2. Německo hodnocení hotelů
  3. Berlín hodnocení hotelů
  4. Berlín hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování a&o Berlin Kolumbus

Hodnocení – a&o Berlin Kolumbus Tato klasifikace je založena na tom, jak ubytování odpovídá standardům cestovního průmyslu týkajícím se ceny, zařízení a nabízených služeb a vychází z uvážení samotného ubytování. Zkuste si najít ubytování podle této klasifikace!

Genslerstraße 18, Lichtenberg, 13055 Berlín, Německo

nedostatačný úklid

pouze studená kuchyně

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 12. března 2024

Jednoduché, levné ubytování v blízkosti centra
    • Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

Holky na recepci toho mají asi dost a nestíhají. Nedostatečné informace k parkování, vjezdu a výjezdu z parkoviště. Nicméně vše se vyřešilo...

Jednoduché ale pohodlné zařízení. V noci klid, krásně jsme se vyspali.

• Hodnocení napsáno: 28. února 2024

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

- Úklid pokoje byl bohužel velmi odfláknutý, všechno působilo "opatlaně", ve sprše byly vlasy, podlahu tam nikdo nevytíral už asi hodně dlouho, měla jsem na sobě čisté bílé ponožky a během 10 minut se barva úplně změnila... - Lokalita byla poměrně nedostupná, ale zase byla kousek autobusová, i tramvajová zastávka, takže to nebyl problém - při vytváření rezervace byla položena otázka na patro, které preferujeme, chtěly jsme vyšší a dostali jsme přízemí, nevadilo nám to, jen mi přijde zbytečné pokládat otázky ohledně preference, když se jim pak nevyhoví - za námi se ubytovávali lidé, kteří byli ve vyšších patrech - Měli jsme povlečenou jen 2 peřiny a tu 3. bychom si museli povlíkat sami - což nás nijak neomezilo, měli jsme jet ve 3 a nakonec jsme jeli ve 2, ale působilo to na nás opravdu zvláštně - S tím souvisí, že jsme tam dostali pouze 2 ručníky celkově to hodnotím poměrně kladně, protože jsme tam byly jen na jednu noc, ale kdybych tam měla být delší dobu, mé hodnocení by bylo asi horší

- Lidé na recepci byli milí - Pokoj byl poměrně prostorný a měl vše, co bylo potřeba - Poměr ceny a kvality - Je skvělé, že mají svou vlastní aplikaci, přes kterou se dá udělat check-in a následně to vytváří čip, kterým si pomocí telefonu můžu otevírat dveře, to je skvěla vychytávka - malé doporučení, i tak je dobré si požádat o kartu, kdyby se vám třeba vybil telefon - Postele byly příjemné

• Hodnocení napsáno: 27. února 2024

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

Neochotná recepční při příjezdu. Nebyla ochotna nám dát parkovací místo. Němcům před námi i dalším za námi ho dala. Bylo 23:00 h příjezd jsem měla na tuto hodinu nahlášený a s sebou malé děti. Do 1 h jsem hledala místo k parkování.

Byla dobrá snídaně, v jídelně bylo čisto.

• Hodnocení napsáno: 26. února 2024

• Šestilůžkový pokoj

Nízká úroveň angličtiny na recepci. Na požádání, aby mi uskladnili antibiotika do lednice byli sice ochotni, avšak je dali do mrazáku, čímž je znehodnotili.

• Hodnocení napsáno: 16. února 2024

6,0
    Za dobrou cenu slušné bydlení
    • Služební cesta
    • Třílůžkový pokoj

V mem pokoji špatně dotýkl odpad ve sprše

Čistota,přístup personálu

• Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2023

Prostředí

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 3. listopadu 2023

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

Nejdřív jsme dostali jiný pokoj, který byl zakouřený, zvlášť koupelna, která nemá okno, je v předsíni, kde chodí do svého pokoje a koupelny sousedni hosté, takže se nedá pořádně vyvětrat. Pokoj bez problémů vyměnili za jiný, který už byl lepší. Přijeli jsme 4, o čem se dopředu vědělo,, s dvěma dospívajícími syny, ale v obou pokojích byly povlečené postele jen pro 2 lidi. Žádné další povlečení. Nebyla tam ani žádná skříň nebo aspoň police na odložení věcí, tak jsme měli všechno v taškách. Celou dobu našeho pobytu jsme byli mimo hotel, chodili jsme se tam jen vyspat. Takže celkově hodnotíme dobře, vzhledem k ceně, účelu pobytu a délky pobytu 4 dny jsme byli spokojeni, na druhou stranu nutno říct, že Německo v tomto ohledu zklamalo, ubytování v ČR máme za srovnatelnou cenu mnohem vyšší kvality.

Pohodlné postele, temné závěsy, spalo se skvěle.

• Hodnocení napsáno: 29. října 2023

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

V hotelu bylo celkem hlučno, tenké stěny, bylo skoro všechno slyšet, dupání, hluční sousedé, kteří se k nám v noci dobývali do pokoje.

Na 1 noc v pohodě, na delší dobu spíše ne. Snídaně v pohodě, výběr byl omezený, ale vše bylo čerstvé. V okolí se dá bezplatně zaparkovat. Stanice tramvaje asi 500 m od hotelu. Pro studenty asi dostačující.

• Hodnocení napsáno: 22. října 2023

• Třílůžkový pokoj

Bohužel jsme v našem termínu chytli ubytovaný mládežnický tým amerického fotbalu s roztleskávačkami a dlouho do noci rušili noční klid.

Lokalita, funkční uspořádání pokoje, vynikající čistota, blízký dosah MHD

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2023

5,0
    Jedná se o hotel pouze na přespání.

Neochotný personál.

Pokoj byl čistý v klidné části Berlína.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Chtělo by to větší čistotu, například splachovací tlačítko bylo špinavé po stranách, bylo vidět, že ta špína je tam už delší dobu, plus špinavá podlaha, drobky na zemi.

svěží pokoj

• Hodnocení napsáno: 24. července 2023

Klasický hostel
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Hostel je pro mnoho lidí, takže zde není moc klid. Cena by mohla být nižší, na to, že se jedná o jednoduchý hostel pro tolik lidí. A taky se nám nelíbilo, že nás dost natáhli na baru - všude cedule, že drinky za 5€ a poté nám na něco jako Frisco naúčtovali 18€!!! Tak bacha

Velký pokoj, soukromá koupelna, dobrá dostupnost MHD. Přijali naší rezervaci tentýž den na poslední chvíli, poté, co nám vypověděli původní ubytování.

• Hodnocení napsáno: 25. června 2023

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

Zlepšil bych úklid v budove i v okolí.

Snídaně byly vyborne. Parkovani👍

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 11. května 2023

• Čtyřlůžkový pokoj

bohužel není přitomen parking

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Zakouřený pokoj, včetně lůžkovin, hluk hotelových dveří, hluk z jiných pokojů, hluk od vchodu před recepcí. Hotel nám neumožnil parkování na parkovišti hotelu, ačkoliv jsme Hotel předem písemně žádali. Snídaně nebyla doplňována, ale najedli jsme se

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2022

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

Na chodbě celou dobu smrdělo zatuchlina + na pokoji nikdo zřejmě nevytírá podlahu.

uklizený interiér pokoje

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 26. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Koupelna byla oddělená od pokoje a zpátky do pokoje se dalo jedině s kartou na otevření pokoje, takže jsme museli myslet, jestli máme s sebou kartu, když jsme šli do pokoje. (Přitom koupelna byla hned vedle pokoje)

Nepřetržitá recepce, tiché místo, tiché pokoje, na recepci mluvili i anglicky Hosté dodržovali tichý režim, ačkoliv bar a venkovní terasa fungovala nepřetržitě i v noci a byla plná lidí. V koupelně k dispozici 2 ručníky na osobu (menší a osuška).

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 8. června 2022

Cena odpovídá výkonu a mohu jen doporučit při cestování za památkami.
    • Čtyřlůžkový pokoj

Bohužel byla společná koupelna s druhým pokojem. Koupelna je ve "vnitro" bloku bez oken a proto se hůře odvětrává potenciálně nepříjemné vůně. Úklidový personál při snídani měl často problém s úklidem stolů po nezletilých hostech, což odpovídalo ceně za ubytování. Nic závažného.

Pokoj splnil účel cesty. Stanice tramvaje byla vcelku blízko od ubytování a za několik minut jsme se už mohli procházet na Alexandr Platz. Komunikace s personálem naprosto bez problémů. Průběh ubytování také tak. Snídaně naprosto úžasné s velkým výběrem.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 4. března 2022

Parkování

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2024

Ubytování pro nenáročné. Nám na jednu noc vyhovovalo. Snídaně byla super.
    • Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

V pokoji se zřejmě dříve kouřilo. Bylo to cítit. To bylo nepříjemné.

Interiér pokoje rodinného pěkný, koupelna pěkná, ručníky. Dobrá snídaně, včetně pití.

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

• Šestilůžkový pokoj

Málo úložného prostoru

Příjemný personál, denní úklid, pohodlné spaní, klidná lokalita

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Obvykle nepíšu písemné hodnocení. Tady musím udělat krátkou výjimku, protože některé hodně špatné komentáře jsou snad z jiného hotelu... Měl jsem s rodinou rodinný pokoj a vše bylo naprosto bez problémů. Pokoj "jako nový". Snídaně perfektní. Dětem speciálně udělala radost mašina na lívanečky.

• Hodnocení napsáno: 22. července 2023

4,0
    Příště bychom vybrali jiné ubytování.
    • Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

Špína a prach na pokoji, špatná kvalita vzduchu daná omezenou možností otevření okna, pouze vyklopení, na chodbě hotelu okna uzamčena, bez možnosti otevření. Povlečené pouze 2 postele (ze 4), děravé povlečení. Velmi hlasitá kanalizace z vyšších pater.

Lokalita s rychlou dostupností do centra.