2. Španělsko hodnocení hotelů

8,6

7,8

• Hodnocení napsáno: 5. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a výhledem na bazén

Že hotel nezareagoval na můj požadavek ohledně překvapení k výročí.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 24. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Před příjezdem jsme si mysleli, že ubytování bude průměrné. Vůbec tomu tak ale nebylo. Potřebovali jsme někde přespat na jednu noc a Aluleo byla nejrychlejší volba. Personál byl velmi příjemný, milý a profesionální. Večeře v podobě bufetu stála 40€ pro dva a výběr byl nekonečný. Nabízí sýry, teplé maso, zeleninu zmrzlinu, ovoce, bonbóny, saláty a hlavně čokofontánu! Snídaně byly také bohaté, s výhledem na bazén😍Čerstvé lívance, jogurty, vajíčka, slanina a spoustu dalšího. Zaparkovat se dá v okolí hotelu, parkoviště hotelu za příplatek. Pro 100% zážitek doporučuji připlatit si za výhled na moře. byli jsme nadšení a do hotelu určitě ještě zavítáme.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2024

Ideální na přespání před odletem, večer byl ale hluk a pokoj toho celkově moc nenabízí
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Check-in trval nezvykle dlouho, paní na recepci nám pořád ukazovala nějaká propagační videa o hotelu. Až do přibližně deseti hodin večer bylo v hotelu nějaké karaoke a zvuk se rozlíhal všude po chodbách a pokojích a tudíž nešlo jít spát brzy. Koupelna je taky zvláštně navržená, není v samostatné místnosti, nýbrž jen za sklem hned u vchodu.

Hotel je umístěn velmi blízko letiště a tudíž je ideální na přespání pokud odlétáte v ranních hodinách. Postele byly pohodlé a párkování je za menší poplatek hned u hotelu.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2023

Výborná poloha hotelu, dobrá cena, kousek od letiště a hlavního města Palmy
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a výhledem na bazén

všechno splnilo moje očekávání, v hotelu jsem byla již před několika lety a do této oblasti jezdíme často

Výborné umístění hotelu, velký výběr jídla při snídani i večeři, možnost sezení venku, velký bazén, kousek od pláže, za hotel menší obchůdek pro případné nákupy pití, před hotelem zastávka autobusy, blízko do hlavního města, bus stojí 5 EUR, kousek od letiště, bus přímo na letiště/z letiště 10min a cena 5 EUR. Taxi chtěl 15 eur z letiště do hotelu. Přijde mi to nedůstojné, je to asi kilometr vzdušnou čarou.

• Hodnocení napsáno: 15. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Po úklidu pokoje byla klimatizace nastavená na 5 stupňů, vrátili jsme se od moře a málem jsme zmrzly, než se nám pokoj podařilo vyvětrat. Ocenila bych, kdyby personál respektoval nastavení teploty, jakou jsme zanechali při opuštění pokoje a nesnižoval ji. Také bylo trochu nepříjemné, že balkón byl jak výstavní skříň, na který hledí hosté od naproti z jejich oken a balkónů. Každopádně náš pobyt byl stále velice příjemný. Dějujeme.

Příjemný hotel kousíček od pláže, bazén jsme ani nevyužili. Snídaňová nabídka byla bohatá a chutná. Personál milý. Postele byly pohodlné a velké, nachystaná i teplejší deka, kterou jsme ocenili. Nocovali jsme zde kvůli brzkému odletu a moc se nám v destinaci líbilo. Aquarium se žraloky je jen 8 min chůze.

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a výhledem na moře

Jen dva malé výtahy třetí mimo provoz a pak fungoval jen jeden. Takže se chodilo po schodech.

Vše dobre. Jídlo Ok. Dobra poloha.

• Hodnocení napsáno: 1. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Co se týče jídla zejména večeří byli jsme dost zklamání. Většina byla bez chuti a asi po dvou dnech jsme to vzdali a začali chodit na jídlo do okolních restaurací. Sprchový kout není řešen zrovna šťastným způsobem, když nemáte žádné soukromí a ještě je na stěně zrcadlo takže ten co sedi na posteli kouká v zrcadle jak se sprchujete. Stačila by alespoň mléčná fólie.

Líbila se nám poloha hotelu. V blízkosti je i autobusová zastávka a letiště.

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a výhledem na bazén

Delší pobyt, zvolil jsem příliš krátký :-)

Hotel v blízkosti letiště , zároveň kousek od moře a autobusem za 2 eura do města- centra (zastávka 50m před hotelem). Bohatá snídaně i večeře formou bufetu, Není co vytknout. Ubytování splnilo naše očekávání.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 24. ledna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Na pokoji mi chyběla Varna konvice a novější TV. TV pouze německé / španělské programy , nemožnost například zapnutí Netflix.

lokalita , snídaně a večeře formou bufetu

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 27. prosince 2022

Personál hotelu byl nejlepší. ♥️ Díky
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (1 dospělý)

Příliš měkká postel... Což je ale čistě subjektivní. V pokoji nebyla oddělená koupelna, ale jen přepážka.

Naprostá ochota všech... Když byl problém, hned se to řešilo, na recepci dokonce i český skvělý personál:-) Naprosto úžasní lidé. Hotel je připravený pro cyklisty.

Termínem pobytu byl prosinec 2022

• Hodnocení napsáno: 22. listopadu 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Dvě samostatné postele na kolečkách místo manželské postele

Perfektní snídaně, ubytování kousek od pláže, skvělá dostupnost z letiště (pěšky, autobusem, nebo taxi), zastávka autobusu hned u hotelu. Výhled z pokoje parádní, vybavení pokoje kvalitní

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 15. října 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Jakýkoliv příchod do vedlejšího pokoje je slyšet...pokojská ani nepozdravila na chodbě. Matrace celkem měkké a propadal jsem se.

Blízko more a na pláž....výhled z pokoje na bazén, jídlo průměrné. Dostal jsem sampanske na privitanou, nevim od koho😀 -asi recepce. Díky blízkosti letišti skvělé na 1 noc před odletem....ale týden bych tady nestravil v tomto hotelu.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 20. července 2022

Vše bylo perfektní,v recepci paní Natálie poradila úplně se vším,velmi ochotná
    • Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí a výhledem na moře (2 dospělí a 1 dítě)

vše bylo OK

Lokalita

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 19. března 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Ochota personálu pomocí v nesnázích, výborné jídlo, skvělé zázemí pro cyklisty

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 10. března 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Čistý, útulný hotel blízko letiště, využili jsme jej poslední noc před brzkým ranním odletem.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 18. února 2022

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a výhledem na moře

Bylo to super. Skvělá obsluha. Jako bonus slovensky mluvící recepční 🙂 Čisté, s výhledem na moře, fajn vybavení, dobré jídlo, pláž asi 100m Nemám, co vytknout. Rozhodně doporučuji ❤️

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 5. ledna 2022

• Double Superior Frontal Sea View (1 Adult)

Na mě moc měkké matrace ale to bude spíš individuální.

Čistý hezký Hotel hned u moře, skvělá lokalita a cyklostezka až do Palma je neskutečná.

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 22. prosince 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (1 dospělý)

Ve sprše vždy trvalo asi 5 minut, než tekla voda teplejší než studená.

Snídaně i večeře byly skvělé, široký výběr a vždy chutné. Pokoj byl uklizený každý den. Personál v jídelně přátelský. Lokalita hotelu ideální, žádný ruch v noci.

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 25. června 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Některé potraviny by mohly být čerstvější což pravděpodobně závisí na aktuálním odbytu a počtu hostů. Občas bylo nádobí špatně umyté.

Velký výběr jídla, každý si našel svoje.

Termínem pobytu byl červen 2021

• Hodnocení napsáno: 1. června 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Paní uklízečka by mohla doplňovat častěji toaletní papír.

Na snídani velký výběr, personál milý, velmi blízko moře a promenády. Blízko letiště, hned před hotelem autobusová zastávka.

Termínem pobytu byl květen 2021

• Hodnocení napsáno: 15. ledna 2024

Hluk mezi pokoji.

Pokoje čisté. Personál super. Jídlo výborné.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 1. prosince 2023

Nic takového nebylo.

Čtyřhvězdičkový hotel za rozumnou cenu s dobrou dostupností do městečka i k moři a na promenádu. Výborná vybavenost v okolí. Pestré snídaně i večeře. Dobré postele a fungující klimatizace. I v říjnu ideální teploty na "letní dovolenou", ale už za daleko lepší cenu. Náš pokoj byl veden jako s výhledem na bazén, ale i od nás byl zároveň výhled na moře tak to bylo super. Pokud si člověk nechce půjčovat auto, tak ideální hotel v blízkosti letiště, kde se dá dojet MHD za pár minut nebo i během půl hodiny pěšky. S dovolenou na 7 nocí jsme byli zde moc spokojeni. Děkujeme příjemnému personálu a prostředí hotelu. Za nás naprostá spokojenost!! :)

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2023

——-

Vše ok, rozmanitost jidla super, každy si něco vybere… za mě top. Na recepci mluvi i česko-slovensky…..