2. Česko hodnocení hotelů

8,6

9,5

• Hodnocení napsáno: 14. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

Výjimecne misto, dobry pomer cena/kvalita, pratelsky personal

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

krásná poloha a ubytování ,jen škoda že do parku se nemůže kvůli padajícím stromům

• Hodnocení napsáno: 17. září 2023

Doporucujeme. Super zážitek.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Naprosto úžasné prostředí, personál i kouzlo zámku. Výjimečné!

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

Krásné netradiční ubytování s malými nedostatky
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

Málo personálu,čekání při odjezdu na pokladně kvůli vrácení klíčů.Koberec, po kterém lezlo naše skoro roční dítě ne zcela čistý.I v noci je při otevřeném okně slyšet odbíjení hodin z blízkého kostela.

Malebné zámecké ubytování, pohodlné měkčí postele, součásti našeho pokoje byla vana a malá lednice.Snidane švédský stůl,plus možnost vajíčka nebo parky.Personal mladý,ale mily.Cukrarna/kavárna a možnost prohlídky zámku, nevyužili jsme bohužel teď.Dekujeme za nachystanou židličku pro dítě u snídaně.Krásné zámecké doplňky všude.

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

špatná zvuková izolace mezi pokoji

zámecké prostředí

• Hodnocení napsáno: 10. září 2023

• Apartmá

Snídaně byla průměrná, což bohužel neodpovídá prostředí, ani ceně.

Poloha

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

V době ubytování byla venkovní teplota okolo 30°C a protože pokoj je pod střechou a bez klimatizace, tak pokojová teplota přes den byla velmi vysoká. Po západu slunce a po otevření oken se situace zlepšila. Bohužel z nedaleké silnice je slyšet hluk projíždějících aut. Frekvence projíždějících aut se zvyšuje okolo páté hodiny ranní. Přes ulici je kostel, který v pravidelných čtvrthodinových intervalech vyzvání a značně ruší noční klid. Pokoj je ve druhém patře a je dostupný po poměrně strmých schodech.

Pokoj číslo 7, byl prostorný a čistý. Denně proběhla výměna ručníků. Koupelna byla prostorná s vanou a bidetem. Snídaně byla na průměrné úrovni.

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2023

Pobyt hodnotíme kladně. Díky výborné večeři v hotelu Praha nám nic nechybělo. Děkujeme personálu za ochotu a úsměvy.

Ledová voda ve sprše.🤣

Romantický pobyt na zámku. Personál v dobových kostýmech byl přívětivý a příjemný. Výborná snídaně a dobrá káva. Teplé letní počasí a rozkvetlé růže přidali na příjemném pobytu.

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

• Apartmá

Lokalita...pohoda,klid,příroda...spokojenost Snídaně...velký výběr ,ochota přípravy i teplé snídaně. Velká spokojenost s personálem,děkujeme jim

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2023

Úžasné

Zamrzela nepřístupnost zámeckého parku

Milý personál, úžasná atmosféra, hudba na nádvoří dotváří pocit výjimečnosti

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

• Apartmá

Jediné co bylo negativní,tak to ,že netekla teplá voda ,což jsme zjistili,až ve 20. h a to už v pokladně nikdo není. Teploty venku byly kolem 30 stupňů a to bychom sprchu opravdu uvítaly. V sobotu při odjezdu jsem nahlásila ,ale odpověď byla celkem strohá. Já jsem myslel ,že jsem bojler zapnul. A nic jiného to mě celkem zarazilo. Ale byly jsme s vnoučaty,tak už jsem dal nic neřešila. Pro ně bylo spaní na zámku nádherný zážitek a o to nám šlo nejvíce.

Snídaně byla bezvadně připravena,široká škála výběru. Myslím si ,že každý si našel co má rád. I vnučky 6 a 8 let byly spokojené. Lokalita je hezká . Spousta krásných míst v okolí.

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Cukrárna trochu zklamání.Růžová zahrada bývala hezčí.

Bydlení pěkné.Poutavá i pro děti hraná prohlídka.Snídaně super.

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2023

Velice prijemne misto
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

Velice prijemne prostredi, klid.

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2023

OK, až na snídani.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Pro poslední skupinu hostů nezbylo na zaplacené snídani pečivo. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu by se to stát nemělo. A ve čtyřhvězdičkovém hotelu by se už vůbec nemělo stát, aby si personál s takovou situací neporadil, zejména když nejbližší obchod je 300 m daleko. Personál v dobovém kostýmu se raději schoval. Když byl nalezen a konfrontován se situací, doplnil na stůl máslo, které si hosté mohli přikusovat ke zbytkům taveného sýra. Nedostatečně školený personál, chyba provozovatele.

Vskutku nevšední hotel s personálem v dobových kostýmech.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Bídná snídání, nepřístupný neudržovaný park (s trochou snahy by to bylo skvělé místo na relaxaci), drogerie na pokoji jen minimální (dobře, že jsme měli se sebou svoji)

Čisto, hezký stylový interiér, velká pohodlná postel, milý ochotný personál (opravdu se snažil vyhovět každému hostu, dovezli i bezlaktózní mléko)

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

Snad jen snídaně by mohly být o hodinu déle, ale chápu, že je to asi kvůli prohlídkám zámku.

Nádherné romantické prostředí, božský klid, milý personál.

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2023

Snídaně

Pokoj

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

Na začátku ubytování byly trošku zmatky s rezervací pokojů (v rezervovaném pokoji už byl ubytovaný jiný host) a první den i u snídaně, nebyly nachystané stoly pro některé ubytované hosty a nebyly snídaně ani doplňované...Přes sezónu v podstatě zámek obsluhují brigádníci, takže se nějaké nedostatky daly tolerovat...Vylepšil bych komunikaci s hosty hlavně přes email, kdy na dotazy k ubytování apod. nikdo neodpověděl...

Lokalita ubytování. Potštejn je klidné a tiché městečko, se zámkem, hradem.....obchod, restaurace, pivovar, cukrárna. Líbilo se nám úplně poprvé být ubytovaní na zámku, kde byl klid a ticho. Snídaně se od druhého dne zlepšily a kromě studeného bufetu byly k dispozici vajíčka a párky.

• Hodnocení napsáno: 1. srpna 2023

Naprosto výjimečné, skvělé, senzační... Sem se budeme vracet.

Absolutně žádná výtka :)

Cestuji často, ale dlouho jsem se nesetkala s tak úžasným místem, skvělými lidičkami a takovou vstřícností. Zámek je nádherný, pokoje jsou opravdu jako v pohádce - člověk se na chvilku ocitne v úplně jiném světě. Cukrárna má senzační zákusky, prohlídka sklepení byla senzační a klobouk dolů všem, co se o zámek a o hosty starají! Je mi líto, že jsme na zámku strávili jen jednu noc, proto se tam hned příští rok vypravíme alespoň na víkend! Největší TOP - večerní posezení na nádvoří při svíčce, se sklenkou vína a při poslechu barokní hudby, která tlumeně hrála na nádvoří. Obrovské díky patří úžasné paní, která nás přijala a ubytovala! Pokud chce někdo zažít nevšední zážitek anebo strávit jen chvíli na zámku - DOPORUČUJI!

• Hodnocení napsáno: 31. července 2023

• Apartmá

Při snídaní obsluhovali studenti (?), kteří také provázeli po zámku a měli na starost místní kavárnu. Většina z nich byla, mírně řečeno, poněkud nešikovná.

Snídaně byla průměrně dobrá. Ovšem byli jsme na Potštejně s vnučkou a ta byla z pobytu na zámku nadšená-.

• Hodnocení napsáno: 30. července 2023

Vše splnilo mé očekávání

Vyhovující

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 25. července 2023

• Apartmá

Krásně dobově vybavený apartmán, personál stylově oblečený a moc milý, výborné snídaně 👍

• Hodnocení napsáno: 24. července 2023

Vše OK

Slabší snídaně.

Vše OK.

• Hodnocení napsáno: 23. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

Úžasné. Opravdu jsme se cítili “jako na zámku”. A i přesto, že jsme kvůli okolnostem přijeli dvě hodiny po check-inu, tak na nás počkali a ubytovali nás.