2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Канарські острови: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Ікод-де-лос-Вінос: відгуки про помешкання для відпустки
Іспанія Ікод-де-лос-Вінос Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Casa Regina Оцінка за відгуками: 8,6

“В горах, зовсім недалеко від цивілізації розташована невелика вілла з присадибною ділянкою. В наявності всі зручності для відпочинку пари, є барбекю. Відкриваються гарні краєвиди на Тейде та море. Так як вілла знаходиться на висоті 800 метрів то і клімат прохолодніший. А дорога приносить окремий екстрім“

• Marine Studio on the Beach Оцінка за відгуками: 9,7

“Чудова локація біля пляжу комфортних апартаментів!Власники привітні та завбачливі до потреб клієнтів:кухня та ванна обладнана всім необхідним. Чисто та затишно в кімнаті та приємно на терасі ,під шум хвиль відпочивати та харчуватись. Недалеко є ресторани з смачною кухнею та мінімаркет в будинку ,аптека.Зупинка автобуса поруч.“

• Sea loft Оцінка за відгуками: 9,2

“Супер розташування, апартаменти обладнані всім необхідним для проживання і навіть більше, Соле, власниця апартаментів, дуже тепло нас прийняла, дала рекомендації щодо місць, які варто відвідати і тд“

• Vista Del Drago Оцінка за відгуками: 9,7

“Сподобалося все. Шикарне місце з видом на море та гори та драконове дерево.“

• Our home at San Marcos Оцінка за відгуками: 9,2

“Нам все сподобалось, дуже затишна квартира, María Luisa зустріла нас не дивлячись на те що ми приїхали дуже піздно, залишала нам дуже смачні місцеві фрукти! В квартирі є все саме необхідне. Все дуже зручно, є великий паркінг біля будинку, класний пляж Сан Маркос. Звістно рекомендую завітати до María Luisa!“

• ESTUDIO Vistas al Océano y Playa Оцінка за відгуками: 9,3

“Квартира дуже чиста з неймовірним видом і гартни доступом до мережі Інтернет. Парковка не завжди була доступною прямо поруч з помешканням, але дуже близько можна було припаркувати автомобіль і це велечезний плюс (оскільеи на Тенеріфе з парковками біда)“

• Family Home Drago Chill Out Оцінка за відгуками: 9,2

“Прекрасна квартира зі всіма зручностями. Велика, простора кухня. Гарний вид з тераси. Завжди є де запаркуватись. Під будинком супермаркет. Саме місто прекрасне. Не є таким туристичним як південь але в цьому і є задоволення.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Ікод-де-лос-Вінос

на основі 6 811 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com