2. Dominikana – opinie o hotelach

Nr 53 z 127 hoteli w mieście Punta Cana

8,5

• Ocena dodana: 5 stycznia 2024

• Apartament typu Junior Suite od strony oceanu – poziom Premium

Jak na standard i cenę hotelu jedzenie było niesmaczne, nawet w restauracjach a’la carte a bufet za duży, jeden na cały olbrzymi hotel, przez co było bardzo tłoczno

Hotel położony przy pięknej plaży z palmami, rozległy resort z dużą ilością atrakcji dla każdego i na wysokim poziomie, super aquapark dla dzieci, sklepy, wieczorne animacje

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2021

Zdecydowanie polecam.
    • Apartament typu Junior Suite

Większość zdecydowanie na plus. Ogromny resort, piękne widoki, jedzenie bardzo zróżnicowane i smaczne, praktycznie od 6:30 do 23:30 bufet był otwarty i można było coś zjeść o dowolnej porze. Obsługa hotelowa miła i przyjazna. Zakwaterowanie i wymeldowanie sprawnie. Przy każdym opuszczeniu terenu resortu ochrona brała numer pokoju, w razie czego, bezpieczeństwo na naprawde wysokim poziomie.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 31 grudnia 2022

Nie wart swojej ceny .
    • Apartament typu Junior Suite

W pokoju który dostaliśmy panowała okropna wilgoć . Nie chciało nam się do niego wracać bo panowała w nim atmosfera zatęchniętej, wilgotnej , ciemnej piwnicy . Autentycznie . Jeden z najgorszych pokoi w jakich miałam okazje być . Szereg zepsutych rzeczy w pokoju : słuchawka prysznicowa, kabel od żelazka plus zacinające się drzwi na balkon , przez które klimatyzacja nie działała poprawnie . Ogólnie widać że jest to już stary hotel któremu nie pomogą zwykłe remonty przy tej wilgotności jaka panuje na Dominikanie. Restauracje hotelowe tematyczne w porządku ale nie dość, że trzeba robić do nich wcześniejsza rezerwacje to kelnerzy są bardzo nie mili , obsługują cię z pogarda jeśli nie zamówisz nic dodatkowego , czyli jakiejś butelki drogiego alkoholu. Obsługa na recepcji też nie miła i nie śpiesząca się z obsługą. Hotel głównie dla rodzin z dziećmi lub grup znajomych czy całych rodzin. Dla nas jako pary było tam za głośno , nie jest to hotel na chill i relaks w ciszy .

Na plus dość duży wybór restauracji i rozrywek , co było przydatne kiedy utknęliśmy w hotelu bo padało przez 3 dni naszego pobytu . Cleaning stuff działający na bardzo dobrym poziomie , wymiana ręczników i dokładanie brakujących rzeczy do pokoju kiedy tylko masz na to ochotę . Ładnie zaaranżowana okolica hotelu . Bardzo fajne były tez co wieczorne tematyczne występy w hotelowym amfiteatrze.

• Ocena dodana: 26 września 2021

• Pokój rodzinny (4 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Pobyt: wrzesień 2021