koupelnou

Bez stravy, pouze občerstvení k ochutnavce vína. Děkuji

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 20. září 2021

Doplnila bych více polštářů, ale to je můj problém, že jsem zvyklá mít pod hlavou hodně nastlano.

Velice pohodlná postel, čistá koupelna. Za nás vše v pořádku.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2021

Byl jsem spokojen.
    • Apartmán

Příjemné prostředí. Pěkná lokalita.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 5. května 2024

Velmi špatné

Pobyt jsme uhradili.. dá se rict ze slušnosti a nasledne jsme po procházce po okolí odjeli..

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2024

• Apartmán

V ubytování byla zima , a ani prostředky k zatopení, přestože že paní věděla že přijedeme s malým děckem .

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

5,0
    Ucházející

Pavučiny, zápach ze sklepa

Lokalita

• Hodnocení napsáno: 30. září 2023

Pro větší skupinu, jako jsme byli my, a lidem, kterým nevadí spát dohromady, je to ideální.

Nic.

Čistota.

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

Jedna velká katastrofa

Všechno

Nelíbilo se nám vůbec nic. Byla to jedná velká katastrofa. Ještě nikdy jsme takhle nenaletěli a nebyli ubytování v něčem tak hrozném vůči ceně. Majitele penzionu jen inkasují, ale neinvestuji. Ve sprchovém koutě dokonce plíseň. Fotky na netu jsou z dob začátku

• Hodnocení napsáno: 22. září 2023

3,0
    Rozhodně nejhorší ubytování v mém životě

Za nižší cenu jsem nečekal perfektní vybavení. Ale špínu, plíseň a smrad také ne. Velké zklamání. Rozhodně nejhorší ubytování v mém životě. Škoda.

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2023

Ubytování bylo čisté. Společná kuchyňka byla vybavena dostatečně. Majitelé jsou velmi milí lidé. Pokoje jsou malé, ale velmi útulné. Na přespání úplně ideální. Lokalita je skvělá pro výlety nejen na kole a nejen s dětmi 😊

• Hodnocení napsáno: 18. srpna 2023

5,0
    Za nás zklamání.

Nejsme nároční, avšak sklep pro uschování kol je vlhký s plísní. Během krátkého pobytu se mi tudíž objevila na řetězu rez. Za nezdařilé považuji sloučit sportovní pár s rodinou o 4 nebo 5 dětech, které nevědí, kdy mají spát. Během tří nocí jsem byl dvakrát nucen spolubydlící v nočních hodinách usměrnit. Pro lepší zážitek doporučuji takto rozdílné skupiny rozdělit a sloučit obdobně zaměřené osoby. Ani zvuková izolace zde není dostatečná. Slyšet je praskání podlahy, chichotání, zavírání dveří atd. Při delším pobytu bych tyto nedostatky musel řešit s majiteli. Chyběl i úložný prostor. Byla zde jen jedna komoda, ale k jejímu obsahu se snad ani vyjadřovat nebudu.

Lokalita, pro cyklovýlety ideální. K vinným sklepům cca. 2 km, velká prodejna Coop vzdálená asi 400 metrů, což jsme vítali pro snídaně. Pokojík příjemný. Postel pro mne byla výjimečně pohodlná. Oceňuji, že nebyla proležená a měkká.

• Hodnocení napsáno: 22. července 2023

• Služební cesta

Chybějící mýdlo ve sprše

Hezká zahrádka, příjemné čisté,výborné parkovani

• Hodnocení napsáno: 18. června 2023

Velmi špatné

Když vám litá kuna nad hlavou,tak se v noci moc nevyspite.

Okolí moc pěkné na kola značka ideal

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 30. května 2023

3,0
    Špatné

Až pár hodin před příjezdem mailem podaná informace, kde nalézt klíče. Telefonický kontakt špatně srozumitelný. Majitelé zřejmě v místě špatného signálu. Informace o snídani k dispozici proti dodatečné úhradě zcela zavádějící. K dispozici jen jeden malý ručník pro ubytovanou osobu, navíc děravý.

Nemohla chutnat. Žádná nebyla, přestože byla avizovná.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 8. května 2023

4,0
    Vyřešit tyhle nedostatky a je to fajn ubytování.
    • Apartmán

Z našeho hlediska to bylo trošku zanedbané, ať skrz úklid nebo vybavení. Obrovské pavučiny v oknech by někomu nemusely dělat zrovna dobře. Ty tam jsou snad měsíce. Večer utahaní po celém dni a nešla ani TV, páč baterky v ovladači byly KO, to samé od rádia..nic tam nefungovalo. O wifi si můžete nechat zdát,což pro některé může být problém,každý nemá neomezená data. Takže uvádět wifi,když funguje jen někde venku u rýny je zavádějící. Kuch. stůl jsme po snídani utřeli a zjistili,že byl úplně špinavý..hadra celá černá. Nádobí nebylo čím umýt,takže aspoň čistou vodou bez jaru. Elektrika ve špatném stavu..v kuchyni jedna funkční zásuvka,do které jste zapojili lednici a lampičku nebo sporák,mikrovlnku či cokoliv jiného nebylo kam dát, jedině po vypojení lednice. Jinak postele čisté,sociálka taktéž,ale když předávám ubytování, měli by si majitelé být jisti, že tam vše funguje a je tam čisto. Opravdu si nenosíme baterky ani jar s sebou. Taktéž by to chtělo vyřešit světla..když šel někdo večer na wc, místo nějaké lampičky rozsvítil celý obývák a všechny budilo světlo nahoře i dole, nehledě na to, že po tmě musíte přejít na druhou stranu místnosti ke schodišti, abyste si vůbec rozsvítil. Buď velké světlo nebo nic. Na tomto bych zapracovala a bude to fajn. Jak říkám, přišlo nám to zanedbané.

Termínem pobytu byl květen 2023