2. Česko hodnocení hotelů

9,1

8,3

• Hodnocení napsáno: 17. března 2024

• Apartmá Junior

Mínusové body musíme dát za nefunkční vířivku, páru a vodopád u bazénu, který neopravili po celý náš pobyt. Vybírala jsem cíleně hotel, kde je welness. Z toho jsme byly velmi zklamané a nebyly jsme jediné. Stěžovalo si na to více klientů v hotelu. Pokud je to Welness hotel, tak by měl dbát na rychlé opravení těchto služeb.

Chválíme přátelský, ochotný a milý přístup od personálu, jak na recepci, restauraci, tak wellness.Dále jsme byly unešeny nádherným pokojem ve 4.patre s balkonem s úžasným výhledem. Pokoj byl krásně čistý a prosvětlený. Další plusové body za obrovskou vanu. Bohatý výběr jídla při snídani.

• Hodnocení napsáno: 29. ledna 2024

Moc hezké ubytování. Tento hotel bych doporučila.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Nedostatečný výběr jídel při snídani. V knize na pokoji bylo psáno o službě manikúra, ale když jsem se po této službě sháněla, tak mi bylo řečeno, že se v hotelu nedělá. V pokoji i přes ztlumené topení veliké vedro, celou noc jsme museli mít otevřené okno.

Welness moc pěkné, lokalita nedaleko od kolonády. Nedaleko sjezdovka Klínovec, čehož jsme také využili a vyrazili na lyže.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 20. prosince 2023

Wellnes

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 2. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Nelíbilo se mi ze parkování není u hotelu jako u každého ,ale o dost dál od hotelu.A také se mi nelíbilo že petsonál u snídanē dēlá rozdíly mezi lidma .Jinak ubytování a welness skvělý .

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

Krásný relax, klid a spousty zábavy v centru Karlových Varů.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Parkování, které není u hotelu, ale za to hotel nemůže. Obsluha v restauraci nestíhala doplňovat čisté nádobí a po hostech prostírat pro další hosty.

Ubytování v centru města. Skvělý odpočinek a pozdější chack aut, kdy si můžete užít ještě odpočinek do dvanácti hodin, velké plus.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 28. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Toto hodnocené není zobrazeno, protože není v souladu s našimi podmínkami.

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

Personál

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

Rodinný pobyt
    • Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí

Kvůli výpadku dodavatele jsme dostali hygienu (mýdlo atd.) na pokoj až třetí den. Toaletní papír nám nebyl doplněn, museli jsme shánět u paní pokojské. Minibar byl prázdný. Ve 4* hotelu bych čekala lepší servis. Na to, že se jedná o český hotel, naladíte tv kanál pouze v ruštině a němčině. Na snídani nám osobně chybělo ovoce, bylo v podstatě až poslední den. Parkování 200 Kč za noc nám přišlo dost.

Moc se nám líbila lokalita, hotel je kousek nad vřídlem a také je zde prima wellness s bazénem, whirpoolem, Kneippova chodníkem, párou, saunou a solnou jeskyní. Chodili jsme ráno, kdy jsme tam byli téměř sami a pak večer a vždy jsme měli i volné lehátko. Pokoj byl pěkný cistý, hodně úložného prostoru, byť byl malý. Když jsme sušili ručníky, bylo v pokoji vlhko. Příště bych zvolila větší, ale jelikož jsme zde byli jenom 4 dny, neřešili jsme to. Hotel má také pěknou venkovní terasu. Recepční nám hned po příjezdu podala informace, obsluha v restauraci a wellness fungovala skvěle. Denně byly na snídani dva druhy palačinek, což ocenila hlavně naše dcera. Celkově bych hotel doporučila kvůli super lokalitě a pěkném wellness.

• Hodnocení napsáno: 6. července 2023

Hotel bych svym znamym doporucil, ale cena neodpovida kvalite a to ani v dobe konani filmoveho festivalu.
    • Apartmá Junior

- otisk rtenky na obou sklenkach, ktere jsme meli v apartmanu, tedy nedukladny uklid - whirpool ve wellness zone - nefunkcni trysky, celkove na nas pusobil dost zanedbane. -

- pohodlne postele, - prostorny apartman, - velmi dobra lokalita pro nase potreby, - opravdu prozakaznicky orientovana dama na recepci, poskytla nam vsechny informace i nad svuj ramec a to velmi ochotne, - hra na klavir pri snidani.

• Hodnocení napsáno: 5. července 2023

Spokojenost, vracíme se.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Bohužel snídaně jsou spíše obyčejné, je to velká škoda na 4* hotel. Chybělo čerstvé ovoce, kvalitnější uzeniny nebo marmelády či cokoliv do jogurtu.

Perfektní lokalita, možnost parkování, velmi milý personál :-)

• Hodnocení napsáno: 12. května 2023

• Apartmá Junior

Lokalita super, snídaní dobře a pro děti taky. Na recepci hotelu paní byla velmi příjemná. Na snídaní personál restaurace nabídnou večerní program. Všechno mně líbilo. Děkuji

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2023

• Apartmá Junior

Parkování mimo hotel na kopci . Přistýlka značně použitá .

Klidný hotel v centru blízko kolonády, Výborná kuchyně, personál příjemný. Teplí, světlí příjemný junior apartmán. Mohu doporučit.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 8. března 2023

parkování

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 12. listopadu 2022

• Služební cesta
    • Jednolůžkový pokoj

snídaně zaměřené na ruskou klientelu

nádherné místo, pohodlný pokoj

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2022

Ideální na pobyt při KVIFF
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Lokalita Karlových Varů je krásná a hotel je dobře situovaný v dobré části města. Při festivalu se poloha tohoto hotelu velmi hodí, protože se dá všude rychle dojít pěšky.

• Hodnocení napsáno: 11. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí

Snídaně jsou lehce podprůměrné, a třeba takový vegetarián si tam moc nevybere.

Skvělá lokalita, kousek od karlovarského městského divadla. Ovšem v době KVIFF poněkud hlučnější (okna příliš netěsní). Pokoje jsou pěkné, s dostatkem úložných prostor. Personál velmi milý a ochotný. Parkování (nutno rezervovat zvlášť) je levnější než v parkovacím domě nacházejícím se poblíž.

• Hodnocení napsáno: 9. července 2022

Ve Varech Čechy nehledejte
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

proležené matrace, recepční který absolutně nevěděl na co se ho ptáme a pracoval jak zpomalený film. O češtině se ani nebavím….

poloha, pokoj, snídaně, bazen

• Hodnocení napsáno: 9. července 2022

Dostupnost
    • Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí

V den odjezdu ,nefungovala karta u pokoje.

Snídaně široký a dostatečný výběr, stále doplnován.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Ocenuji polohu blizko kolonady a centra. Hezke velke pokoje a nova koupelna. Vyhodou je hotelove parkoviste.

• Hodnocení napsáno: 5. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí

Pokoj byl bez klimatizace. Snídaně nebyla moc bohatá a chybělo čerstvé pečivo (pouze toastový chléb a topinky).

výborná lokalita a útulný pokoj

• Hodnocení napsáno: 17. dubna 2022

• Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí

Bohužel paní ve wellness, co vydávala ručníky, nerozuměla česky a bohužel ani ne moc anglicky. Parkoviště hotelu je asi 300 m do kopce od hotelu.

Skvělá lokalita hotelu. Pokoje uklizené. Snídaně jsme měli servírované na patře. Welness jsme měli hned v patře pod námi. Pobyt jsme si moc užili.

• Hodnocení napsáno: 17. dubna 2022

• Apartmá Junior

Plíseň v ledničce a personál, který skoro vůbec nerozumí česky

Okolí hotelu, příroda

• Hodnocení napsáno: 12. dubna 2022

• Apartmá Junior

Jeden den jsme si objednali večeři ale nijak nás to neoslnilo,další dny jsme jedli jinde,což je pro hotel škoda.

Snídaně by mohla být bohatsi,postrádali jsme například míchaná vajíčka,jeden den dokonce chybělo máslo,také by se hodil poradny stroj na kávu s možností výběru např. Capuccina. Lokalita byla super,hned nad hlavním vridlem. Ocenili jsme také možnost zaparkovat na soukromém parkovišti,sice je parkoviště na kopci,ale to je prostě úděl lázeňského města a je třeba s tim počítat. Personál byl milý,ochotný.

• Hodnocení napsáno: 12. prosince 2021

velice pěkné čisté pokoje