2. Španělsko hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 21. března 2024

Přístup personálu, lokalita.

• Hodnocení napsáno: 15. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

V popisu mají napsané parkoviště, ale v reálu tam žádné nebylo a auto jsme parkovali na ulici, kde většinou bylo místo.

Moc pěkný hotel v centru města. Check in i check out je možné udělat kdykoliv pomocí kódovaných schránek s klíči.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 3. února 2024

Malé, útulné
    • Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Ručníky jsme podle instrukcí nenechávali na zemi, aby nám je uklízečka neměnila. Stejně jsme vždy náhodně měly na posteli nové. Lidem s lehkým spaním asi nebude vyhovovat poloha přízemního pokoje hned u dveří a toalet na chodbě, ale dalo se zvyknout na okolní zvuky hned.

Hotel byl v dobré poloze, kousek od města, obchodu, autobusu. Ideální na aktivní dovolenou. Malý pokoj s terasou byl dostačující. Personál velice milý a rychlý. I přes probíhající rekonstrukci (jeli jsme mimo sezónu) bylo klidno. Pozdější check-in nebyl problém, instrukce byly přesné.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2023

• Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Špinavé zdi by zasloužily vymalovat

Výborná dostupnost všude i pěšky, příjemný personál, malý útulný pokoj

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 16. října 2023

Ideál na 2 dny v blízkosti centra
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Dveře nejsou moc kvalitní a při zavírání bouchají.

Dobrý poměr cena a výkon. Je to blízko centra města asi 5 zastávek busem, ale přitom ve velmi klidné oblasti. V noci neruší ani doprava ani restaurace nebo podobně. Průměrně zařízeno, ale bez problémů. Klima a větrák jsou funkční. Bazén je studený. Lepší je moře. Parkovali jsme v okolí. V říjnu je volných parkovacích míst dost. Pro pobyt ve městě jen na 2 dny ideální.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Hezky vybavený pokoj. Ale mohl by být větší. Koupelna stísněná. Klidná lokalita, dobře jsme se vyspali. Hostel je ve slepé ulici, takže tam nejezdí auta. Do centra jsme došli pěšky, asi 2 km. Personál vstřícný, dobrá domluva. Check-in jsme absolvovali až večer bez recepce. Bez problémů. Ráno jsme si připlatili za snídani a hned šli jíst. Pěkný dvorek s bazénem.

• Hodnocení napsáno: 23. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Ubytování nás mile překvapilo. I přesto, že jsme přijeli až pozdě večer, nebyl žádný problém. Dostali jsme všechny instrukce zprávou a vše proběhlo perfektně. Zařízení hostalu příjemné a pokoje čisté. Bazén krásný i venkovní posezení příjemné. Snídaně také fajn. Za tu cenu super, doporučujeme

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2023

• Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Dostupnost do centra, hotel byl klidný, super posezení u bazénu.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 6. dubna 2023

• Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Pokoj byl menší než jsem očekávala, ale nic, co by mi zkazilo pobyt.

Ubytování je v dochozí vzdálenosti do centra. Hostal má příjemné společné prostory, dobré snídaně a milý personál. Pokoj byl čistý.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 13. února 2023

Personal byl milý a úžasný
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Postele byly malé, můj otec který má 2 metry i já která má 180cm se o nich úplně nevejdou

Ocenila bych širší vyber snídaně něco typického pro danou oblast

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 9. října 2022

• Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Pokoj byl dost malý bez většího úložného prostoru - k dispozici pouze "šatna". Sprcha byla součástí pokoje, což by zas tak nevadilo, ale dost často byla všude voda na podlaze. Zasouvací dveře na WC byly rozviklané a občas bylo náročnější se dostat ven. Vzhledem k tomu, že náš pokoj byl úplně v přízemí, nebylo to úplně ideální a jediné okno, které tam bylo (malé okýnko nepočítám) muselo být dost často zataženo kvůli soukromí, což snižovalo celkový prostor. Příště bych si určitě připlatila za terasu. V blízkosti hostelu je škola, takže během týdne je od rána do večera slyšet dětský jekot - ano, detail, ale někomu by mohlo vadit.

Super v poměru kvalita/výkon. Hostel sice není úplně v centru, ale je k němu vcelku dobré spojení MHD, ale dá se i dojít pěšky podél moře. Personál byl moc milý. Pokoj čistý a k dispozici byl i větrák a klimatizace.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 23. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Hlučnější větrák u stropu...

Parádní místo!! Klidná část a přitom kousek do centra( cca 25min pěšky). Bazén se slanou vodou, který jsme jeden den měli celé odpoledne jen pro sebe. Pokoj s balkónem a výhledem na bazén. Vybavení žádný luxus, ale čisto. Postel pohodlná. Možnost snídaně za 4euro, ale my si chodili nakoupit do Marcadony vzdálené cca 5 min chůze. Mohu jen vřele doporučit!!!

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 11. června 2022

vse bylo v poradku

kuchyn-jidelna, balkon, bazen

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 3. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Jedním slovem pohoda a vše jak má být. Příště určitě přijedeme.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 13. května 2022

• Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Příjemný personál. Každodenní pečivý úklid. Bazén.

• Hodnocení napsáno: 10. května 2022

• Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Moc pěkné ubytování kousek od centra a skvělých restaurací. Samoobslužná recepce je výhodou při pozdějším příjezdu. Velmi klidné místo :-)

• Hodnocení napsáno: 1. května 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Výborná klidná lokalita, možnost parkování autem před hostelem, check-in proběhl bez kontaktu, pokyny zaslány přes WhatsApp. Hostel disponuje krásným bazénem. Oba naše pokoje měli prostorný balkón. Všem doporučujeme. Rádi se sem vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Trošku zruky, zato klid. Když jsme dorazili ve 3 patře netekla voda, když jsem se vrátili z večeře kolem 22:00 už bylo vše v pořádku.

Ubytování nás mile překvapilo. Vše krásně čisté a na přespání v hlavním rušném městě zcela vyhovující.

• Hodnocení napsáno: 28. března 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Všechno bylo dobré, jen pro mne s bolestmi páteře, byly tvrdé matrace.

Pěkný hotel po všech stránkách, nevím, proč se jmenuje Hostal, kde by člověk předpokládal nižší kvalitu.

Termínem pobytu byl březen 2022

ochota personalu, misto, cena

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 1. září 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Absence klimatizace na pokoji (pouze větráky) Přítelkyni chyběl zvlášt šampón a sprchový gel 😀 (byl pouze vše v jednom)

Bazén Příjemný personál Balkón v pokoji Možnost si ráno bez rezervace zaplatit snídani za 4€

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 25. srpna 2021

Krásné ubytování
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Super pokoj i bazén a terasa s výhledem, krásná zahrada, celkově i celá čtvrť. V pěší dostupnosti supermarket.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 27. července 2021

dobrá poloha, kousek od centra v klidné části města
    • Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

úzká postel, koupelna sdílená s ložnicí

Dobrá poloha hotelu, blízko centra. Parkování zdarma na ulici

Termínem pobytu byl červenec 2021