2. Česko hodnocení hotelů

9,8

9,5

9,1

• Hodnocení napsáno: 2. ledna 2024

Krásné ubytování s vinným sklepem.
    • Dům se 4 ložnicemi

Krásný vinný sklep s ubytováním v centru Velkých Bílovic, zjevně nově zrekonstruovaný. Velká jídelna/kuchyně spojená se sklepem, na pokojí klimatizace. Vkusně zařízeno, ve vinotéce k dispozici výborná vína. Předčilo naše očekávání.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 22. října 2023

• Dům se 4 ložnicemi

Pěkně vybavené ubytování,krásný sklípek součástí ubytování,velká kuchyň a terasa.Všechno voňavé,čisté.V blízkosti další sklípky.

• Hodnocení napsáno: 18. října 2023

• Dům se 4 ložnicemi

Skvělá lokalita. V okolí sklepy. Moc hezký útulný interiér domu. Výborná vybavenost kuchyně a soukromého sklípku. Venku prostorná terasa. Perfektní komunikace jak s majitelem, tak s paní, která nám předávala klíče a poskytovala zázemí.

• Hodnocení napsáno: 15. října 2023

• Dům se 4 ložnicemi

Vse maximálně vyhovovalo nasim požadavkům, ubytovavala nas velmi mila pani, vse krasne nové a ciste. Rozhodne se zase rádi vrátíme a ubytovani můžeme vrele doporučit.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2023

• Dům se 4 ložnicemi

byli jsme zde jiz podruhe - ubytovani je opravdu krasne, zazemi naprosto skvele.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

Velmi útulný a příjemný pobyt

Není co vytknout.

Byli jsme uchváceni čistým a krásným vybavením. Každý jsme měli své soukromí. Společenské prostory jsou k dispozici jak venku, tak i ve vnitř. Velké plus je vinný sklípek, kde je možné ochutnat víno od vice vinařů. Velmi nás potěšil welcome drink a drobné občerstvení na uvítanou. Paní nás přivítala s úsměvem a byla velmi ochotná, poradila nám i spoustu typů na výlet. Určitě tohle nebyla poslední návštěva. Hodnotíme 10 z 10. :-)

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

• Dům se 4 ložnicemi

Při sprchování malý tlak vody. V dolní koupelně by mohl být sprchový kout celouzavíratelný, aby voda nestříkala na podlahu. Gril ten už má nejlepší roky za sebou. Ve sklípku opadávají cihly.

Moc se nám líbila lokalita. Všude samé sklepy. Moc hezký útulný interiér domu. Výborná vybavenost kuchyně a soukromého sklípku. V horkých dnech bodne klimatizace v každém pokoji. Velmi pohodlné postele. Velký přenosný reproduktor. 3 záchody v domě. Při větším počtu lidí neocenitelné :D Velká terasa byla super, kdyby tam byla výřivka, tak je to úplná topka :) Na uvítanou láhev vína a různé oříšky, tyčinky...+ ještě pár věcí v lednici.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

• Dům se 4 ložnicemi

Není to pro malé děti. Gril pamatuje už lepší časy.

Lokalita ubytování

• Hodnocení napsáno: 27. července 2023

Byli jsme moc spokojeni :)

Chyběla nám mraznička

Ubytování je v naprosto skvělé lokalitě. Ocenili jsme počet pokojů, každý měl dostatek soukromí. Skvělý výběr vín přímo ve sklípku, možnost objednání doplňkových služeb. Postele byly pohodlné. Dům je opravdu prostorný. Skvělá komunikace s ubytováním.

• Hodnocení napsáno: 12. června 2023

• Dům se 4 ložnicemi

Prasklá sprcha ve spodním patře, ale jinak to nebyla překážka

Výborná spolupráce s paní Baťkovou , která se o nás starala .

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2022

Skvělé místo pro partu i pro rodinu na dovolenou ve Velkých Bílovicích
    • Dům se 4 ložnicemi

Krásný vinný sklep, dům je skvěle vybavený, bylo tam vše, co jsme potřebovali, super venkovní terasa, parkování u domu, skvělá komunikace s majitelem a velice milá a ochotná paní, která nám dům předávala.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 7. listopadu 2022

Nemáme co vytknout.

Nádherná stavba ve velmi krásné lokalitě. Nový nábytek, příjemně řešený prostor sklepa navazujícího na kuchyň. Pokoje dostatečně oddělné, takže ani malé dítě se nedalo vzbudit. Navštívili jsem mnoho míst a počítáme s tím, že zde jsme určitě určitě nebyli naposledy. Po dlouhé době jsem se setkali i tím, že fotografie z místa odpovídají realitě.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 3. října 2022

• Dům se 4 ložnicemi

Jedna drobnost - ve vinném sklepě opadávají cihly a to i na stůl.

Krásní lokalita a vkusně i účelně zařízené ubytování. paní která s námi jménem ubytovatele komunkovala se o nás od začátku do konce výborně starala, zijistile nám nejen ochutnávku vín v místě ale i výborné potraviny od místních výrobců. Po příjezdu bylo připraveno i občerstvení a nápoje v lednici což bylo velmi milé.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2022

Pěkné ubytování s krásným sklípkem, ale s nedotaženými drobnostmi, které pak kazí zbytečně dojem.
    • Dům se 4 ložnicemi

Nedostatečný úklid pokojů (pod postelí, prach na skříňkách). Dvě přistýlky není v podstatě kam dát, pak by se z dvojlůžka stalo trojlůžko a pokoj by byl úplně plný. Nedotažené věci (myčka drhne, kohoutek se špatně otevírá, apod.)

Pěkné ubytování ve vinném sklípku. 4 malinké, ale útulné pokoje, každý s manželskou postelí. Krásný vinný sklep s posezením. Možnost degustace vín od vybraných vinařů, které se ve sklípku nachází. Možnost objednání občerstvení na večer. Příjemná a ochotná paní, která ubytování spravuje. Pěkná terasa za domem.

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2022

pohodová dovolená s vínem

nic

nádherné nové ubytování, krásná terasa a sklípek, plný výborných vín za dobrou cenu, příjemný personál

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2022

Ubytování nadprůměrné, krásné, čisté. Rádi se vrátíme.
    • Dům se 4 ložnicemi

Pes je sice povolen, ale nesmí do pokojů. Může pouze na chodbu a do kuchyně. Nesmí zůstat v domě sám. Na terase bych ocenila vrátka, aby nemohl pes nebo malé dítě odejít a nemusela ho neustále hlídat.

Ubytování velmi pěkné, nové, čisté, nadstandartně vybavené. Při příjezdu na nás čekala milá a ochotná paní, která nám předala čipy od domu a celý dům ukázala. Potěšila nás naplněná lednice pitím, na stole víno, oříšky a brambůrky. Horní dvě patra byla obytná. V každém patře 2 dvoulůžkové pokoje, koupelna se záchodem a sprchovým koutem a veliké vestavěné skříně. V každé ložnici velmi tichá klimatizace. V přízemí prostorná kuchyň s velkým jídelním stolem a lavicemi. Kuchyň dobře vybavená. K dispozici rychlovarná konvice, toustovač, kávovar na kapsle, myčka. Ve sklípku další možnost posezení u dvou velkých stolů. Ve sklípku připravená výborná vína místních vinařů. Vína se platí na konci pobytu. Na terase gril a dva velké stoly s lavicemi. Wifi fungovala bezvadně v celém domě. V okolí spousta sklípků. Procházkou přes vinici (cca 2km) se dalo dojit ke hřišti, skate parku, pumptraku, adventure golfu.

• Hodnocení napsáno: 4. července 2022

• Dům se 4 ložnicemi

Ubytování naprosto předčilo naše očekávání. Fotky nevystihují tu opravdovou krásu místa. Postele jsou velmi pohodlné, posezení na terásce naprosto úžasné a měli jsme i možnost se poznat s velmi přátelskými sousedy. Při příjezdu jsme byli přivítáni welcome drinkem a drobným občerstvení. Celkově jsme měli pocit, že majitelům velmi záleží na spokojenosti zákazníků a určitě to nebyla naše poslední návštěva.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 24. června 2022

TOP
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Dům se 4 ložnicemi

Krásné místo, nic nám nechybělo. Naprostá spokojenost. Oceňujeme hlavně příjemnou terasu a nádherný vinný sklípek.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. května 2022

• Dům se 4 ložnicemi

Ubytování bylo naprosto perfektní, všechno nové, čisté, skvěle vybavené. Nic nám nechybělo. Pobyt neměl chybu! Určitě jsme zde nebyli naposledy.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 3. května 2022

• Služební cesta
    • Dům se 4 ložnicemi

Moc hezké nové ubytování. Vše fungovalo, jak bylo domluveno. Milá paní provozní.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 18. dubna 2022