2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Kraj związkowy Berlin – opinie o hotelach
  4. Berlin – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Quentin Design Hotel Berlin

Quentin Design Hotel Berlin – opinie Ta kategoria odzwierciedla standard obiektu i jest ustalana na podstawie kryteriów takich, jak ceny, udogodnienia i usługi. Kategoria została ustalona przez sam obiekt. Skorzystaj z tej kategorii, aby wybrać właściwy obiekt!

Kalckreuthstr. 12, Tempelhof-Schöneberg, 10777 Berlin, Niemcy

6,3

7,2

6,1

• Ocena dodana: 29 października 2023

Znośnie na 1 (nie więc) noc.
    • Pokój dwuosobowy

W łazience było brudno ale na 1 noc znośnie. Prysznic z zasłona spowodował (opanowane przez nas) zalanie łazienki. Zasłona okna w sypialni była zerwana ( nie unosiła się z 1 strony. Parking płatny- za 7h wyszło około 25€.

Wygodne łóżko. W pokoju było wiele kontaktów. Dobre wi-fi. Ekspres do kawy blisko łóżka więc rano można delektować się kawa w łóżku. Duże lustro w pokoju.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

1,0
    Bardzo słaby
    • Pokój Dwuosobowy – Niski parter

Bardzo brudno. Wszędzie kurz. Na lampie przyklejona guma do żucia. W łazience zostawione puste pudełka po zużytych produktach. Na śniadanie bardzo niskiej jakości produkty i przeterminowany serek. W recepcji pan nie potrafił udzielić informacji o postoju przed hotelem i przyznał że nie lubi tego miejsca gdy inny gość zgłosił mu że nie ma drzwi do łazienki w ich pokoju!

• Ocena dodana: 16 stycznia 2024

całkiem dobre miejsc
    • Luksusowy pokój dwuosobowy

Niestety w korytarzach hotelowych na podłodze jest parkiet na którym nie ma dywanów ani chodników dywanowych przez co słychać wszystkie chodzące osoby :(

Bardzo miło było wrócić do tego hotelu po kilku latach przerwy jego działalności.

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

3,0
    Pokój dosłownie aby wejść pójść spać i rano wyjść
    • Mały pokój Dwuosobowy

Nieposprzątany pokój, mało czysta łazienka, 1 ręcznik dla 2 osób i brak małego ręcznika.

Łóżko było wygodne

• Ocena dodana: 20 listopada 2023

Czystość

Lokalizacja

• Ocena dodana: 16 września 2022

2,0
    Bardzo słaby
    • Mały pokój Dwuosobowy

Zrobiłem rezerwacje w hotelu Quentin Design ROK przed rozpoczęciem pobytu bo zależało mi na TEJ KONKRETNEJ lokalizacji w danym terminie. Rezerwacje potwierdziłem (przy okazji dodawania jednej osoby do pokoju) dwa tygodnie przed pobytem. JEDEN DZIEŃ przed przyjazdem hotel przeniósł mnie do innego obiektu sieci w beznadziejnej lokalizacja. Uznaję że to CELOWA POLITYKA hotelu wyłudzania rezerwacji na dobrą lokalizację a potem pozostawiania klientam de facto bez wyboru bo wiadomo że na dzień przed przyjazdem nie znajdzie atrakcyjnej alternatywy. Uznaję to za SKANDAL. Otrzymałem, po awanturze, jako "rekompensatę" śniadanie ale tylko jednego dnia (sic!) podczas 2-dniowego pobytu. Odradzam wybór sieci Quentin

Wystrój, design pokoju i budynku

• Ocena dodana: 13 września 2021

1,0
    Unikajcie sieci Quentin. Tu nie szanuje się klientów!
    • Pokój Dwuosobowy – Niski parter

Dramat. Po przyjedzie w nocy do Belina okazało się, ze miejsce jest zamknięte. Numer telefonu podany na booking nie odbiera, a na dzwonek do drzwi nikt nie reaguje. Zadzwoniłem na inny numer podany na budynku a tam jakaś osoba oznajmiła mi, ze przenieśli mnie do innego swojego hotelu, w lokalizacji, która nie była dla mnie interesująca. O zmianie powiadomili mnie w jakimś autoresponderze, które zwykle zawierają zbiór standardowego piarowego bełkotu i nie każdy to czyta. Prze-lokowanie odbyło się bez mojej zgody i świadomości, nawet do mnie nie zadzwonili, w czym nie widzieli najmniejszego problemu i nawet nie przeprosili. Ale najlepsze cyrki były po wymeldowaniu. Miałem wzięty inny hotel, w innej części miasta, gdy chciałem tam zapłacić za nocleg okazało się ze nie mogę. Po sprawdzeniu historii na karcie kredytowej okazało się ze Quentin poza pobraniem opłaty za nocleg zablokował jeszcze dodatkowo sobie 200 euro na mojej karcie, czym przekroczył mi limit transakcji i zablokował możliwość zapłaty w innym hotelu. Wróciłem zapytać o co chodzi marnując kolejne godziny na to miejsce. Na początku drzwi były zamknięte wiec czekałem na dworze, w deszczu z innym gościem aż łaskawie otworzą po jakichś 20-30 minutach. Potem przyszedł jakiś pan w stroju plażowym (klapki, spodenki), okazało się że manager i po moim pytaniu stwierdził ze to normalne taka samowola na koncie klienta, bo może ten zechce zostać dłużej. Brak mi slow. Gdy powiedziałem ze nie mam jak opłacić drugiego hotelu i jestem praktycznie bezdomny, to odparł ze mogę sobie kolejna noc opłacić u nich po promocyjnej cenie (takiej samej jak cena na bookingu). Okropne miejsce!

Brak. Zepsuli mi cały pobyt w Berlinie.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2021

pobyt bardzo udany
    • Mały pokój Dwuosobowy

Szkoda, że na Booking.com brak informacji, że nie wszystkie hotele sieci Quentin Design działają; po wyborze dowiadujemy się, że dany hotel nie funkcjonuje, ale można skorzystać z innej lokalizacji Quentin. Szkoda, że Booking.com nie zamieszcza informacji o kaucji 200 euro, która jest wymagana podczas meldowania. Nieporozumieniem są kursy walut, wg których Booking.com przelicza ceny noclegów zaniżając je(=uatrakcyjniając je). Szkoda, że Booking.com nie podaje opłat dodatkowych (informacja o cenie przesłana z hotelu była o 7,12 euro mniejsza o tej uiszczonej w rzeczywistości).

śniadanie nie było wliczone w cenę pokoju; kuchnia nie działała jak zazwyczaj ze względu na obostrzenia pandemiczne

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 5 marca 2023