3. Valencia Community – opinie o hotelach

8,2

8,3

8,1

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

Polecam bardzo ten hotel, 9/10 :)
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo dobre śniadanie oraz dobra lokalizacja - niedaleko plaży, obok Auchan oraz tramwaj pod hotelem (autokar C6 na lotnisko też tu się zatrzymuje). Polecam :)

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2024

Lokalizacja

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2024

Zadowoleni z pobytu.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Należałoby usztywnić osłony balkonowe żeby nie halasowaly. Ceny z minibaru nieadekwatne.

Hotel bardzo przyjemny i nieźle położony. Pokój i łazienka niezwykle przestronne, super czyste i dobrze wyposażone. Wi-Fi działało bez zarzutu. Śniadania super obfite i smaczne, dlatego odległość hotelu od atrakcji w punkt. Po takim jedzonku warto było pochodzić. Personel niezwykle uprzejmy i pomocny. Poprosiliśmy o pokój z balkonem i taki dostaliśmy,a wraz z czajnikiem dostaliśmy też zapasik herbaty. Uwaga, balkony są osłonięte. My akurat trafiliśmy na wietrzna pogodę więc oslony trochę hałasowaly na 9 piętrze. Mimo, że basen był nieczynny można było wziąć leżaki i poleżeć na tarasie. Jakość do ceny w marcu super, szczerze polecamy.

• Ocena dodana: 31 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedyny minus to to że słychać wszystko co się dzieje w pokoju obok.

Pyszne śniadania, dużo owoców dobre ciasto. Super lokalizacja blisko centrum plaży i komunikacji miejskiej. Fajna włoską restauracja blisko hotelu.

• Ocena dodana: 19 marca 2024

Dosyć słabe jedzenie

Lokalizacja

• Ocena dodana: 15 marca 2024

Bardzo udany pobyt w tym hotelu. Polecam i wrócę

Pyszne śniadania, lokalizacja

• Ocena dodana: 7 marca 2024

Dobra lokalizacja, bliskość transportu publicznego wspaniała, mogłoby być więcej atrakcji dla dzieci
    • Pokój rodzinny (4 osoby dorosłe)

śniadania bardzo powtarzalne, po trzech dniach już zaczęły być nietrakcyjne, jajka i bekon powinny być bardziej wysmażone; kawa z automatu obrzydliwa; jogurty (oprócz naturalnego) ze sztucznym aromatem i smakiem; jedzenie w barze, jedzone wieczorem (patatas) bardzo prymitywne

desery smaczne, pieczywo świeże, różnorodne i smaczne, szeroki wybór warzyw, wędlin i serów do śniadania; drinki w barze mocne i smaczne

• Ocena dodana: 6 marca 2024

• Pokój rodzinny (3 osoby dorosłe)

Słaby przepływ informacji na recepcji. Każda zmiana pracowników oznaczała kolejne podchodzenie do recepcji.

Hotel w dobrej lokalizacji, w odległości spaceru od centrum. Smaczne śniadania, miła obsługa, BARDZO wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

W hotelu spędziliśmy 6 nocy w składzie 2+ niemowlę 8 miesięcy. Byliśmy w styczniu i ze względu na dziecko celowaliśmy w hotele z ogrzewaniem, przy czym w hotelu było na tyle ciepło, że tylko raz zdążyło nam się włączyć ogrzewanie w pokoju ;) Dla dziecka dostaliśmy łóżeczko. Codzienne sprzątanie pokoju, codzienna zmiana ręczników, cudowna obsługa. Śniadania codziennie ten sam asortyment, ale na tyle różnorodne, że każdego dnia można było wybrać coś innego. Polecamy ;)

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

• Pokój rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Obiekt położony stosunkowo blisko plaży, do centrum miasta można dojść spacerkiem, przystanek i sklep blisko, mini barek w pokoju dodatkowy plus, bardzo pomocny personel, bardzo dobre śniadanie.

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Śniadania i kawa mogłyby być trochę lepszej jakości. Do centrum ponad kilometr.

Obsługa, bar na parterze czynny do 24:00, parking przy hotelu, ładne widoki.

• Ocena dodana: 6 lutego 2024

Weekendowy pobyt
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Wystroj pokoju trochę przypomina...czasy już "przeszłe", na pewno odświeżenie pokoi, modernizacja przyniesie wieksza liczbę zadowolonych gości 😉

Bliska odległość do plaży i wspaniały widok z okna, świetny bufet i przemiła obsługa, kończąc.... dobry stosunek jakość/cena👌

• Ocena dodana: 4 lutego 2024

Pewnością tam wrócę.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Rewelacyjne śniadanie, wszystko świeże, bardzo dużo owoców.

• Ocena dodana: 31 stycznia 2024

Bardzo fajny hotel

Wszystko było ok.

Bardzo dobre śniadanie, miła obsługa, czysto, dobra lokalizacja - blisko centrum miasta, tuż obok zamku św. Barbary.

• Ocena dodana: 30 stycznia 2024

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Alicante i Hotelu Maya. Odpoczęłam i zregenerowałam się.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Można byłoby bardziej urozmaicić śniadania, wprowadzić sałatki, więcej warzyw . Warto też pomyśleć o dodatkowych opcjach wegetariańskich i potrawach z ryb. Jak dla mnie za dużo było wędlin, słodkości a za mało warzyw i ryb.

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, obok przystanek autobusowy komunikacji publicznej oraz przystanek tramwajowy. Pokoje czyste, łózka wygodne, z zarezerwowanego przeze mnie pokoju widok na morze, co mnie zaskoczyło pozytywnie:) Obsługa hotelowa bez zastrzeżeń. Jeśli chodzi o śniadania to spory wybór, ale codziennie to samo menu (zmieniały się tylko słodkości). Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić to miejsce.

• Ocena dodana: 30 stycznia 2024

Super pobyt, miła obsługa, pomocna, nawet ze słabą znajomością języka daliśmy radę.
    • Pokój rodzinny (3 osoby dorosłe)

Śniadania urozmaicone, choć monotonne i zdarzały się zimne, np. jajka sadzone. Ale ogólnie wychodziliśmy zajedzeni.

Super lokalizacja, nie w centrum, więc spokojniej. Wszędzie blisko, do plaży chwilka spacerkiem, w okolicy mnóstwo restauracji i knajpek, w których można smacznie zjeść.

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

Polecam jako bazę wypadową, ale raczej stołować się na mieście.
    • Pokój rodzinny (3 osoby dorosłe)

Monotonne śniadania, mały wybór zdrowych przekąsek, zero świeżych warzyw.

Lokalizacja hotelu bardzo na plus. Bardzo miły personel. Smaczna kawa. Fajny widok z balkonu na wschód słońca nad morzem.

• Ocena dodana: 24 stycznia 2024

Po raz drugi świetny pobyt w hotelu Maya
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

W łazience niestety nie działał kaloryfer ale dostaliśmy w recepcji tzw.farelkę i było w porządku.

To nasz drugi pobyt w tym hotelu w ciągu dwóch lat. Tym razem trafił nam się super pokój na samym końcu korytarza i było cichutko. W hotelu bardzo czysto, codziennie sprzątany pokój z wymianą ręczników. Bardzo miły personel. Na największy plus są śniadania.

• Ocena dodana: 24 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo miły personel, obiekt zadbany, w dobrej lokalizacji.

• Ocena dodana: 13 stycznia 2024

• Pokój rodzinny (3 osoby dorosłe)

Letnie jedzenie, brak czajnika w pokoju

Lokalizacja bardzo dobra, wszędzie blisko, łóżka wygodne, personel bardzo miły i pomocny

• Ocena dodana: 9 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Cienkie ściany - słychać było hałasowanie w nocy sąsiadów obok, brak bezpłatnej wody w pokoju, słaba kawa i jajecznica

Śniadanie b. dobre poza kawą i jajecznicą, b. wygodne łóżka, pomocny personel - przy porannym odlocie dostaliśmy "pikniki" zamiast niewykorzystanego śniadania

• Ocena dodana: 2 stycznia 2024

• Pokój rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Lokalizacja, bardzo dobre śniadania.

• Ocena dodana: 31 grudnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo cienkie ściany dzielące pokoje. Słychać praktycznie wszystko, co dzieje się w sąsiednich pokojach. Prysznice wymagają remontu.

Smaczne śniadania, pyszna kolacja Wigilijna, lodówka w pokoju, dobra lokalizacja hotelu, miła obsługa.

• Ocena dodana: 27 grudnia 2023

Super

--------

Wspaniała obsługa i personel . Cudowne śniadania (bardzo duży wybór) i kolacje. Bardzo dobra lokalizacja : 5 minut na przystanek w kierunku lotniska 10 minut do plaży oczywiście pieszo. Byliśmy na święta w grudniu więc noce były zimne ale ogrzewanie działa. Pokoje przestrzenne z dużą łazienką. Czystość bez zarzutu. Polecam ten hotel całym sercem.