2. Recenzije hotela u državi GER
  3. Recenzije hotela u regiji Severna Rajna-Vestfalija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Diseldorf
Nemačka Diseldorf Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Stadt München Ocena gostiju: 8,3

„Nisam imala dorucak. Lokacija je odlicna. Sa aerodroma sam za 10 min bila na glavnoj zeleznickoj stanica, a onda mi je do hotela trebalo oko 10 min pesaka do hotela”

• TM Hotel Düsseldorf Ocena gostiju: 6,7

„Lokacija je u samom centru grada, pešačka zona. Svega ima u blizini, kafića-prodavnica-kulturnih znamenitosti. Metro stanica je maltene ispred smeštaja.”

• „Čisto, uredno, moderno uredjeno, lokacija dobra, blizu više linija grad. prevoza i tramvaj do centra grada za 15min. Doručak veoma raznovrstan, bogat.”

• „Lokacija ok,hrana solidna”

• AvidonApartments Ocena gostiju: 8,3

„Sve pohvale prezadovolnja sam 😊”

• „Doručak je bio izvrstan , bogat švedski sto za sve ukuse .Kuhinja vrhunska . Osoblje je jako ljubazno , posebno žena koja je radila u kuhinji , mislim da se zove Luca nas je ugostila toliko srdačno da smo se osećali jako prijatno kao da smo bili u poseti kod najbližih rodjaka .Hotel je nov i jako cist , spremacice svakoga dana raspremaju sobe , kreveti su udobni sa debelim dusekom , sobe nisu male, sasvim su odgovarajuce velicine . Lokacija hotela je fenomenalna . Nalazi se na 3min pesice od glavne zeleznice jednom linijom od aerodroma .Odlicna veza sa ostalim gradovima , mi smo svakodnevno putovali vozom poslovno u Keln sto je 30 min u jednom pravcu a vozovi idu na 20 min .. Od hotela je pešice moguće lepo obici dosta toga u gradu , blizu su restorani i cuvena ulica za šoping , trzni centri i ostalo , pa smo pored posla uspeli i da malo pazarimo za svoju dusu ..”

• H2 Hotel Düsseldorf City Ocena gostiju: 8,3

„Mirna lokacija, sa taksi stanicom ispred hotela, ist hotel, lepo uredjen.”

• AvidonApartments Ocena gostiju: 8,3

„Estetika”

• a&o Düsseldorf Hauptbahnhof Ocena gostiju: 6,8

„Ljubazno osoblje,udoban krevet,ceo hoszel čist na zavidnom nivou.”