2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Dolna Saksonia – opinie o hotelach
  4. Wolfsburg – opinie o hotelu
Niemcy Wolfsburg Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja, czystość w pokoju, wyposażenie,”

• Vorsfelder Hof Ocena: 7,8

„Hotelik mały skromny ale bardzo dobry ,śniadanie obfite i dobre polecam ten hotelik”

• „Duże łóżka i bliskosc od autostrady”

• Hotel LG Wolfsburg Ocena: 6,2

„Cena adekwatna do jakości”

• „Bardzo przestronny, czysty pokój. Rodzina 2+2 spokojnie się pomieści. System check-in przy pomocy automatu prosty i intuicyjny (dostępny język polski). Śniadanie ok.”

• „Bardzo dobrze wyposażony apartament z własnym parkingiem w centrum miasta. Możliwość odbioru klucza w nocy. Super lokalizacja.”

• Pension-Wob 2 Ocena: 6,8

„Lokalizacja rewelacyjna. Do dworca kolejowego około 5 minut. Do Muzeum VW czy VW Stadt około 30 minut spaceru. Blisko do gastronomii i centrum.”

• „Hotel bardzo przyjemny, pokoje czyste, obsługa uśmiechnięta, lokalizacja bardzo dobra.”

• „Byłam tam tylko na jedną noc,było tanio i jestem zadowolona.Za tą cenę nie mogę narzekać i wiele oczekiwać,ale wszystko bylo w porządku. Cicho,blisko od dworca,bezpiecznie,czysto.”

• „Duży, nowocześnie wyposażony apartament w dogodnej lokalizacji w pobliżu sklepów, restauracji oraz głównego deptaku w mieście. Parkowanie nieopodal wzdłuż drogi. Kontakt bardzo sprawny, kod do wejścia i opuszczenie apartamentu bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z wynajmującym. Przejście z klatki schodowej do apartamentu było dużym pozytywnym zaskoczeniem. Polecam :)”