2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Katalánsko hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Salou hodnocení ubytování k pronájmu
Španělsko Salou Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Albatros Family Průměrné hodnocení: 8,1

„Každý den čisté ručníky, uklizeno, krásný velký pokoj, koupelna úplně nová, krásná, vše na vaření, obrovský balkón z výhledem na moře i bazén. Celý personál strašně milý. Jídlo ok, vse super. Po večeři vždy zábava, karaoke. Nedá se opravdu nic vytknout. Za mě top. Celý hotel mi přišel čerstvě renovovaný. Na nejbližší pláž 5 minut... Super procházky na všechny strany podél moře... Krásné výhledy. Dá se nachodit opravdu hodně.. My dávali cca 13 km 👌😄“

• Salou Pacific Rentalmar Průměrné hodnocení: 6,5

„Bylo to dobrý, ale mohlo být lepší.“

• Cap Salou Sea View Průměrné hodnocení: 8,1

„Ubytování je umístěno v rekreační lokalitě Salou jen malý kousek od pláže (cca 3 minuty chůze). Jedná se o byt - garsonku s veškerým potřebným vybavením. Je možné posezení na balkoně s výhledem na protější hotel a částečně na moře. K domu patří i větší venkovní bazén. V blízkém okolí je dostatek restaurací a obchodů. Během pobytu jsme navštívili i historicky významné město Tarragona.“

• Rentalmar Family Felix con parking incluido Průměrné hodnocení: 6,8

„Apartman byl čistý,na klidném místě,dobře zařízený“

• Clauhomes Vista Al Mar Průměrné hodnocení: 9

„Krásný výhled na moře z balkónu, je zde vše co člověk potřebuje k běžnému životu. Klimatizovaný apartmán včetně rolet proti slunci, takže vevnitř je příjemný chládek. Klidná oblast vhodná i pro rodiny s dětmi. V domě je výtah, blízko parkoviště. K pláži to je max 500m, ale na zpáteční cestu počítejte s kopečkem.“