2. Německo hodnocení hotelů
  3. Sasko hodnocení hotelů
  4. Drážďany hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Radisson Blu Park Hotel & Conference Centre

Hodnocení – Radisson Blu Park Hotel & Conference Centre Toto je oficiální počet hvězdiček, který byl ubytování udělen třetí stranou, Hotelstars Union, podle oficiální klasifikace. Ubytování bylo porovnáno se standardy cestovního průmyslu a klasifikováno na základě ceny, zařízení a nabízených služeb. Vyberte si pobyt podle hvězdiček!

Nizzastr. 55, 01445 Drážďany, Německo

8,6

7,3

8,3

• Hodnocení napsáno: 7. února 2024

Až na přemrštěné parkovné velmi slušný poměr cena/výkon, k tomu příjemný wellness
    • Standard Room (Villenpark)

Chtít 16EUR po svých ubytovaných hotelových hostech za parkovné přes noc ve vlastní podzemí garáži, je prostě zlodějina! :-(

Přidružená restaurace naprosto luxusní(!) Parádní bazén Velmi tichá lokalita

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 10. prosince 2023

• Standard Room (Villenpark)

špunt ve vaně netěsnil, aby voda neodtékala, bylo nutné ho stále dotláčet; při rozsvěcení v koupelně jedno světlo naběhlo hned, druhé problikávalo

velká příjemná a pohodlná postel, zvláštní polštáře - měli jsme pocit, že jsou samodofukovací, ale dalo se zvyknout; výborná snídaně - švédské stoly se vším možným; wellness 2 vnitřní bazény, jeden s bublinkami a druhý na skutečné plavání

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

• Standard Room (Villenpark)

Bohužel neštěstí hotelového pokoje je koupelna, která má prosklené šoupací dveře z ložnice. V noci, když jdete na toaletu, probudíte ostatní na pokoji, jak světlem, tak hlukem dvou prosklených dveří (do koupelny a následně na toaletu), i slyšitelným spláchnutím toalety. Architekt snad nebyl při smyslech, když pokoj s koupelnou navrhoval. Jediné doporučení: všude vyměnit prosklenné dveře do koupelny za normální zavírací dřevěné dveře.

Krásný a zajímavě řešený luxusní hotel v parku s několika ubytovacími domy. Skvělý wellness, teplá voda v bazénu a vířivce, a moc pěkné sauny a hamman. Výborná rozmanitá snídaně. Moc přijemný personál na recepci, ve wellness, a také při snídani.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 25. října 2023

• Two-Bedroom Suite (Haupthaus)

Snídaně výborné, velký výběr, všeho dostatek. Postele tvrdé, někomu vyhovující, já mám radši měkké. Vybavení pokojů super. Bazén teplý, málo lidí. Restaurace dostačující s výběrem jídla. Mají i řízek pro děti. Bar skvělý. Každý pátek živá hudba. My měli štěstí na skvělého klavíristu. Doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 21. října 2023

snídaňový balíček i ve 4 ráno

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2023

• Standard Room (Villenpark)

Pěkný Pokoj pohodlná postel a výborná večeře se snídani. Skvělé wellness a dětske hřiště.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

Sem se určitě nevrátíme.
    • Superior Room (Haupthaus)

Extra platby: za parkování. Za bazén. Dále: vše je zastaralé. Snídaně: stísněný prostor.

Pouze pozitivní přístup zaměstnanců hotelu.

• Hodnocení napsáno: 28. května 2023

spokojenost, slušný servis a pohodlí
    • Premium Room (Haupthaus)

chyběly nám na pokoji organizační údaje, například od kdy do kdy snídaně, večeře, jak s parkovací kartou atd...

spojení hotelu a wellness, klidná lokalita, čistota a prostor!

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 15. května 2023

Byla jsem v hotelu už podruhé a ráda se vrátím, pokud mít cestu směrem na Drážďany.
    • Standard Room (Villenpark)

Poměrně velký výběr jídla i nápojů, k dispozici Prosecco :-) Několik druhů mléka - bezlaktózové, ovesné, sojové. Čerstvé ovoce a zelenina. Taky mnoho druhů pečiva od "bílého", přes různé tmavé.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 4. května 2023

Německá klasika, doporučuji.

X

Jezdíme sem často. Německá klasika - čisto, výborné jídlo, přijemný bar, vstřícný personál. Nejvíce oceňujeme wellnes. Nikdy se nám nestalo, že byla studená voda v bazénu. Vždy teplá. Bazén veliký. Opět se rádi vrátíme.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 21. října 2022

• Standard Room (Villenpark)

Cena za parkování a příšerná večeře ☹️ Vídeňský řízek katastrofa,rumpsteak škoda mluvit ! Za ty peníze ostuda restaurace,potažmo kuchaře Dokonce číšník mi řekl že Vídeňský řízek je asi z jehněčího... Servírka mi 2x chtěla odnést talíř,i když jsem měla příbor v poloze ještě jím Ve 4⭐ hotelu bych takový amatérismus opravdu nečekala

Čistota a usměvavý personál

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 10. října 2022

• Standard Room (Villenpark)

Na úrovni tohoto hotelu placené parkoviště? No budiž. Placený wellness a placené nápoje na snídani? Tak nevím, no. Cestuji hodně služebně i soukromě a přístup tohoto hotelu mně kulantně řečeno zaskočil. Myslím, že by nezaškodilo, kdyby se vedení hotelu porozhlédlo jak to dělají jinde.

V pár hotelech tohoto jména jsem spal a tak nebyla náhoda, že jsem si jej vybral znovu. Wellness, úroveň pokoje i výběr při snídani byl jistě v pořádku. Hotel byl čistý, postele pohodlné, ale......

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2022

• Standard Room (Villenpark)

Zpoplatněné parkování v hotelovém parkovišti.

Pěkný hotel na klidném místě, velmi jsme si užily s dětmi koupání v hotelovém bazénu, Snídaně byla bohatá, Dostupnost do centra tramvají je dobrá, má zastavka 5minut od hotelu.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 19. července 2022

dobrý hotel s velkým pokojem
    • Standard Room (Villenpark)

Dobré parkování klidná lokalita pohodlné postele příjemný personál

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2022

• Standard Room (Villenpark)

Za snídani 20€ za osobu, vstup do bazénu za další poplatek (malý, 3€, ale přece jen), poplatek za parkování docela dost.

Velice milý a ochotný personál na recepci, v bazénu docela fajn teplota vody. Snídaně dobrý výběr.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 18. dubna 2022

Není co vytknout

Byli jsme zde několikrát a ubytování v tomto hotelu je jistota. Výborné večeře formou placeného bufetu. Jídlo opravdu chutné, výtečné, je vždy z čeho vybírat. Snídaně též výborné. V bazénu teplá voda. Vstup i pro hosty hotelu placen. Ale za směšné 3 eura. Nechápu ostatní recenzenty, kteři to kritizují. Wellness za 75 korun na osobu je opravdu zanedbatelná položka v celkovém účtu. Čistota, pohodlí, parking v podzemních garážích.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 28. března 2022

• Standard Room (Villenpark)

Dost větší platba za parkování.

Snídaně byly výborné, doporučuji.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 26. listopadu 2021

• Standard Room (Villenpark)

Snídaně by mohla být bohatší. Velmi špatná organizace - místo rozptýlení hostů dlouhé fronty na cokoliv, rušící hosty při konzumaci. Ačkoliv mezi hosty bylo velké množství rodin s dětmi, pro děti dle mého názoru nepřátelské prostředí. Hmyz na pokoji (švábi?). Mizerné možnosti parkování, pouze relativně drahé podzemní garáže.

Klidná lokalita, umístění ve viladomech v zeleni. Relativně dobrá cena. Wellnes (osobně nevyužitý z časových důvodů). Hezká koupelna, lednička na pokoji.

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 2. ledna 2024

1,0
    Velmi špatné
    • Premium Room (Haupthaus)

Špinavé pokoje, zavřené welnes, nedostatečné stravování

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 5. prosince 2023

4,0
    Predrazena bida
    • Standard Room (Villenpark)

Zaplatila jsem za 1noc pro 1osobu 130EUR bez snidane (+20EUR) a bez parkovani (+16EUR). Pokoje jsou hrozne, vybaveni z 80let, takovy lowcost, koberce zatezove spinave, koupelna by zaslouzila renovaci, cely pokoj by zaslouzil renovaci. Snidane za 20EUR i kdyz vyber byl relativne ok tak kvalita surovin hrozna, nejlevnejsi salamy a sunky, levne syry, jen jeden automat na kavu pro 100lidi, kava hrozna, dzusy z koncentratu. Sauna a bazen za priplatek, zaviraji uz v 21:30 pricemz 21:15 vsechno vypnou a zhasnou. Je to uplne nejhorsi Radisson Blu kde jsem byla, respektive se divim ze tento retezec drzi ve svem portfoliu takto mizerny hotel.

byla k dispozici sauna a bazen (za priplatek)

• Hodnocení napsáno: 4. prosince 2023

6,0
    Dostačující
    • Standard Room (Villenpark)

Ve wellness nefungovala vůbec pára. Na snídani obrovské množství lidí, z toho důvodu jsme byli posazeni do konferenční místnosti s velice nepohodlnými židlemi. Zařízení na pokoji je již hodně ošuntělé, koberce jsou zničené. Ubytování neodpovídá 4 hvězdám.

Velký bazén s příjemně teplou vodou. Velice chutná večeře na hotelu. Bufet za 32EUR na osobu.

• Hodnocení napsáno: 28. října 2023

3,0
    Do tohoto hotelu se s rodinou nikdy nevratime. Zklamání.
    • Standard Room (Villenpark)

Obrovské zklamání. Poměr cena kvalita neodpovídá, alespoň v tomto hotelu této sítě. Velmi ošuntělé pokoje. Ve sprše neodtékal opdpad, 3cm během pár sekund v celé koupelně. A na recepci pouze “sorry”. Když zaplatíte za pokoj, předpokládáte vstup do bazénu zadarmo. Za osobu si připravte 5eur/os.

Jediné plus dávám za snídaně do 11h. Nemuseli jsme tedy vstávat brzy.

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

• Standard Room (Villenpark)

Jedinou chybičkou bylo, že se v hotelu nedalo naobědvat kvůli chybějícímu kuchaři a v okolí dopoledne také žádné možnosti nebyly.

Vše bylo v naprostém pořádku a personál milý, ohleduplný. Cestovali jsme s dětmi a výhodou byla také vana na jednom z pokojů a přízemní pokoje. Celkově areál a venkovní hřiště pro děti byly také na jedničku.

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

skvělý hotel pro klidný relax s dobrou dostupnosti do centra
    • Superior Room (Haupthaus)

dusno na chodbách bez možnosti otevřít okna

Čistota, klidná lokalita, skvělý bazén