2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Саксонія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Майсен: відгуки про помешкання для відпустки
Німеччина Майсен Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Fewo Meissen Оцінка за відгуками: 8,2

“Зручне розташування. 5 хвилин пішки до центра міста. Через дорогу торговий центр та S-Bahn. 30 хвилин до Дрездена. Квартира дуже стильна. Особливо сподобалось вона ввчері. Чисто, всі зручності. Відмінна ціна. Рекомендую, хто не знайшов належного житла у Дрездені. І неодмінно треба побачити це казкове місто Майсен. Дякую господарям!“

• City Apartment #1 bei der Porzellan Manufaktur Оцінка за відгуками: 8,3

“Центр міста, приватна закрита парковка, дружній персонал.“

• “Все було ідеально! Зроблено все для комфортного перебування. Дякую.“

• Ferienwohnung Figaro Оцінка за відгуками: 9

“Тихе спокійне місце. Є все необхідне. Поруч магазини. Місце для паркування біля будинку.“

• “Вітдихали сімьею 4 чоловіка, Було дуже зручно Парко місце е, все сподобалось Пріятно здивовані були Що так близько до центра Дякую“

• Ferienwohnung Kurzmalweg -Balkon- Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже зручно та затишно“

• Gästehaus Gauernitzer Hof Оцінка за відгуками: 7,8

“Нам все сподобалося. Номер охайний, санвузол, душова - чисто. Приємно здивувала кухонька в номері, і якій є все. Зручні ліжка, але трохи подушки затонкі. Спалося дуже добре. Сюрпризом було побачити майстер-клас по роботі з глиною. Можна купити вироби з глини, ручна робота. Неординарне пристосування в квітниках всякої утварі - все це створює позитивний настрій. Шкода, що ми не знаємо німецької, а господарі англійської, бо помешкання саме по собі цікаве.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Майсен

на основі 5 351 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com