2. Německo hodnocení hotelů
  3. Sasko hodnocení hotelů
  4. Schöneck hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Hotel Tannenhaus

Hodnocení – Hotel Tannenhaus Tato klasifikace je založena na tom, jak ubytování odpovídá standardům cestovního průmyslu týkajícím se ceny, zařízení a nabízených služeb a vychází z uvážení samotného ubytování. Zkuste si najít ubytování podle této klasifikace!

Klingenthaler Straße 19, 08261 Schöneck, Německo

9,6

8,8

9,2

• Hodnocení napsáno: 31. ledna 2022

Přijel jsem na běžkách, měl jsem s sebou jen to, co jsem nesl v batohu. Hotel je na běžecké stopě.
    • Jednolůžkový pokoj

Nenašel jsem nic ...

Snídaně královská.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2022

6,0
    Krásný design, ale opravdu se tu nedá spát
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Opravdu špatná, špatná, špatná postel. V pořádku byly jen polštáře a povlečení, vše ostatní opravdu špatné. 1. Matrace je tak měkká, že se do ní zcela "ponoříte". Nikdy jsme se s ničím podobným nesetkala. Není to normální měkká matrace ani matrace s paměťovou pěnou - tohle je jak vodní postel s poloprázdnou náplní. Celou noc jsem se budila (z recenzí vidím, že za ty roky zdaleka nejsem jediná) - nikdy by mě nenapadlo, že dobře vypadající hotel může mít absolutně mizerné postele: ano, zde má. Na dvoulůžku jsou navíc dvě jednotlivé matrace vedle sebe bez fixace a dost se od sebe rozjíždějí. 2. Hotel neinvestoval do letních přikrývek. Měla jsem teplou zimní přikrývku, která by byla vyhovující při teplotě místnosti do cca 18 C. Bylo pod ní šílené horko. Raději bych si připlatila 25 € (za tolik se dá koupit slušná letní deka, v níž se člověk nebude vařit) a spala v běžném tepelném komfortu. 3. V posteli jsem se (i díky té zimní dece) neobvykle potila - napadlo mě podívat se pod prostěradlo.. Pod prostěradelem bylo gumové prostěradlo - proto efekt "igelit". Proč nepoužívají standardní kvalitní chrániče matrace za pár euro, opravdu nechápu. Tohle se snad nepoužívá ani v domovech důchodců. Opravdu nechápu management hotelu, který investuje na pokoji do nesmyslů jako reproduktory s bluetooth, různobarevné podsvícení a další věci, které nikdo NEPOTŘEBUJE, ale naprosto ignoruje to, co lidé POTŘEBUJÍ: dobře se vyspat. Manager by měl týden strávit v tak příšerné posteli s neprodyšnou podložkou pod prostěradelem na matraci, ve které je člověk zabořený jak do močálu, a pod peřinou, pod kterou se peče jak v troubě. + Nedat do hotelu zatemňovací závěsy je také poměrně "originální" nápad. Připadá mi, že hotel řešil dobrý architekt, ale ostatní věci zařizoval zcela neschopný manažer. NIKDO VÁM NEVRÁTÍ NOC, KDY JSE SE NEVYSPALI.

Z hotelu jsem byla naprosto nadšená - krásný design, perfektní čistota, kvalitní materiály nábytku (s výjimkou postele), profesionální a milý personál - do chvíle, než jsem si lehla do postele.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 19. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 19. února 2024