2. Dominikana – opinie o hotelach

8,5

6,8

• Ocena dodana: 3 grudnia 2023

Za duża wilgoć w pokoju

Lokalizacja, jedzenie, pokój, animacje, baseny, plaża, obsługa

• Ocena dodana: 2 grudnia 2022

bardzo fajny pobyt standard hotelu dobre 4 * nie miał poziomu 5 *

posiłki

plaża

• Ocena dodana: 10 listopada 2022

• Pokój typu Caribe Deluxe

Animacja mogła by być lepsza, brak ratownika przy plaży , jedzenie w restauracjach a La carte mogło by być lepsze. Ogólnie hotel bardzo dobry.

Hotel czysty, przy plaży, pokoje ładne,jedzenie all inclusive urozmaicone,ładny ogród, serwis dobry, personel miły i pomocny

• Ocena dodana: 12 października 2022

• Pokój typu Caribe Deluxe

Pracownicy namawiający do skorzystania z atrakcji i wycieczek byli już trochę męczący.. Czasami rezygnowaliśmy z leżenia przy basenie, ponieważ co jakiś czas nas ktoś zaczepiał. Jedzenie było dobre, ale po kilku dniach już się nudzi. Czasami zdarzyło się, że personel nie nadążał z posprzątaniem stolików, brakowało łyżeczki lub widelca czy nie dostaliśmy kawy do śniadania. To tylko kilka rzeczy do poprawki, ogólnie pobyt oceniamy na bardzo dobry ze względu na uroki miejsca i czystość hotelu.

Hotel bardzo czysty i zadbany. Super odpoczywa się zarówno przy basenie jak i na plaży. Piękne widoki, personel uśmiechnięty, pomocny.

• Ocena dodana: 27 lipca 2022

• Apartament typu Suite Caribe – all inclusive

Ciągły brak czystego stołu do posiłku,wszyscy mają dużo czasu na wszystko i na kawę oraz inne rzeczy czeka się wieki,gotowy stół nie jest do końca czysty.Panowie uśmiechnięci,gorzej z paniami.Kosmetyki do pokoju dostarczane wedle uznania a nie ilości osób w pokoju..

Świetna lokalizacja, kameralny hotel,ludzie z pełną kulturą bez pijaństwa i nocnych głośnych imprez.

• Ocena dodana: 8 grudnia 2021

• Pokój typu Caribe Deluxe

Przy pobycie dwudniowym nie udało się zarezerwować kolacji w restauracji A La carte, jednak bez żalu, bo jedzenie w sali bufetowej bardzo dobre

Świetny resort, pokój bardzo ładny, przestrzeń zadbaną, plaża szeroka (Chyba najlepszy odcinek plaży) jedzenie przepyszne, urozmaicone, bardzo na plus to że po checkoucie nie jest zabierana opaska i do końca dnia można przebywać w resorcie i ze wszystkiego korzystać (super przy wieczornych lotach)

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 15 grudnia 2023

• Pokój typu Caribe Deluxe

Znakomity obiekt, pięknie położony na obszernym terenie, bardzo zadbany. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, począwszy od recepcji, poprzez obsługę kelnerską, dbającą o czystość, zieleń, obsługę terenu czy pomoc gościom hotelowym, a skończywszy na animatorach, którzy w bardzo profesjonalny, nienachalny i wyjątkowo przyjazny sposób dbają o gości. Wyżywienie znakomite. Plaża cudowna, czystość całego terenu i plaży wyjątkowa. Przepięknie zadbany teraz zielony, z wyjątkowa roślinnością, mnóstwo ptaków, zwierząt. Nie znaleźliśmy ani jednego punktu do którego można by się przyczepić. Szczerze polecam. Z całą pewnością wrócimy i polecamy wszystkim hotel caribe deluxe princess.

• Ocena dodana: 12 stycznia 2023

• Pokój typu Caribe Deluxe

Jedzenie dość monotonne, restauracja włoska to jakaś masakra. Glony są zbierane bardzo późno, ręcznie przez co przez pół dnia czasami ciężko jest korzystać z plaży

Bardzo piękny obiekt. Czyste pokoje, codziennie sprzątane. Dostępne 3 baseny, każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo dużej ilości gości, zawsze znajdzie się leżak. Dodatkowo, dostępna kawiarnia z pyszna kawa, kilka barów i duży amfiteatr w którym codziennie są atrakcje

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 1 grudnia 2022

Bardzo udany urlop, świetnie spędzony czas w Caribe Deluxe Princess.
    • Pokój typu Caribe Deluxe

Na prawdę nie rzeczy/sytuacji, która mi się nie podobała.

Bardzo dobrze skomunikowany wielki obiekt, super czysto, obsługa dba nie tylko o pokoje ale o cały obiekt, który był czyszczony cały czas pyszne jedzenie - różnorodne, możliwość rezerwacji 5 restauracji a'la carte, lodziarnia, kawiarnia, boiska do koszykówki, piłki nożnej, mini golf, dużo atrakcji sportowych, basenowych, szeroka plaża, wieczorami pokazy w amfiteatrach, duży pokój z dobrym wyposażeniem, kawa, woda, minibar codziennie uzupełniany - jednym słowem rewelacja!

• Ocena dodana: 25 października 2022

Było wspaniale, chce tu wrócić!
    • Pokój typu Caribe Deluxe

Woda w basenie farbuje większość strojów kąpielowych na zielono, jest to spory problem, plaża nie była czyszczona z glonów. Byłam w tym hotelu rok temu i nie było tego problemu wcześniej.

Bardzo miła obsługa. Każdy jest bardzo pomocny i uśmiechnięty. Pokoje czyste, hotel ładnie urządzony i utrzymany. W hotelu są trzy baseny. Jeden basen przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi, drugi basen przeznaczony jest dla osób które szukają spokojnego odpoczynku i trzeci basen jest dla osób które szukają rozrywki - przy tym basenie gra głośna muzyka. Bardzo podoba mi się taki podział ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie.

• Ocena dodana: 11 października 2022

• Pokój typu Caribe Deluxe

Bardzo polecam hotel :) Czyste, nowoczesne, klimatyzowane pokoje. Miły i pomocny personel na całym obiekcie. Bardzo dużo miejsca przy basenach, jak i na plaży. Plaże codziennie sprzątane z glonów. Na terenie hotelu piękny ogród z egzotycznymi ptakami oraz zwięrzętami, co na pewno jest dodatkowym plusem. Jedzenie różnorodne i smaczne, dodatkowa możliwość umówienia jest na kolację do kilku restauracji tematycznych w cenie pobytu. Drinki lane bez ograniczeń. Jestem mega zadowolona z pobytu.

• Ocena dodana: 5 października 2022

2,0
    Bardzo słaby

Jedzenie Obsluga Natarczywi sprzedawcy

Nic

• Ocena dodana: 29 września 2022

3,0
    NIE POLECAM
    • Apartament dla nowożeńców

Wybór posiłków był bardzo duży ale jedzenie w głównej restauracji bardzo średnie. Obsługa w restauracji omijała wzrokiem ludzi nieposługujących się językiem hiszpańskim. Napoje docierały do nas po zjedzeniu posiłku. Wykupiliśmy pakiet platinium dla nowożeńców. Po 5 dniach przez Punta Cana przeszedł huragan. Musieliśmy opuścić nasz pokój ponieważ został zalany. Hotel nie był juz w stanie zaproponować nam pokoju w standardzie za jaki zapłaciliśmy. Nie mogliśmy korzystać z restauracji platinium i wielu innych ekstra rzeczy, w tym plaży platinium. Inne hotele po jednym dniu miały ustawione leżaki na plazy, a nasze nie zostały ustawione jeszcze do naszego wyjazdu! Skoro nie mogliśmy skorzystać z tego za co zapłaciliśmy €2500 (sam hotel) to poprosiliśmy o potraktowanie nas jak standardowych gości i zwrot kosztów od momentu, w którym musieliśmy opuścić nasz pokój i nie mogliśmy korzystać z naszego pakietu. Odpowiedz brzmiała - nie będzie zwrotu bo to nie ich wina. Ale przecież moja tez nie! Warto dodać, ze zmienialiśmy pokój 3 razy. Pierwszy śmierdzący grzybem, drugi z dwoma pojedynczymi łóżkami w podróży poślubnej, trzeci na ostatnie 1,5 dnia był Ok. Rezydentka, która miała się nami zajmować, totalnie nas olała. Twierdziala, ze załatwi każdy nasz problem, a umieściła nas w śmierdzącym pokoju! Nie polecam tego hotelu!

wygląd hotelu, sympatyczni barmani, duży wybór restauracji, lodziarnia, kawiarnia.

• Ocena dodana: 4 lutego 2022

trochę słaby internet

Bardzo ładna plaża , ogród , teren Hotel po remoncie , wszystko zadbane personel przyjazny wyjątkowe miejsce

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 1 lutego 2022

nic

wyjątkowy hotel , nie lubię resortów , ale w tym jestem zakochana piękny teren , piękna plaża idealnie czysto ( nawet dzieci nie mogą to zmienić 😉😂) bardzo miły personel ❤️ a przyroda i ogród pełny różnych ptaków ❤️🙌🏻 brak słów , po prostu zachwyt ❤️

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2023

• Pokój typu Caribe Deluxe

problemy z internetem nawet platnym

przyjazna atmosfera

Pobyt: marzec 2023