2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Saxony – opinie o hotelach
  4. Drezno – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie ibis Dresden Zentrum

ibis Dresden Zentrum – opinie Jest to oficjalna liczba gwiazdek, która została przyznana obiektowi przez niezależną organizację Hotelstars Union. Kategoria ta jest przyznawana na podstawie wytycznych branżowych i w oparciu o ceny, udogodnienia i usługi oferowane w obiekcie. Skorzystaj z kategorii gwiazdkowej, aby wybrać właściwy obiekt!

Prager Str. 5, Stare Miasto, 01069 Drezno, Niemcy

7,3

7,3

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak pasty do mycia zębów.

Mydło.

• Ocena dodana: 3 stycznia 2024

Zimno w pokoju

Lokalizacja

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 27 grudnia 2023

na jedna noc da sie przezyc

niski komfort

lokalizacja

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 9 listopada 2023

Nocleg blisko największych zabytków, 5 minut rowerem od Zwingera
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Ciut zużyta wykładzina w pokoju. Widać, że hotel dawno nie był remontowany, niemniej jednak na czystość w łazience czy czystość pościeli nie można powiedzieć zlego słowa. Personel bardzo się stara, aby wszystko bylo w porządku.

Simon w rececji byl bardzo pomocny. Odpowiedział cierpliwie na każde pytanie. Poszedl nawet z nami bezpieczne zaparkować rowery. Management hotelu powinien być dumny z tak zaangażowanych pracowników. Także pani sprzątająca pokój przemiła i pomocna. Ogólnie bardzo profesjonalny personel hotelu. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Simona pozdrawiamy serdecznie z Łodzi. :)

• Ocena dodana: 25 września 2023

Dobre miejsce na nocleg w Dreźnie.

Doskonała lokalizacja

• Ocena dodana: 16 września 2023

Jak bym miał wrócić to tylko tutaj
    • Pokój dwuosobowy typu Standard z sofą

nic nie przychodzi mi na myśli

Hotel - moloch, ale tutaj w pozytywnym znaczeniu. Wyjście od razu na pasaż handlowo - gastronomiczny. Do późnego wieczoru otwarte sklepy, knajpy, restauracje i inne tego typu punkty. Przed hotelem parking publiczny. Problem ze znalezienie miejsc, ale jak już się coś znajdzie to koszt... tylko 6 Euro za... DOBĘ!!!. W holu głównym hotelu kilka automatów ze świeżym, zimnym piwkiem, słodyczami itp. a ceny naprawdę "normalne". Pokoje dobrze wyciszone. Mimo, że mieliśmy widok na pasaż handlowo-rozrywkowy to nie słyszeliśmy zgiełku ulicy. Co do czystości - wiem, że zdania są podzielone, ale my akurat trafiliśmy przyzwoity - posprzątany i schludny. Także do personelu (recepcja, serwis sprzątający) nie mam zastrzeżeń. Może nie wylewny, ale uprzejmy i pozytywnie nastawiony do gości.

• Ocena dodana: 13 września 2023

Idealny hotel aby się zatrzymać podczas zwiedzania miasta

Brak Własnego parkingu

Bardzo Dogodne położenie hotelu niemal przy centrum

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2023

Doskonała lokalizacja, ale ciasny i nieładny pokój.
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Duża odległość od parkingu. bardzo mały, ciasny pokój, zupełnie nieprzytulny - białe ściany, brak firanek w oknach, żadnego obrazka, nic, co ocieplałoby wygląd. Typowy obiekt: przenocuj, wyjedź, zapomnij, nie wracaj. Niezbyt czysta kabina prysznicowa - brudne fugi.

Bardzo dobra lokalizacja w centrum Drezna

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Jak na Ibis oceniam wyjątkowo wysoko. Pokój większy niż w podobnych ofertach, tym razem z konkretnie wydzieloną łazienką. Nie jest to obiekt pierwszej nowości ale dobrze utrzymany, bardzo czysty. Pokój na 10 piętrze - z ciekawym miejskim widokiem. Śniadania dodatkowo płatne ale bardzo, bardzo dobre. Zróżnicowany bufet... Dużo dobrych produktów. Hotel nie jest tani, podobnie jak inne obiekty w Dreźnie, ale wiele krytycznych uwag uważam za przesadzone (jeszcze raz podkreślam, że jak na Ibis to dobry wybór). Położenie w centralnej części handlowej, do starówki 15 minut piechotą. Publiczny parking znajduje się za budynkami hotelu (ten Ibis to dwa, oddzielne budynki). Za trzy dni parkowania 18 EU, za dzień 6... Tanio w porównaniu do innych ofert. Może być kłopot z miejscami ale rotacja jest duża. W piątek przed południem było kilka/kilkanaście miejsc dostępnych bezpośrednio po przyjeździe. Podsumowując - w mojej opinii jest OK.

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

Gorąco polecam
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Chwilami zbyt wolne wi fi.

Sieciówka w centrum miasta, wyposażona w taki sam sposób jak dziesiątki innych hoteli pod tą nazwą w Europie. Ciekawostka, w Polsce Ibis o tym standardzie ma dwie gwiazdki, w Niemczech trzy. Wszelkie udogodnienia łącznie z (płatnym) parkingiem. W recepcji pojawiał się też pewien Polak, dzięki czemu nie musiałem kaleczyć angielskiego. Znakomite śniadania, sprawnie działająca klimatyzacja, świetna lokalizacja.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

3,0
    Okropny
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Parking!! A w rzeczywistości jego brak, a w ofercie na bookingu jest informacja, ze parking jest w hotelu - może i jest, ale otrzymałam informacje, ze jest fully booked. Może to komuś z Państwa pomoże - na tyłach hotelu ( załączam zdjęcie) jest parking publiczny płatny 6euro za dzień ( również weekendy), parking jest duży, ale … przy handlowej ulicy, co oznacza, ze w trakcie godzin pracy galerii jest również praktycznie całkiem zajęty. Acha nawigacja prowadzi pod hotel od strony deptaku, także nie ma szans wjechać ani zostawić auta. Należy od razu wpisać w nav ulicę Reitbahnstrasse unikniecie Państwo nerwowo i kręcenia się w kółko. Za hotelem jak dla mnie na terenie hotelu przebywa regularnie szemrane towarzystwo wszelkiej maści - ławeczkowo - piwkowe - nie wiem dlaczego hotel nie reaguje …. Strach wyjść po zmroku Naprawdę zastanawiałam się czy moje auto jest tam bezpieczne. Sam hotel … nie spodziewałam się po Ibisie przestrzeni - wiec to mi nie przeszkadzało, ale pokój brudny, pościel jak po kimś innym nie zmieniona, w pokoju gorąco, nic do picia ani wody, o czajniku kawie czy herbacie nie ma co marzyć, windy takie, ze strach nimi jechać …. Brudne dywany Drezno piękne, ale przez ten hotel koszmarny

Ciężko znaleźć cokolwiek …. Ale lokalizacja, bo hotel oddalony od wszystkich atrakcji do kilkunastu minut pieszo. Hotel usytuowany przy handlowym deptaku.

• Ocena dodana: 13 lipca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

hotel lekko zużyty, ale pokoje czyste,

super lokalizacja, bardzo blisko starej części miasta (tej odbudowanej), śniadania - duży wybór produktów, smacznie

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Bardzo dobry hotel. Świetna lokalizacja przy deptaku, blisko głównego dworca kolejowego. Tuż obok przystanki autobusów i tramwajów. Wokół pełno sklepów i knajpek. Do centrum starówki kilka minut spacerem. Miły uśmiechnięty personel. Pokój codziennie odświeżony. Pokój niewielki, ale wyposażony we wszystko co trzeba, czysty i wygodny.

• Ocena dodana: 14 czerwca 2023

Bardzo polecam Drezno na dłuższy Weekend. Hotel też nadaje się na dwa noclegi.

Brak Baru na miejscu.

Śniadanie średnie. Lokalizacja OK!

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Trochę małe pokoje 2 osobowe, ciasna łazienka.

Super lokalizacja, obsługa, śniadanie, widok z okna. Wygodne łóżka, dobra pościel.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak możliwości zaparzenia kawy czy herbaty w pokoju, brak wody mineralnej w pokoju, co w innych hotelach jest standardem.

• Ocena dodana: 9 czerwca 2023

Brak

Bardzo blisko centrum i największych atrakcji miasta. Pokój standardowy czysty, wizualnie odpowiada kategorii hotelu. Bardzo dobre śniadania. Wszystko co potrzebne aby zjeść smacznie i uzupełniane na bieżąco. Pomimo wielkości hotelu nie było problemu ze znalezieniem stolika. Pobyt był od środy do soboty.

• Ocena dodana: 29 maja 2023

2,0
    Bardzo słaby
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak 2 ręcznika, nici i igły, przybór do czyszczenia butów, czajnika i szklanek, wody butelkowanej. Materace zdemolowane. Śniadanie stare warzywa i smierdzące pokrojone warzywa (fermentujące).

Lokalizacja.

• Ocena dodana: 23 maja 2023

super lokalizacja

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Nie było

Super lokalizacja do zwiedzania duży parking aczkolwiek dodatkowo płatny poza weekendem

• Ocena dodana: 2 maja 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard z sofą

Wspólny kran dla umywalki i wanny z wyłączną funkcją prysznica to fatalne rozwiązanie. Brak w pokoju zestawu do parzenia herbaty/kawy

Bardzo dobra lokalizacja, 5 minut spaceru do starego miasta.

• Ocena dodana: 12 lutego 2023

super polecam

super

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 2 stycznia 2023

Następnym razem wybrałabym inny hotel.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Sprzątanie po łebkach, bardzo mało przestrzeni w pokoju. Brudne okna, nie myte chyba latami. Brak wody w pokoju czy jakichkolwiek szklanek, kubka czy mini czajnika. Zazwyczaj to standard. Okolica pełna grupek arabskich nastolatków, niezbyt przyjemnie po zmroku.

Wygodne łóżko, sprawna obsługa. Przestronny hotel, chociaż bardzo mały pokój.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 28 listopada 2022

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokój był brudny, otrzymaliśmy tylko dwa małe ręczniki, poplamiony dywan, brudne okna, brak worka na śmieci w koszu (bardzo brudny, odpychający), dziurawa pościel. Średnio przyjemny pobyt. Dla dwóch osób bardzo mała pościel, jak dla jednej osoby, musieliśmy specjalnie prosić o drugą, na którą musieliśmy długo czekać. Cena zdecydowanie nie była adekwatna do jakości (ok. 330 euro za dwa noclegi w pokoju dwuosobowym z jednym łóżkiem). Łazienka również była w złym stanie - zepsute drzwi do kabiny, pleśn na płytkach w kabinie prysznicowej.

Bardzo dobra lokalizacja w połowie drogi między dworcem kolejowym, a starym miastem. Hotel znajduje się również blisko galerii handlowej, a mimo to nie słychać żadnego hałasu z ulicy.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 23 września 2022