2. Estonia – opinie o hotelach

8,4

8,7

• Ocena dodana: 9 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Trochę za drogi parking...

Położenie hotelu oraz cały pobyt że śniadaniami, parking, wszystko w porządku...

• Ocena dodana: 5 maja 2024

bardzo dobre śniadania

• Ocena dodana: 5 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Świetna lokalizacja, bardzo dobry hotel, w bardzo dobrej cenie. Miły personel, pomocny. Śniadanie bardzo dobre, duży wybór, polecam

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Fajne miejsce
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Super lokalizacja, bardzo dobre śniadanie. Możliwość rezerwacji na 24 godziny miejsca parkingowego za 10 euro. Bardzo blisko do Starego Miasta, sklepu, stacji benzynowej.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Bardzo przyjemny i dobrze zlokalizowany hotel. Wyśmienite śniadania.

• Ocena dodana: 23 stycznia 2024

Udany pobyt. Polecam hotel.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

byliśmy 5 nocy i w sumie pomimo tego że na śniadanie był spory wybór to jednak po 3 dniach oferta trochę się nudziła. Cały czas dokładnie ten sam zestaw.

świetna lokalizacja blisko starej części Tallina. większość atrakcji dostępna po kilkuminutowym spacerze. parking przy hotelu. bogate śniadanie. cisza i spokój. Wszystko czego nam było trzeba. Codzienne sprzątanie pokoju.

• Ocena dodana: 6 grudnia 2023

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Dostałem pokój bez widoku, pomimo rezerwacji pokoju z widokiem. Dostałem mandat za parkowanie, mimo opłacenia parkingu w hotelu.

Bardzo dobre śniadanie, hotel czysty. Współpracująca męska obsługa na recepcji. Pokój dobrej jakości.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 18 października 2023

weekend w Tallinie

nie dotyczy

dobre śniadanie, lokalizacja tuż obok Starego Miasta, dostępny parking dodatkowo płatny

• Ocena dodana: 23 września 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Okna oddzielone od ulicy innym oknem, mimo to trochę głośno

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2023

Wszystko ok

Blisko Starego Miasta, 10 min spacerkiem. Blisko morza, 10 min spacerkiem. Idealne miejsce do zwiedzania i ewentualnej wycieczki promem do Helsinek.

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Mały minus za zbyt późne śniadania 😐

• Ocena dodana: 13 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona z usług hotelu.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Hotel mieści się w budynku starej fabryki zaadaptowanej do nowej funkcji, jeśli ktoś lubi takie klimaty będzie zachwycony. Świetnie usytuowany, kilka minut do części staromiejskiej, blisko nad morze, blisko do terminali promowych. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane, miły personel, znakomite śniadania, niedrogi parking przy hotelu.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

Wart 5*

- - -

Miły i profesjonalny personel. Ciekawa aranżacja hotelu. W cichym klimatyzowanym pokoju znaleźliśmy wszystko, co jest niezbędne do higieny podróżującej osoby - żel do kąpieli, czepek, szampon, body lotion, a nawet szczoteczki i pastę do zębów, krem i jednorazową maszynkę do golenia, zestaw do szycia, szlafroki oraz kapcie. Łóżko - mega wygodne. Po niezbyt urozmaiconych posiłkach w ostatnio odwiedzanych hotelach, śniadanie zaskoczyło nas wielością potraw, jak i ich obfitością. Widać, że w kuchni ktoś przykłada się do pracy i przygotowuje różne rodzaje sałatek (w tym kilka śledziowych), pyszną jajecznicę i inne potrawy na ciepło, podaje gościom różne rodzaje serów, wędlin, pieczywa, ciast oraz nieograniczoną ilość wędzonego łososia. Do tego twaróg, dżemy, owsianka, croissanty. Mleko krowie, ale i kilka innych rodzajów, w tym migdałowe. Nawet krótko przed zakończeniem śniadania potrawy są uzupełniane do pełnych misek czy półmisków, żeby goście nie byli skrępowani, biorąc ostatnie porcje. Ważna informacja dla wegetarian - można się smacznie najeść (i do syta). Po posiłku jest możliwość zabrania na wynos kawy czy herbaty - do dyspozycji gości są jednorazowe kubki z pokrywkami. Wi-fi działa bez zarzutu. Lokalizacja hotelu - bardzo blisko centrum, ale w spokojnej cichej okolicy. Jako doświadczeni podróżnicy z całego serca polecamy ten obiekt.

• Ocena dodana: 21 czerwca 2023

Przyjemny hotel, pyszne śniadania i doskonała lokalizacja. Polecam!
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

W łazience uchwyt prysznica był zepsuty. Polecam okresowe sprawdzanie tych uchwytów, bo to najczęściej napotykana usterka w pokojach hotelowych ;)

Bardzo miły hotel, zlokalizowany w zabytkowym budynku, bardzo funkcjonalnie urządzony. Pokoje czyste, łóżko wygodne i bardzo cicho, mimo lokalizacji w centrum Tallinna. Bardzo dobre, urozmaicone śniadania, znalazły się także opcje bezglutenowe i roślinne mleko do kawy :) Bardzo miła obsługa w recepcji (przyjechałam w środku nocy, a recepcjonistka była miła i uśmiechnięta, wszystko przebiegło sprawnie). Hotel w świetnej lokalizacji, jeśli będę znów w Tallinie, to na pewno zatrzymam się w Hestia Hotel Illmarine. Generalnie sam Tallinn jest uroczym miastem a bliskość zatoki to duży plus!

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

dzięki lokalizacji mogliśmy maksymalnie wykorzystac czas pobytu
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

znakomita lokalizacja- pomiędzy Starym Miastem i nabrzeżem bardzo wygodny materac odpowiednia wielkość pokoju śniadanie- duży wybór parking na terenie hotelu

Wszystko ok.

1. Lokalizacja bardzo blisko Starego Miasta oraz portu. Ponieważ wybraliśmy się promem do Helsinek to taka lokalizacja była znakomita. 2. Miły i pomocny personel. 3. Bardzo smaczne i różnorodne śniadania. 4. Cisza i spokój.

Polecam ten obiekt!
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Słaby widok z okna na ulicę i trochę hałasu z ulicy.

Swietna lokalizacja i bardzo ładny hotel.

• Ocena dodana: 2 czerwca 2023

Polecam hotel, wyspałem się i było całkiem przytulnie!
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Słaby widok z okna, trochę hałasu od ulicy.

Super lokalizacja, świetny wygląd hotelu. Czysto i schludnie.

• Ocena dodana: 14 maja 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Doskonała lokalizacja. Blisko do wielu atrakcji [starówki, morza] oraz komunikacji miejskiej. Cisza i spokój. Pokoje przestronne, bardzo wygodne łóżka [mam 2m, więc doceniam ich rozmiar], duża łazienka i prysznic spokojnie mieszczący dwie osoby oraz dobre śniadania. Jadałem lepsze, ale tu jest zupełnie OK. Spędziłem tam prawie tydzień i wróciłbym przy kolejnej okazji. Nie jest to może 5 gwiazdkowy hotel, ale na głowę nie pada, dają jeść ;) , jest ciepło i sucho. Nic więcej nie potrzeba, aby miło spędzić czas w niesamowitym mieście jakim jest Tallinn ! :)

• Ocena dodana: 10 maja 2023

Dobre miejsce jako baza do zwiedzania miasta.
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Płatne miejsca parkingowe, jednak cieszyliśmy się, że akurat były jakieś dostępne.

Podróżowaliśmy grupą motocyklową i mieliśmy możliwość zaparkowania na przyhotelowym parkingu. Hotel znajduje się w budynku przerobionej fabryki, co ma swój pozytywny klimat. Obiekt bardziej na 3 gwiazdki, jednak nam poziom absolutnie nie przeszkadzał. Przywitał nas uśmiechnięty i pomocny personel, który szybko przydzielił pokoje. Wewnątrz było czysto i przestronnie. Zdecydowaliśmy się na niego z uwagi na bliską lokalizację względem starówki (10 minut spacerem). Śniadania były bardzo smaczne i urozmaicone.

• Ocena dodana: 6 maja 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Recepcjonistka nie była zainteresowana gośćmi. Zero informacji.

Bardzo dobra lokalizacja, śniadania dość urozmaicone, każdy coś wybierze.

• Ocena dodana: 5 maja 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Rewelacyjne śniadania i lokalizacjia.

• Ocena dodana: 5 maja 2023

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

sniadania mogłyby byc smaczniejsze.

Hotel duży i ładny. Pokoje dość spore, wygodne. czyste. Parking tuz przy hotelu. Łazienka z wanna, mega wygodna i duża. Śniadania troche słabe, zlwaszcza jajecznica ale da sie przeżyć. Jest winda, Obsługa ok. Polecam , bo hotel jest blisko portu i fajnej restuaracji indyjskij Goa.

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Polecam i z chęcią skorzystam kolejnym razem.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Problem z kartami do drzwi do pokoju. Trzeba po klika razy przykładać aby otworzyć. Jedna karta w ogóle nie działała.

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji - kilka minut spacerkiem od centrum jak również od terminala promowego. Pokój czysty. Bardzo wygodne łózko. W pokoju zestaw do parzenia kawy i herbaty. Śniadanie dobre. Dostępny parking hotelowy ale tylko kilka miejsc - płatny 10 euro za dobę.