2. Německo hodnocení hotelů

8,8

8,5

7,8

• Hodnocení napsáno: 22. července 2023

Dovolená byla perfektní až na pár věcí, které jsem zde již popsal
    • Apartmán se 2 pokoji

1. Vaše cena byla původně 720 euro za 7 dní, museli jsme k ní doplatit 29 euro lázeňský poplatek s tím jsme počítali. Dále doplatit poplatek za psa 28 Euro a navíc ještě zaplatit úklid 59 Euro. Ve vaší nabídce bylo, že je úklid v ceně 720 Euro. Tam si prosím udělejte opravu 2. Paní z ubytování by byla ráda, pokud bychom zaplatili kartou, ale u Vás ubylo uvedeno, že máme platit cash. 3. Nemáte vůbec popsáno jak se dovolat paní z ubytování a dokonce má i jiný telefon. Prosím pro příště toto napravte, aby Vaši hosté se pak nemuseli dovolávat a zjišťovat co a jak. 4. Ubytování je za závorou takže si musíte vyžádat čip na průjezd závorou zpět 5. To, že wi-fi nebyla od Vás inzerována a já jí celkem potřeboval 6. Prvních 5 dnů jsme měli slunečno, ale ke konci pobytu se to zkazilo, to nikomu za vinu nedávám.

Jídlo jsme si vařili sami. mají vyhovující ceny za potraviny když to srovnám mírně až více dražší než v ČR, s tím jsme počítali. Líbil se mně pořádek v celém městě, každé ráno a každý večer byla pláž vyčištěna. Líbila se mně původně nabízená cena od Booking Perfektní ubytování měli jsme dva pokoje + komoru+ WC spojeno se sprchou. Mohli jsme ubytovat našeho psa čivavu. Je možno si zapnout velmi silnou sdílenou Wi-fi zadarmo

• Hodnocení napsáno: 19. prosince 2022

• Apartmán se 2 pokoji

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl prosinec 2022