3. Katalonia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,8

10,0

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2024

• Apartament z tarasem

Nic nie przychodzi na myśl.

Czysto, przyjemnie, przestronnie. Super taras.

• Ocena dodana: 9 marca 2024

• Apartament z tarasem

Mieszkanie bardzo czyste i nowoczesne . Było wszystko czego potrzebowaliśmy . Do metra około 5 min spacerkiem . Mieszkanie było ogrzewane więc to bardzo duży plus 😊

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

Super właściwy i lokalizacja.

Polecam

• Ocena dodana: 13 lutego 2024

Ferie w Barcelonie !!!
    • Apartament z tarasem

Idealna lokalizacja. Blisko do kilku linii metra. Gospodarz Nacho bardzo pomocny, w kontakcie od samego początku rezerwacji. Pomimo późnego przyjazdu (po północy) czekał z kluczami, przedstawił mieszkanie oraz w skrócie przedstawił podstawowe zasady poruszania się po Barcelonie. Był z nami w stałym kontakcie WhatsApp (gdzie zjeść, co zwiedzać,....). Lokalizacja bardzo atrakcyjna - z dala od centrum a z drugiej strony wszystko na miejscu i z racje niedużej odległości do metra wszędzie blisko. Samo mieszkanie bardzo czyste , wyposażone w komplet sprzętu AGD, TV, bardzo dobry internet WiFi.

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

Barcelona.
    • Apartament typu Penthouse z balkonem

Nie działała wyciskarka do cytrusów, ale to bardziej uwaga niż negatywna opinia 😉

Świetna lokalizacja, bardzo dobry kontakt z managerem, komfortowy czysty apartament że świetnym widokiem na Barcelonę.

• Ocena dodana: 4 lutego 2024

Niezapomniany pobyt
    • Apartament z tarasem

Znakomity apartament, bardzo ładnie urządzony. W obiekcie znajdowały się wszystkie potrzebne udogodnienia. Apartament czysty, lokalizacja bardzo dobra. Ok 5 min spacerem do metra co według mnie ma największe znaczenie. Zarządca obiektu bardzo chętny do pomocy, można liczyć na jego wsparcie i pomoc np. W wyborze odpowiedniego i najkorzystniejszego biletu do metra, fajnych atrakcji np.dla dzieci. Polecam serdecznie.

• Ocena dodana: 13 października 2023

• Apartament typu Deluxe

Wygodny apartament z bardzo dużym tarasem:)Spokojniejsza dzielnica,stacje metra,sklepy, bary blisko. Gospodarza Nacho to wyjatkowy, pomocny i przyjazny człowiek,cały czas dostępny na whatsapp, przyjechaliśmy na miejsce koło północy-czekał na nas z kluczami i z garścią cennych informacji:) Polecam!

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

• Apartament typu Deluxe

Mieszkanie super czyste wszystko czego potrzeba w bardzo dobrej lokalizacji

• Ocena dodana: 14 czerwca 2023

nic

komfortowy i czysty apartament. nieoceniona pomoc Nacho. Czuliśmy się zaopiekowani:)

• Ocena dodana: 1 czerwca 2023

mecz Lewego

wszystko było ok

Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami na booking - lokalizacja ok - metro 10 minut do centrum 15 na camp nou -super właściciel - wszystko wytłumaczył łącznie z rysunkami na mapie i ze zdjęciami gdzie warto pójść i co zwiedzić - nic nie musieliśmy sami szukać - bardzo dobry kontakt z właścicielem. obok apartamentu sporo sklepów i restauracji na poziomie.

• Ocena dodana: 25 maja 2023

Miejsce do którego chce się wracać.
    • Apartament typu Deluxe

Przepiękny apartament, czyściutki. Gospodarz był w kontakcie z nami od momentu rezerwacji. Bardzo pomocny. Mieszkanie z balkonem od strony tętniącej życiem ulicą, gdzie było miło wieczorem posiedzieć przy lampce wina. Taras z kolei był z drugiej części mieszkania, gdzie był spokój i można było się zrelaksować, a także spożywać posiłki. Obok mieszkania bary, kawiarnie, sklepy, piekarnie. Blisko centrum handlowe i dwie stacje metra.

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2023

it was fantastic time

wszystko mi się podobało

wystrój, czystość, przyjazny i pomocny personel

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 26 lutego 2023

Zdecydowanie numer 1 - jeśli jest dostępny, to bez wahania warto!
    • Apartament typu Penthouse z balkonem

Wszystko na plus! Czysty, nowy i świetnie wyposażony apartament z dwoma tarasami, blisko metra oraz wspaniałej restauracji z pysznymi tapas (dosłownie wystarczy przejść przez ulicę), marketu i sklepów ze świeżym pieczywem. Wspaniała i pomocna obsługa (podziękowania szczególnie kieruję do Nacho, który na bieżąco podsyłał wszelkie przydatne informacje), a na dodatek w bardzo przyzwoitej jak na Barcelonę cenie. Wielokrotnie bywałem w Barcelonie, ale od teraz Mediterranean Barcelona Apartments będzie moim numerem 1. Dziękuję!!

• Ocena dodana: 20 stycznia 2023

Idealny apartament w Barcelonie

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń:)

Odwiedziliśmy Barcelonę w połowie stycznia 2023, pobyt 5dniowy, rodzina 2+2. Apartament idealnie czysty, zadbany, przestronny, piękny taras z widokiem na wzgórza, łazienka z dużą kabiną prysznicową, w sypialniach bardzo wygodne materace z pachnąca pościelą, kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka z tabletkami, ściereczki do blatów, śliczne filiżanki, kapsułkowy ekspres do kawy, czajnik oraz toster). Okna z sypialni wychodzą na główną ulicę, ruch samochodowy jest słyszalny całą dobę, warto zaopatrzyć się w zatyczki do uszu ;) Mieszkanie ogrzewane, za to duży plus :) Właściciel apartamentów - Nacho - bardzo pomocny (!!), super szybki kontakt przez Whatsapp, czuliśmy się zaopiekowani :) Lokalizacja idealna - do dwóch stacji metra spacerkiem 7-10 minut, do sklepu spożywczego 3 minuty, do piekarni 4 minuty. Bardzo dziękujemy za gościnę i pozdrawiamy serdecznie ! Ola, Daniel, Ala, Julka.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 25 października 2022

• Apartament typu Penthouse z balkonem

Jedyny minus to dość długa podróż (ok. 40 min) na plażę, ale o tym wiedzieliśmy już wcześniej.

Apartament rewelacyjny. Super wyposażenie, jest wszystko: żelazko, zmywarka a nawet pralka i ekspres na kapsułki. Pan Nacho, który nas przyjął, zarówno przed pobytem jak i w trakcie bardzo nam pomagał. Można powiedzieć, że prowadził za rączkę po Barcelonie. Dwie stacje metra, supermarket i fajne knajpki przy samym apartamencie. Polecam !!

• Ocena dodana: 19 maja 2022

Spotkanie z Barceloną to zawsze jest super czas.

Nie było takiej rzeczy.

Bardzo pomocny właściciel, przygotował pakiet startowych informacji dla nas, o atrakcjach, komunikacji, jedzeniu etc. Szybko odpowiadał na nasze pytania w czasie pobytu. Samo mieszkanie bardzo funkcjonalne, czyste i całkiem dobrze położone w kontekście komunikacji.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2022

Polecam! wspaniałe miejsce
    • Apartament typu Penthouse z balkonem

Lokalizacja, czystość, super pomocny gospodarz, wyposażenie kuchni

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 1 marca 2022

idealnie :)
    • Apartament typu Deluxe

Przyjazny i bardzo pomocny gospodarz :) przyjechaliśmy ok. 22 i nie było żadnego problemu z zameldowaniem. Apartament czysty, przestronny z ogromnym tarasem. Bardzo dobrze zlokalizowany w cichej dzielnicy, dwa przystanki metra niedaleko apartamentu, liczne bary i restauracje. Bardzo blisko supermarkety. Podrozowalismy z 1,5 synem i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, w budynku winda. W okolicy również dużo placów zabaw. POLECAM!

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 19 lutego 2022

Nie było takiej rzeczy.

Właściciel bardzo pomocny, już przed pobytem informował na bieżąco o restrykcjach covid w Hiszpanii. Przesłał propozycje fajnych restauracji w Barcelonie. Lokalizacja super, 5 może nut do metra, w pobliżu sklepy, knajpki. Apartament czysty, wyposażony w niezbędne przybory, super widok z balkonu. Ostatniego dnia mogliśmy zostawić bagaże, lot mieliśmy dopiero wieczorem. Dzięki temu spędziliśmy jeszcze pół dnia zwiedzając.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 15 listopada 2021

Taras i ciekawa okolica
    • Apartament typu Deluxe

Przede wszystkim zabrakło drobnego wyposażenia, między innymi dużych kubków do parzenia kawy lub herbaty. Było mało talerzy, misek i innych przyborów kuchennych. Przygotowane tabletki do zmywarki, papier toaletowy, worki na śmieci starczyły na pierwsze dwa dni, a nocowaliśmy 7 dni więc musieliśmy wszystko dodatkowo kupić (nie było to drogie, ale trzeba było niestety iść specjalnie do sklepu). Ogrzewanie mieszkania było mało intuicyjne i mimo jak nam się wydawało poprawnego jego ustawienia, pierwszej nocy zmarzliśmy. Aby dotrzeć do mieszkania trzeba było jechać z lotniska ok. 1h metrem z 1 przesiadką.

Ogromny taras z bardzo fajnym widokiem, balkon z drugiej strony mieszkania. Dwa osobne pokoje oraz sofa w pokoju z aneksem kuchennym. Mieszkanie ciche i w dogodnej lokalizacji pomiędzy dwiema stacjami metra.

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 13 września 2021

Wspaniałe 4 dni wypoczynku z intensywnym zwiedzaniem.
    • Apartament typu Penthouse z balkonem

Byłam za krótko. To intensywnie spędzone dni, z możliwością spokojnego odpoczynku w wygodnym i przyjaznym miejscu. Wszystko mi się podobało.

Śliczny, wyremontowany apartament, w spokojnej okolicy. Wygodny dojazd komunikacją miejską. W okolicy wszystkie niezbędne sklepy, bary. Wygodne pokoje, praktycznie urządzona kuchnia, przestronna łazienka, balkony przy każdym pokoju. Dostęp do wszelkiego wyposażenia domowego ułatwiającego pobyt. Manager - jak wisienka na torcie. Miły , rzeczowy, pomocny. Takiej opieki dotąd nie zaznałam. Pomógł w odnalezieniu się w Barcelonie, dał mapy i właściwe instrukcje poruszania się po Barcelonie, ciekawych atrakcji, znalezienia właściwych biletów, dobrego jedzenia w centrum i w okolicy apartamentu, położenia sklepów, a nawet w zdobyciu informacji o wejściu do Sagrada Famillia. Zapisuję miejsce jako bardzo przyjazne turystom i serdecznie polecam. Jeśli mnie przywieje znów do Barcelony, nie będę szukać niczego innego.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 19 lipca 2021

Bardzo zadowoleni z pobytu.
    • Apartament typu Penthouse z balkonem

Proponowałabym lepsze wyposażenie kuchni -ale to subiektywna ocena :-)

Elegancko urządzony apartament, mały ale wygodny balkon. Fantastyczny Gospodarz: bardzo uczynny, pomocny,życzliwy i troskliwy. Blisko sklepy, wyśmienita piekarnia z domowymi wypiekami. 5min na piechotę do metra.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021