2. Niemcy – opinie o hotelach

7,2

7,8

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

• Apartament z 2 sypialniami

w łazience mimo że grzejnik był włączony i grzał cały czas było bardzo zimno. Zamek w drzwiach się zacinał trzeba mocno docisnąć. Nie działał telewizor w jednym z pokoi .

wszystkie udogodnienia były suszarka do włosów suszarka na pranie express i filtry do kawy…

• Ocena dodana: 7 maja 2023

4,0
    Tragedia
    • Apartament z 2 sypialniami

Niestety większości udogodnień nie było w obiekcie, mimo, że zostały wypisane w opisie. Najbardziej zależało mi na tym, żeby na miejscu znajdowała się suszarka do włosów. Nie było jej, więc skontaktowałam się z obiektem w celu znalezienia rozwiązania. Właściciel zignorował temat i jedna z osób odpowiedzialnych za obiekt poprosiła mnie o zakup suszarki po przyjeździe... Miałam bardzo przyjazne nastawienie, mimo to nikt nie był skory do pomocy a sklepy zamykały się, ponieważ była to godzina wieczorna. Pani sprzątająca obiekt cztery dni po naszej rozmowie otworzyła sama drzwi do obiektu, kiedy spaliśmy (!) i rzuciła suszarkę, po czym trzasnęła drzwiami. Nawet nie zadzwoniła z pytaniem czy może wejść do obiektu, mimo, że miała mój numer telefonu. Jak dla mnie zachowanie nie do zaakceptowania, poza tym w tak dziwnej okolicy łatwo się przestraszyć kiedy ktoś szarpie za klamkę! Kontakt z właścicielem oceniam na bardzo nieprzyjemny, czułam się jak intruz. W pierwszą noc naszego przyjazdu ktoś wydzwaniał domofonem koło 1:00 i był okropny hałas. Okolica niezbyt sprzyjająca. W łazience znajdowały się mrówki a zlew oraz odpływ w prysznicu był zatkany... Nie było również ekspresu do kawy, który byłby dobrym udogodnieniem. Brakowało też wieszaków na ubrania, przydałaby się też jakaś szafa jeśli ktoś przyjeżdża na kilka dni. Apartament znajduje się na parterze, jego okna wychodzą na podwórze, dlatego nie jest to zbyt komfortowe kiedy ktoś chce mieć prywatność. Przez większość czasu w obiekcie mieliśmy zasłonięte okna. Apartament nie wygląda jak na zdjęciach, jego standard jest o wiele niższy. Nie był to udany pobyt.

Odległość obiektu od centrum miasta, łatwy dojazd i bliskość stacji Julius-Leber-Brucke. Apartament był w miarę czysty.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2024