3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach

8,2

5,8

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

Udany
    • Apartament z widokiem na basen (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

W ofercie była informacja że basen jest podgrzewany a niestety nie był

Przestronna restauracja, zadbany, czysty teren hotelu, funkcjonalny i nowoczesny apartament.

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2024

Pobyt tygodniowy i z intensywnym zwiedzaniem wyspy, jak również wysp sąsiednich
    • Apartament z 1 sypialnią – 2 osoby dorosłe

Brak uruchomionych ekspresów do kawy w porze obiadu i kolacji. Ekspres dostępny był poza lokalem restauracyjnym.

Jedzenie smaczne, kuchnia europejska, Bez tłoku i kolejek.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

Brak internetu w pokoju

Lokalizacja ok.

• Ocena dodana: 11 marca 2024

• Pokój typu Standard – 2 osoby dorosłe + 1 dziecko

Część basenów w remoncie, niestety bez podgrzewanej wody co w lutym nie zachęca do pływania.

Korzystny stosunek jakości do ceny. Jedzenie ok. Miły i pomocny personel.

• Ocena dodana: 8 marca 2024

Jestem zadowolony z pobytu
    • Pokój typu Standard – 3 osoby dorosłe

Może to nie jest wada, ale hotel jest zlokalizowany nieco na uboczu i samochód wydaje się być nieodzownym

Jedzenia urozmaicone

• Ocena dodana: 6 marca 2024

Adekwatna cena do otrzymanej jakości
    • Apartament z 1 sypialnią – 2 osoby dorosłe

Warto przeprowadzić remont łazienek, wanny to już przeżytek, zasłonki prysznicowe są okropne. Poza tym łóżka są niewygodne, rozjeżdżają się i przykryte są prześcieradłami ceratowymi. W okresie zimowym warto wyposażyć pościel w cienkie kołdry (tak np. było w innym hotelu, w którym spaliśmy na południu wyspy). Przykrywanie się kocami dostępnymi w pokoju jest niehigieniczne, bo na pewno nikt tych koców nie pierze po każdym gościu.

To nasza druga wizyta w tym hotelu. Hotel położony przy samych wydmach, dłuższym spacerem można dojść na plażę. W hotelu niska zabudowa - typowa dla hoteli położonych w mieście (dookoła budynki, w środku 2 baseny (jeden podgrzewany). Posiłki podawane w restauracji, do której trzeba przejść przez dziedzińczyk. Restauracja w stosunku do ubiegłego roku odnowiona, dość przyjemna, jednak charakter stołówki widoczny. Hotel ma dobry stosunek jakości do ceny, co po prostu oznacza, że za stosunkowo niedużą cenę otrzymuje się całkiem przyjemny pokój, dość dobre wyżywienie (choć mało urozmaicone), świetną obsługę. Na krótki pobyt 4-5 dni hotel jest fajną bazą na zwiedzanie tej części wyspy.

• Ocena dodana: 17 lutego 2024

Miły pobyt w sprawiedliwej cenie.
    • Pokój typu Standard – 2 osoby dorosłe

Wygoda łóżek mogłaby być lepsza.

Lokalizacja w spokojnej okolicy, wypożyczając rower w kilka minut mogliśmy dostać się na plażę bądź do centrum. Bardzo miły personel oraz dobre kolacje.

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

Udany pobyt
    • Apartament (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Mimo informacji, że woda podgrzewana w basenie - była lodowata. Grzanie nie działało w klimie, na początku lutego spanie pod przescieradlem- było chłodno. W niektórych apartamentach była suszarka, u nas niestety nie- nie było gdzie suszyć ręczników. Sąsiedzi mieli również fotele w pokoju. Uciążliwi sąsiedzi piętro wyżej - hałasy do późnych godzin, poprawną polszczyzna, przesuwanie mebli, kipowanie i niedopałki.. ale na to poprostu pech, a nie obsługa.

Jedzenie naprawdę smaczne. Kilka potraw do wyboru, ale były i takie które powtarzały się codziennie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie jakieś zabawy, animacje, Mimo rezerwacji pokoju, dostaliśmy apartament- obsługa stwierdziła, że będzie nam wygodniej.,😉 Pobyt udany.

• Ocena dodana: 1 grudnia 2023

Było super :)
    • Pokój typu Standard – 2 osoby dorosłe

Brak podgrzewanego basenu w listopadzie cieplejsza woda była w oceanie. Umeblowanie w pokojach prosi się o wymianę.

Bardzo dobre jedzenie. Miły i pomocny personel. Codzienne animacje. Czystość w obiekcie. Plusem była lodówka i czajnik w pokoju. Klimatyzacja działała i w miarę dobrze działające wifi. Drinki i alkohole bez limitu i bez ograniczenia ilościowego :)

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2023

za ta cenę OK :) fajny wypad
    • Apartament typu Premium z 1 sypialnią – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci

karaluchy widziane na zewnątrz oraz wewnątrz hotelu leżaki zarezerwowane od 7 rano

korzystaliśmy z opcji all inclusive plus, dobre drinki, basen podgrzewany, jedzenie Ok zawsze znalazło się coś do jedzenia. Pokoje dość starodawne i wymagają odświeżenia ale były sprzątane regularnie. 20min spacerkiem do miasta

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią – 2 osoby dorosłe + 1 dziecko

lokalizacja dobre jedzenie mila obsluga

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 28 marca 2023

• Apartament z 1 sypialnią i widokiem na basen – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci

Uważam, że pokoje wymagają remontu, odświeżenia, Słabe połączenie internetowe

Miejsce bardzo przyjemne, podgrzewaną woda w basenach, dobre jedzenie

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 29 stycznia 2023

• Apartament z 1 sypialnią i widokiem na basen – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci

Kelnerka w fioletowych włosach bardzo nie mila i dziwna atmosfera panującą na jadalni. Bardzo mały wybór jedzenia i mało,czasem trzeba czekać w kolejce zanim coś przygotują. Nie wsyztskie alko w all inclusive.

Jak siedzieć tylko na hotelu to ok dużo basenów, boisko do piłki,siatki, nawet sporo animacji wieczorami.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 20 listopada 2022

W tej cenie ok.
    • Apartament z 1 sypialnią i widokiem na basen – 2 osoby dorosłe

Goście mimo zakazu rezerwowali leżaki na basenie, woda w basenach była zimna (w ulotach i planach kompleksu było napisane, że są podgrzewane). Jedzenie w tej cenie ok, ale średnie, zazwyczaj coś dało się wybrać. W kwestii drinków, było ciężko się dogadać, bardzo słabe, lub bez alkoholu.

Duży kompleks, blisko centrum miasta.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 16 listopada 2022

Udany pobyt blisko jednej z najpiękniejszych plaż
    • Apartament z 1 sypialnią – 2 osoby dorosłe

Brak WIFI w pokojach, baseny wymagają remontu.

Bardzo dobra budżetowa opcja na pobyt w Corralejo. Hotel lata świetności ma już za sobą, ale to wciąż porządny hotel o standardzie 3*. Odświeżenia wymagają pokoje, łazienka, meble balkonowe, leżaki. Położenie hotelu nam bardzo odpowiadało: blisko do wydm i pięknej plaży, raczej na uboczu, daleko od centrum. Jedzenie porządne, smaczne, typowe hotelowe. Wybór wystarczający - każdy coś znalazł dla siebie.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 27 maja 2022

• Apartament z 1 sypialnią i widokiem na basen – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci

2 Lozka zlaczone w jedno rozjezdzaly sie w trakcie spania, ZIMNA WODA w basenach!!! Leżaki byly okupowane przez angielskich turystow ktorzy zostawiali reczniki juz wieczorem lub bladym switem, mimo zapewnień obslugi (pisemnych) o zakazie pod rygorem zbierania ich z.lezakow przez obsługę. Niektore lezaki mimo tego ze byly połamane, nadal staly przy bssenach. W kuchni czajnik,ale brak gniazdka do podłączenia. Nad.basenem spędziliśmy 2 popoludnia (w tym1 w dzien przykazdu). Wolelismy plaze, z uwagi na brak miejsca przy basenach. Odetchnelismy kiedy nadszedl dzien wyjazdu, widzac kolejna grupe turystow.

Smaczne posiłki, hotel znajdowal się tuż przy wydmach. Srednio ciekawe animacje. Z 5 podobaly nam się 2- pokaz iluzji i wieczor filmowy gdzie puszczają była Vaiana i podawany popcorn.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2022

• Apartament z 1 sypialnią i widokiem na basen – 2 osoby dorosłe + 1 dziecko

Bardzo dobra lokalizacja, do oceanu jest 10 min piechotą, blisko do centrum miasta Corralejo. Z lotniska bez problemu można dostać się komunikacją publiczną z przesiadką (kursy co pół godzin). W hotelu przyjemna obsługa. Jedzenie rewelacyjne, bardzo duży wybór na wszystkich posiłkach. Same pokoje wymagają już remontu, ale są bardzo dobrze utrzymane i czyste. Duży balkon z widokiem na basen, baseny z podgrzewaną wodą pod kontrolą ratowników. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Polecam

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 27 lutego 2022

Hotel warty polecenia, blisko do miasta i na plaże. Super atmosfera.
    • Apartament z 1 sypialnią i widokiem na basen – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci

Łazienki wymagają już odswiezenia i aneks kuchenny powinien mieć więcej naczyń.

Bardzo miła i pomocna obsługa. Smaczne i świeże posiłki. Podgrzewane baseny i czysty hotel. Foam Party najlepsza rozrywka dla dzieci w hotelu.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2024

• Pokój typu Standard – 2 osoby dorosłe

Hotel z bardzo wysokim standardem i allinclusive jak za takie niskie pieniądze polecam !!

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

Znośny
    • Apartament z 1 sypialnią – 2 osoby dorosłe

Po przyjeździe otrzymaliśmy pokoje nad kuchnią a tam wieczorami trwał remont i było głośne stukanie i pukanie w ściany a wcześnie rano dostawa towarów i o godz. 6.00 nie było już spania, na następny dzień z trudem, bo musieliśmy się sporo natłumaczyć ale zmieniliśmy pokoje. Jedzenie było bardzo bardzo słabe. Był to szwedzki bufet ale przygotowanie dań oraz czystość były na niskim poziomie. Owoce były w większości tylko z puszki. Na 4 serwisy kawowe działał jeden co powodowało kolejki. Wieczorem serwis kawowy wyłącznie poza miejscem spożywania posiłków, aby zrobić herbatę trzeba było wyjść na zewnątrz. Jakość dań bardzo słaba. Byłem z rodziną 4 osobową i wszyscy mieliśmy biegunki. Ogólnie nie polecam hotelu ze względu na słabe jedzenie i średnią obsługę. Poza tym woda w basenie bardzo zimna i nikt się nie kąpał. Do centrum miasta mieliśmy ok. 2, 5 km a do plaży ok.2 km.

Podobał mi się pokój, był duży z widokiem na basen.

• Ocena dodana: 27 stycznia 2024

Polecam
    • Pokój typu Standard – 2 osoby dorosłe

Super hotel przy wydmach w Corralejo, bardzo dbają o czystość, jedzenie b.dobre,duży wybór, codziennie owoce morza ,świerze ryby każdy znajdzie coś dla siebie,byliśmy w opcji AL warto polecam serdecznie

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

Stosunek ceny do jakości odpowiedni.
    • Apartament (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Jeden z basenów miał być podgrzewany, a nie był. Niestety we wszystkich 19 stopni.

Wszystko na duży plus. Hotel komfortowy, apartament duże, przestronne. Animacje dla dzieci prowadzone przez super człowieka, z mega fajnym podejściem do dzieci. Córki zakochane mimo bariery językowej.

• Ocena dodana: 16 stycznia 2024

Jedzenie „żeby przetrwać”, aneks bez naczyc czy garnków
    • Apartament (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

W pokojach był aneks kuchenny ale nie było sztućców, naczyń- nic! Jedzenie „żeby przetrwać” co w kontraście do wspaniałego jedzenia na Wyspie jest tym Bardziej bolesne. Niestety, podczas tego wyjazdu zaliczyliśmy 3 różne hotele all inclusive i mamy wrażenie ze śniadania są takie same wszędzie i jedzenie jest jakby z cateringu. Fasolka po angielski, bekon marnej jakość zbyt gruby i jajka sadzone. Obiady wypadają najgorzej, bo sa kolacja z dnia poprzedniego. W hotelu O7 było nieco lepsze pieczywo niż średnia dla wyspy. Najgorsza była jednak lokalizacja - dla rodziny z dziećmi do plaży piaszczystej trzeba było brać samochód (plaża w mieście jest do popatrzenia a nie do pływania) wiec o ile jedzenie byśmy wybaczyli, to lokalizacji nie wybaczymy. Niestety, na wyspę już nie wrócimy w opcji all inc bo zwyczajnie brzuchy bolą i zostaje niesmak. W Corralejo być może hotel Riu zasługiwałby na sprawdzenie bo mimo ze poza miastem, jest przy samiutkiej plaży.

Obsługa

• Ocena dodana: 8 czerwca 2023

Bardzo fajne miejsce, polecam
    • Pokój typu Standard – 2 osoby dorosłe + 1 dziecko

Hotel wymaga remontu ale mimo to pokoje są duże i wygodne

Fantastyczna obsluga, dobre jedzenie, blisko do plaży i do centrum (3-5 min taxówką). Warto wykupic opcje premium z drinkami z oryginalnych alkoholi, jednorazowym spa i kolacją we włoskiej restauracji w cenie