2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Insulele Baleare
  4. Comentarii despre hoteluri în Paguera
Spania Paguera Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Valentin Reina Paguera - Adults Only Scor din comentarii: 8,6

„Am ajuns seara la 22:30, ne-au pregatit o mica cina, de apreciat, si ne-au intampinat cu sampanie In fiecare zi s-a facut curatenie in camera, in 7 zile prosoapele au fost schimbate de 3 ori. Se ofera prosop pentru plaja iar daca se schimba cu altul curat se achita 2,10 euro. Plaja de langa hotel este frumoasa, sezlongul costa 4,5 euro iar umbrela 4,5 euro, preturile sunt bune fata de alte plaje.”

• Hotel Creta Paguera Scor din comentarii: 9,5

„Hotelul este localizat la mai putin de 50 metri de plaja, in centrul statiunii. Am fost impresionati atat de amabilitatea si corectitudinea gazdei, cat si de facilitatile hotelului: curatenia perfecta, izolat fonic, aer conditionat, camera perfect aerisita. Per total a fost totul peste asteptari.”

• Hotel Playas de Paguera Scor din comentarii: 8

„Hotelul arata bine, iar statiunea este foarte draguta. Camerele sunt curate si spatioase, micul dejun este ok. Barul hotelului este foarte dragut si deschis pana la ora 2. Personalul este foarte dragut.”

• Ona Palmira Paradise Scor din comentarii: 8,2

„Camera mica, aerisire la baie nu exista si in camera venea un miros groaznic!”

• Ona Palmira Paradise Scor din comentarii: 8,2

„Camere mari, aproape de plajă, piscina”

• Valentin Somni Hotel & Suites Scor din comentarii: 8,7

„A fost de vis!!! Mi-a plăcut tot. Camera, paturile, micul dejun (fabulos), cina (fabuloasă și ea), piscina, distanța față de plajă. Absolut tot. Am stat în clădirea B și a fost de vis!”

• Valentin Reina Paguera - Adults Only Scor din comentarii: 8,6

„Apropierea de plaja, de mijloacele de transport”

• HSM Solivera Scor din comentarii: 8,1

„Foarte curat, personal foarte amabil. Mancare buna si diversificata.”

• Hilton Mallorca Galatzo Scor din comentarii: 8,1

„Zona in care este situat hotelul.”

Cele mai bune 20 hoteluri din Paguera